Autor Wątek: W czym pomagają wizualizacje  (Przeczytany 2617 razy)

Nowaczek

• Newbie
  • *
  • Rozwój osobisty
    • Rozwój osobisty forum
W czym pomagają wizualizacje
« dnia: Maj 13, 2013, 08:24:27 pm »
W czym pomagają wizualizacje?
W czym wam pomagają?> Podajcie proszę jakieś konkretne przykłady bo nie wiem czy warto to stosować.
Interesuje mnie rozwój osobisty

Natalie

• Newbie
  • *
Odp: W czym pomagają wizualizacje
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2013, 12:07:45 pm »
Wizualizacja ma pomagać w podejmowaniu decyzji, osiągnięciu spokoju... Ale na mnie lepiej działa hipnoza, podejrzewam, że to kwestia indywidualna. Sam musisz się przekonać co lepiej na Ciebie działa. Nic przez to nie stracisz, a zyskać możesz wiele.

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2013, 11:50:51 am »
Wizualizacje mogę nawet pomagać w walce z chorobą. Ja sobie zawsze wyobrażam, że pokonuję tę chorobę. Cokolwiek bym robił (kroję warzywa - wyobrażam sobie, że kroję tego wirusa ;) ), tak właśnie pomagają wizualizacje.

Bruno

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2013, 07:25:53 pm »
Na kursie Silvy bylo wlasnie cos podobnego - wyobrazenie organow wewnetrznych czlowieka, chore miejsca na czarno, i miotelka 'czysci' sie te czarne miejsca, wyganiajac chorobe:>

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2013, 02:06:37 pm »
Zauważyłem też ciekawą zależność. To motywuje mnie do pracy ;)

Gram sobie w taką gierkę w której zbiera się monety (taka gierka na androida, nic specjalnego).
Gdy tak skaczę i wyobrażam sobie, że zbieram te monety i zbieram, a że każda z nich to prawdziwe pieniądze, które przelewają się na moje konto :D

Takie głupie wizualizacje czy afirmacje (jakkolwiek to się ma do sklasyfikowania) pomagają mi później w pracy i w prawdziwym zarabianiu.