Fora naszych partnerów > Kosmoenergetyka

Czym dokładnie jest kosmoenergetyka

(1/2) > >>

Bartłomiej:
Czym dokładnie jest kosmoenergetyka i czym ona się zajmuje? Czy ktoś może dokładnie wytłumaczyć to pojęcie?

Kosmoenergetyka:
Istota kosmoenergetyki

 Kosmoenergetyka należy do najstarszych metod uzdrawiania, znaną  już przez przedstawicieli cywilizacji istniejących na Ziemi przed nami - przez Lemurów i Atlantów. Stanowi ona połączenie prastarej wiedzy zgromadzonej na przestrzeni wieków na całym świecie. Metoda ta odrodziła się 400 lat temu w Indiach. Do niedawna kosmoenergetyka była wiedza tajemną, dostępną tylko dla niektórych Oświeconych. Kosmoenergetyka nieco wyprzedziła swój czas. Jednak w miarę, jak rośnie liczba zwolenników nowej paradygmy naukowej (zgodnie z którą materia i energia znajdują się w nierozerwalnej całości, a fizjologia człowieka jest skomplikowaną strukturą pól biologicznych), coraz więcej osób, w tym lekarzy, rezygnuje z leków wywołujących skutki uboczne i ingerencji chirurgicznej na korzyść bardziej dyskretnych metod leczenia.

Kosmoenergetyka to kierunek wiedzy stosowanej, należącej do dziedziny medycyny energoinformacyjnej, która korzysta z strumieni energoinformacyjnych. Kosmoenergetyka reprezentuje system kosmicznego promieniowania i częstotliwości, u której podstaw leży teoria budowy wielowymiarowego wszechświata i uniwersalna wiedza o budowie energetycznej istoty ludzkiej. Kosmoenergetyka dysponuje częstotliwościami szerokiego zasięgu, mocy i możliwości działania. System ten daje możliwość oddziaływania na energetyczne pole człowieka przy pomocy czystego, kosmicznego promieniowania przekazywanego za pośrednictwem kosmicznych wielofunkcyjnych strumieni pochodzących z różnych energetycznych poziomów. Kosmoenergetyka zajmuje się człowiekiem jako całością, tzn. jego ciałem fizycznym, ciałem energetycznym oraz duszą. Skutkiem każdej sesji kosmoenergetycznej jest harmoniczna przemiana, która dokonuje się w polach życiowych uczestników ze względu na rezonans z dobranymi częstotliwościami energetycznych pól.

Kosmoenergetyka działa na poziomie przyczyny, wskazując źródło i istotę problemu, otwiera przed człowiekiem drogę ku zdrowiu, oczyszcza jego psychikę i ciało od nagromadzonych negatywnych energii, skupiających się w różnych warstwach jego energetycznej przestrzeni. Dzięki temu nie leczy pojedynczej dolegliwości, ale kompleksowo uzdrawia cały system człowieka, przywraca równowagę organizmowi, wspomagając przy tym rozwój duchowy.

Kosmoenergetyka zorientowana jest na profilaktykę i samorozwój, daje impuls i możliwość nowego spojrzenia na otaczający świat i poznania prawdy o sobie, zmiany stosunku do świata i innych ludzi, dodaje siły umożliwiającej walkę z destruktywną częścią własnej osobowości. Kosmoenergetyka pomaga człowiekowi uzyskać harmonię wewnętrzną i z otaczającym światem, odzyskać wiarę w siebie, umożliwia duchowe odrodzenie i odnalezienie na nowo cennych wartości oraz dodaje sił do samorozwoju i samorealizacji.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu ze mną osobiście, mailowo bądź telefonicznie:
Centrum Kosmoenergetyki AJNA
ul. Żytnia 18
Poznań
tel: 661 949 909
mail: biuro@ckkosmoenergetyka.pl

Amon:
Czyli jeśli dobrze rozumiem to jest to uzdrawianie niejako holistyczne tylko na większą/bardziej złożoną skalę?
Proszę poprawić jeśli się mylę. Wiem, że to dość uogólnione stwierdzenie, które nie oddaje w pełni tej formy uzdrawiania.

Kosmoenergetyka:
Jak najbardziej nie mylisz się :)

sewekrusek:
No cóż, ja mam obawy o to czy nie za dużo chemi w tej metodzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej