Autor Wątek: Czy jest jakieś ryzyko przy stosowaniu LD?  (Przeczytany 2408 razy)

Justyna

• Jr. Member
  • **
Czy jest jakieś ryzyko przy stosowaniu LD?
« dnia: Wrzesień 27, 2013, 05:36:23 pm »
Czy stosowanie LD jest w jakikolwiek sposób niebezpieczne? Niesie się za tym jakieś ryzyko?

Letki

• Newbie
  • *
Odp: Czy jest jakieś ryzyko przy stosowaniu LD?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2013, 02:02:56 pm »
LD jest moim zdaniem jak najbardziej bezpieczne, z tego względu że to zwyczajny sen. To nawet nie jest OOBE, tylko całkiem inna kwestia. Czy jak we śnie skoczysz z wysokiej góry to coś się stanie? Jak masz koszmar to się obudzisz i tyle.

Malicka

• Newbie
  • *
  • Ezoteryka to moja pasja. Pracuję w banku.
    • Portal kredytowy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2013, 02:26:55 pm »
LD się nie stosuje, tylko przeżywa. To co dzieje się w LD jest tylko i wyłącznie w naszej głowie. To wszystko. Dlatego nie sądzę, że mogłoby być to jakoś niebezpieczne.
Zawsze interesowała mnie inna strona życia.

Krymski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2014, 10:58:13 am »
Malicka, z ust mi to wyjęłaś :D Najpierw czytam - jakie stosowanie LD? Może chodziło o jakiś narkotyk typu LSD :D

LD jak najbardziej się przeżywa i jest to po prostu sen w którym wiesz, że śnisz. Niektórzy mają je całkiem przypadkiem, więc nie jesteś się w stanie przed tym uchronić (jakby ktoś chciał wyjaśnić, że to grzech czy coś w tym stylu :p )

meditate778

• Newbie
  • *
    • dźwięki natury - darmowe nagrania
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2018, 10:04:14 pm »
moim zdaniem LD może być uzależniające w przypadku osób z problemami np depresją, jestem w stanie wyobrazić sobie że taka osoba może uciekać ze swojego prawdziwego życia i zamykać się na świat a realizować się w świecie snów ale to tylko tak mi się wydaje :)