Autor Wątek: Ile kosztuje hipnoza?  (Przeczytany 13967 razy)

biks

• Newbie
  • *
Ile kosztuje hipnoza?
« dnia: Październik 15, 2013, 01:10:35 am »
Ile kosztuje pojedyncza terapia, spotkanie, wizyta u hipnotyzera w jakimś konkretnym celu, na przykład wyleczenia fobii? Pytam z ciekawości, ale kto wie czy się nie skuszę ;)

Szoku

• Jr. Member
  • **
  • Szoku to ja - uważaj na mnie
    • Moc umysłu
Odp: Ile kosztuje hipnoza?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2013, 03:32:57 pm »
Zależy od setek czynników. Widziałem pojedyncze spotkania już od 30 zł, wspomagające konkretne rzeczy, np. rzucanie palenia. Widziałem też kilkudniowe warsztaty za kwoty rzędy 1000 zł - 5000 zł i drożej.

Klaudiusz wspominał też o warsztatach w USA za kilkanaście tysięcy złotych, więc sami widzicie, że ceny bardzo różne.

Ale do stówki za spotkanie znajdziecie wielu hipnotyzerów, którzy zechcą z Wami pracować. Nie wiem czy to dużo czy mało, bo naprawdę wpływa na to masa czynników. Czasem warto więcej zapłacić, żeby specjalista poświęcił Ci więcej czasu i uwagi. Ten co bierze mało, ma zazwyczaj wielu klientów i wiadomo, że może ich traktować przedmiotowo, ale jeszcze raz mówię - testować, testować, testować, wypytywać, szukać opinii.

Jan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2013, 01:53:24 pm »
No rzucanie palenia za 30 zl - to sie bardzo oplaca finansowo:D A dzieki hipnozie mozna np rzucic takze...jedzenie?:>A  raczej jego chec?

julitka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2013, 09:28:47 am »
Ciekawe ale tak niska cena raczej zniechęca iż przyciąga :P

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2013, 10:15:52 am »
Kiedyś dzwoniłem do takiej terapeutki od odchudzania. Jak powiedziałem jej, że jestem w trakcie diety i siłowni i chcę się trochę zmotywować, to zaczęła mi się wykręcać, że nie chce ingerować, że coś tam. Wizyta kosztowała chyba 50 zł.
Mój kolega był miesiąc temu, dała mu porady żywieniowe, odprawiła kilka rytuałów, niby hipnotycznych i kolega święcie wierzy że mu to pomogło. A mi się wydaje, że to kwestia wydania 50 zł i te a'la porady żywieniowe zrobiły swoje.

bio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2013, 11:05:14 pm »
A mozna prosic o jakis kontakt do niej? 50 zl, nawet za same porady+diete - to bardzo malo przeciez. Masz jakiegos mejla/telefon do tej osoby?

Bartłomiej

• Forum ezoteryczne
  • Administrator
  • Full Member
    • Forum ezoteryczne
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2013, 05:45:55 pm »
Podzwoń po swojej okolicy, a jeśli nic nie znajdziesz, to poszukaj na forum. Jest kilka osób, które zajmują się hipnoterapią, leczeniem i tego typu rzeczami. Jest kilkoro naprawdę kompetentnych osób.
Dlaczego warto udzielać się na naszym forum? Sprawdź PORADNIK DLA EKSPERTÓW Z DZIEDZINY EZOTERYKI

adanea

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2013, 03:01:55 pm »
Trzeba jednak pamiętać, że wydanie dużej ilości pieniędzy nie załatwi wszystkiego. Ja opieram się zawsze na intuicji, która do tej pory mnie nie zawiodła. Jeżeli ktoś chce to mogę podać przez wiadomość prywatną do naprawdę świetnego profesjonalisty.

olka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2014, 08:22:39 am »
ja się spotkałam z najniższą stawką 150zł za wizytę. Ale podobno można znaleźć taniej, chociaż nie wiem czy chciałabym ryzykować i lecieć po kosztach.

Jowitaa

• Newbie
  • *
    • Synchronizacja półkul mózgowych
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2014, 09:17:19 am »
Tutaj macie bardzo ciekawe nagrania hipnotyczne Hipnoza mp3 - polecam wam się zapoznać tez z darmowym nagraniem.
Mnie zainteresowało a nawet na mnie to zadziałało a jeśli chodzi o cenę to nie jest aż tak drogo jak się okazuje :)

rozwojowiec

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2014, 11:06:38 am »
spotkałam sie ostatnio z ceną 130 zł :D

alołet

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:30:45 am »
ja w Krakowie najtańszą z jaką sie spotkałem to 250 zł

Klaudiusz Emmerle

• EKSPERT na FORUM
  • Full Member
  • Indywidualne i grupowe sesje hipnoterapii.
    • www.hypno.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2014, 07:32:42 pm »
Moim zdaniem rozsądna cena za jedną sesję hipnozy to coś między 150 a 300 zł. Przy założeniu, że przeciętna sesja powinna trwać zwykle około półtorej do dwóch godzin.

Nie do końca ufałbym komuś kto proponuje 30 zł (bo najwyraźniej ma jakiś poważny powód dla którego tak bardzo nie ceni swojej wiedzy i pracy).
Wyższe sumy wydają mi się zaś trochę nieracjonalne - chyba, że mówimy o jakimś wielogodzinnym i bardzo intensywnym zabiegu - w takim wypadku można sprawę przemyśleć.

Oczywiście mówimy tu o polskich realiach - w Stanach półtoragodzinna sesja zaczyna się cenowo od 100$ a kończy... No cóż, powiedzmy, że na 500$, ale widziałem nawet oferty po kilka tysięcy dolarów...  :o
www.hypno.pl - moja strona o hipnozie i hipnoterapii.

Vizard

• Sr. Member
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2014, 12:24:51 pm »
W stanach jest tak, że można sobie przeliczyć dolary a złotówki w stosunku 1 : 1. czyli jak u nas chleb kosztuje 2 zł, to w stanach 2$, mieszkanie do wynajęcia około 1000$

Z benzyną jest trochę lepiej ;)

A wracając do hipnozy, to jeśli teraz bym się umawiał z hipnotyzerem, to już nie tyle na sesję, co sesję połączoną ze szkoleniem, ale to mówię za siebie.

Mogę dodać, że na takiej sesji szkoleniowo - hipnotycznej, miałem przyjemność być właśnie u Klaudiusza.

KRIS

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2014, 07:33:42 pm »
Masz rację, że za 30 dychy, to prawie jak za fryzjera. Z moich doświadczeń wynika, że sensowni terapeuci biorą 150- 500 za sesję, w zależności od zakresu. Ja miałem do czynienia z terapeutką, która specjalizuje się w oczyszczaniu z rożnych bytów energetycznych itp i z tego co mówi, musi potem sama tracić dużo czasu aby siebie oczyścić i to w sumie zabiera kilka godzin czasu

Moim zdaniem rozsądna cena za jedną sesję hipnozy to coś między 150 a 300 zł. Przy założeniu, że przeciętna sesja powinna trwać zwykle około półtorej do dwóch godzin.

Nie do końca ufałbym komuś kto proponuje 30 zł (bo najwyraźniej ma jakiś poważny powód dla którego tak bardzo nie ceni swojej wiedzy i pracy).
Wyższe sumy wydają mi się zaś trochę nieracjonalne - chyba, że mówimy o jakimś wielogodzinnym i bardzo intensywnym zabiegu - w takim wypadku można sprawę przemyśleć.

Oczywiście mówimy tu o polskich realiach - w Stanach półtoragodzinna sesja zaczyna się cenowo od 100$ a kończy... No cóż, powiedzmy, że na 500$, ale widziałem nawet oferty po kilka tysięcy dolarów...  :o