Forum ezoteryczne > Forum muzyka relaksacyjna

Relaksacja muzyka

(1/2) > >>

Bartłomiej:
Zapraszam wszystkich do tego do dyskusji nad tym czy relaksacja z muzyką jest możliwa, czy może ona wspomaga relaks i jaka dokładnie muzyka działa na relaks?
Zapraszam do opisywania waszych doświadczeń z muzyką relaksacyjną :)

Klara:
Jasne, że muzyka wspomaga relaks. Mi muzyka towarzyszy zawsze - w pracy, w domu, w samochodzie,  przy uprawianiu sportu. Korzystam również z dobrodziejstw muzyki relaksacyjnej. Po ciężkim dniu włączam utwory GErelaxis i korzystam z tych nielicznych chwil tylko dla siebie. Po zakończeniu takiej sesji jestem zrelaksowana i co ważne wstępują we mnie nowe siły...:)

Kamiilaa:
Muzyka jest cudownym środkiem odprężającym. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki dlatego wiele czasu poświęcam na dobranie odpowiedniej muzyki. Przy wykonywaniu różnych obowiązków, w pracy słucham radia lub jakiejś mocno energetycznej, pobudzającej muzyki ale po powrocie do domu nie wyobrażam sobie innej muzyki jak tej specjalnie przygotowanej do relaksu. Korzystam z nagrań GErelaxis i jestem na prawdę zadowolona z tych utworów...

Agata83:
Mój rodzinny dom był zawsze pełen muzyki. Chcąc nie chcąc w dorosłym życiu również otaczam się muzyką, bo po prostu nie wyobrażam sobie bez niej życia :) Gdy zainteresowałam się medytacją od razu wiedziałam, że nie uda mi się zrelaksować bez odpowiedniego podkładu muzycznego. Poszukując muzyki do medytacji trafiłam na GErelaxis. Te dźwięki trafiają wprost do mojej podświadomości i pomagają mi w pełni się odprężyć. Po takiej medytacji czuję się krótko mówiąc świetnie :) Polecam GErelaxis każdemu.

effka:
Jeszcze kilka lat temu nie myślałam w ogóle relaksie, bo po prostu nie miałam na to czasu. Dużo pracowałam, a w domu myślałam tylko o pracy. Nagle zaczął pogarszać się mój stan zdrowia, czułam się fatalnie, musiałam wspomagać się litrami kawy, żeby przetrwać dzień. Wtedy moja przyjaciółka przysłała mi kilka nagrań z muzyką relaksacyjną i powiedziała, żebym zaczęła ich słuchać w domu. Byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, ale przesłuchałam nagrania raz, potem drugi i zauważyłam, że te dźwięki pomagają mi się wyciszyć, zapomnieć o stresie. Teraz regularnie relaksuję się przy odpowiedniej muzyce. Już nie jestem kłębkiem nerwów, mój stan zdrowia się poprawił. Myślę, że to duża zasługa muzyki relaksacyjnej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej