Autor Wątek: Uprawianie seksu we śnie  (Przeczytany 2969 razy)

Sandra

• Newbie
  • *
Uprawianie seksu we śnie
« dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:43:48 pm »
Czy zdarzyło Wam się kiedyś tak że śniliście o tym że uprawiacie seks z inną osobą?
Szczerze mówiąc dawno nie myślałam o tej osobie, a tutaj nagle tak śmiały sen.
Co on może oznaczać?

mariolcia

• Newbie
  • *
Odp: Uprawianie seksu we śnie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2013, 11:04:35 am »
Kilka razy miałam sny erotyczne z osobami, które myślę, że nigdy mnie nie pociągały i nie będą. Np. osobami bardzo otyłymi, o wiele starszymi. Nie wiem co to może oznaczać, ale chyba wolę nie wiedzieć:p
Zmienione przez administratora: Chciałam spamować dla strony - bio-dermokosmetki.pl, ale administrator mnie zablokował. Niech to będzie przestrogą dla innych użytkowników.

sugarman

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2014, 01:54:41 pm »
a może po prostu ten sen wyraża Twoje pragnienia, przypomina Ci o czymś czego od dawna chcesz. Czasem się tak zdarza.

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2014, 10:38:19 am »
A moim zdaniem nie ma to w ogóle żadnego przełożenia na realne życie. Po prostu śnią nam się rzeczy, które robimy w normalnym życiu. Czasem masz ochotę na seks i takie rzeczy Ci się śnią. Nie uciekałbym tutaj do jakiś głębokich analiz, typu: problemy w związku itd.

Oliwka88

• Full Member
  • Lubię ciekawostki, lubię świat
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2015, 10:33:00 am »
Śnią się bardziej pragnienia, lęki, ale też rzeczy o których myślimy na co dzień.

Jeśli masz jakiś problem i stale o nim myślisz, na przykład chcą wyrzucić Cię z pracy, to śnią Ci się na przemian koszmary, że wyrzucili Cię z pracy, że nie możesz znaleźć szefa, że nie możesz się do niego dodzwonić itd. Bo myślisz o tym, martwisz się i to przenika do snów.

Jeśli chodzi o uprawianie seksu we śnie, to może być podobnie, może Ci go na przykład brakować, stąd we śnie dochodzi do reakcji fizjologicznych i śnią Ci się różne sceny seksualne :)

Nie ma w tym nic nienormalnego, każdy tak chyba ma :)
Ciekawy filmik o odmrożeniach (uwaga! Mocne zdjęcia... https://www.youtube.com/watch?v=-VIECb-Bqyk )