Autor Wątek: * WARSZTATY ANIELSKIE *  (Przeczytany 100 razy)

inspiracja

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
* WARSZTATY ANIELSKIE *
« dnia: Listopad 28, 2018, 10:50:55 am »
WARSZTATY * ANIOŁY – POZNAJ MOC TWOJEGO ZIEMSKIEGO OPIEKUNA *
Zapraszamy osoby interesujące się angelologią na warsztaty poświęcone świetlistym opiekunom na Ziemi.


Od najdawniejszych czasów wszystkie religie świata wierzą w istnienie aniołów. Choć każda kultura ma inną nazwę tej boskiej istoty, to zawsze oznacza ona posłańca, który wypełnia wolę Boga i pośredniczy między Bogiem a człowiekiem. W chrześcijaństwie, judaizmie oraz islamie istoty te przyjmują nazwę aniołów. W hinduizmie i buddyzmie zwą się dewami. W mitologii japońskiej – Kami. Na każdym kontynencie członkowie plemion mają swoich przewodników duchowych do których zwracają się o pomoc, ochronę i pomyślność w życiu codziennym.

Podczas warsztatów, uczestnicy będą mieli możliwość poznać inspirującą wiedzę o niebiańskich posłańcach, nauczyć się rozpoznawać oraz otwierać na subtelne, wyższe energie. Poznanie sposobów kontaktowania i współpracy z anielskimi opiekunami pozwoli na odczytywanie znaków i przesłań “Sił Nieba” jakie otrzymujemy każdego dnia gdy wsłuchujemy się w „świątynię” naszego serca. Zrozumienie wibracji anielskich poszerzy nasze samopoznanie, rozwinie wewnętrzny potencjał, pomoże podejmować trafne decyzje i osiągać wyznaczone cele oraz przede wszystkim żyć pełniej, radośniej i z zaufaniem wobec naszego ziemskiego przeznaczenia.

W PROGRAMIE: - anioły w różnych kulturach i religiach: ich znaczenie i funkcja, - anioły w pojęciu ezoterycznym według różnych autorów, - medytacja z aniołami i rysowanie anielskiej mandali lub swojego Anioła Stróża, - formy pracy z aniołami: medytacje, intuicyjne pismo, malowanie, anielskie karty itp. - ziemskie anioły: omówienie cech szczególnych, - energetyczne BHP dla ziemskich aniołów, - omówienie anielskiej medycyny, - medytacja nad własnym pytaniem i losowanie kart anielskich.

PROWADZENIE: Anna Julia Rosłońska - Terapeutka i specjalistka sztuk wróżebnych (tarot, karty anielskie, numerologia, runy, inne). Członek Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów i Radiestetów. Instruktor Terapii Ekspresyjnych.

TERMIN: Wrocław, 15 grudnia 2018r. (sobota: godz. 11 – 17).

KOSZT: 180 zł.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub 509 354 808.

Forum ezoteryczne

* WARSZTATY ANIELSKIE *
« dnia: Listopad 28, 2018, 10:50:55 am »