Autor Wątek: Ile kosztuje hipnoza?  (Przeczytany 13977 razy)

magyx

• Jr. Member
  • **
Odp: Ile kosztuje hipnoza?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2015, 12:33:09 pm »
W okolicach 300zł  można się spodziewać już naprawdę dobrej hipnozy, ale tak czy inaczej lepiej sprawdzić czy hipnotyzer jest polecany czy nie

KRIS

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2015, 04:38:55 pm »
jedyne sensowne miejsce, gdzie można faktycznie zmienić swoje życie to Magiczna Kuleczka. Może są podobni ale ja nie spotkałem. Adres możecie sobie wyszukać, bo tu nie można zamieszczać.
Nigdy nie będę polecał głębokiej hipnozy, bo to odbiera możliwość świadomego kontrolowania sytuacji.
U Magicznej Kuleczki prowadzą klienta 2 osoby i jedna z nich jest medium i po prostu wszytko widzi, jeśli klient tego nie potrafi. Ciekawe jest to, że wszyscy wchodzą w płytką hipnozę, czyli w wyższy stan świadomości. Czułem się pewnie i bezpiecznie.
Koszt 100zł/godzinę
W międzyczasie doświadczałem różnych magików od hipnoterapii i szkoda nawet 5 zł za robotę na moim umyśle wykonywaną przez nawiedzonych amatorów z takimi sławami włącznie jak Leszek Żądło. To niebezpieczne świry i nic więcej.

Jeśli jesteście zainteresowani dlaczego mam takie zdecydowane zdanie, to chętnie się podzielę informacją
Pozdrawiam :)

wiktorek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2015, 09:20:05 am »
No rzucanie palenia za 30 zl - to sie bardzo oplaca finansowo:D A dzieki hipnozie mozna np rzucic takze...jedzenie?:>A  raczej jego chec?
Jedzenia i chęci jedzenia nie rzucisz bo to potrzeba fizjologiczna. Za to można dzięki hipnozie oduczyć się złych nawyków np. podjadania, co bardzo pomaga podczas odchudzania a często już nawet samo to wystarczy żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Amaro

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2015, 01:01:38 pm »
Ja na zbyt tanią bym się nie zdecydował i na za drogą też nie bo bez sensu. 100-200 zł to dobra cena tak myślę za ok. 1,5h

Stromex

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2016, 12:37:13 pm »
Ja także polecam stosować takie nagrania na sam początek...
Mnie to przekonało do hipnozy a byłem sceptykiem w tej sprawie - kiedy zauważyłem efekty odważyłem się iść do hipnotyzera - wiele mi to dało, wiele problemów rozwiązałem takim sposobem :)
Polecam

Jadka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 17, 2017, 12:51:44 pm »
Odkryłam coś dziwnego, powiedzcie czy też tak macie. Otóż wcześniej ściągałam sobie darmowe nagrania z internetu, ale tak jakoś nie miałam przekonania. Słuchałam i różnei bywało. Natomiast jak zapłaciłam raz za pakiet jakieś 70 zł, to przerobiłam go całego i dało mi to niesamowicie wiele. Czy też tak macie, że jak za coś zapłacicie nawet jakieś relatywnie nieduże pieniądze, to bardziej to szanujecie?

Pałys06

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2018, 07:41:44 pm »
Ja byłem u Mariusz Czyżewskiego w Łodzi i bierze 100 złotych za godzinę, i jestem bardzo zadowolony załatwił mój problem z trzech sesjach hipnotycznych.