Autor Wątek: Wizualizacje, których nie chcemy  (Przeczytany 2064 razy)

Mateusz

• Newbie
  • *
Wizualizacje, których nie chcemy
« dnia: Wrzesień 14, 2013, 10:13:32 pm »
Moja znajoma ma nieco dziwną sytuację. Początkowo bardzo zaciekawił ją temat wizualizacji. Jest najskrytszym marzeniem był związek z pewną specyficzną osobą. Mężczyzna ciekawy, ale w 100% samotnik. Z czasem zrozumiała, że tylko się męczy, ale nie może się wyzbyć wizualizacji, które tworzyła przez dobre kilka miesięcy. Jest jakiś skuteczny sposób by się od nich uwolnić? Coś co ją wystarczająco zniechęci?

Ewa13

• Newbie
  • *
Odp: Wizualizacje, których nie chcemy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2013, 10:34:17 am »
Hm bardzo ciekawa sytuacja, pierwszy raz mam z czymś takim do czynienia. Widocznie ma ona za słabą siłę woli, jako że nie może zapanować nad swoim umysłem. Pewnie w takiej sytuacji będzie musiała stworzyć nową wizualizację, która to odwróci i naprawi sytuację. Chociaż skoro jej pierwsza wizualizacja była nieskuteczna, ta także może taka być. Pewnie będzie musiała ona więcej poćwiczyć nad swoim wnętrzem i siłą umysłu.

Vizard

• Sr. Member
Odp: Wizualizacje, których nie chcemy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2015, 02:38:03 pm »
Jest coś takiego chyba jak nerwica natręctw przy której cały czas myślimy o rzeczach których nie chcemy i ciągle wizualizują się nam w głowie. To jest podobno niezła jazda, oczywiście nie fajna.