collapse

Autor Wątek: WARSZTATY "LITOTERAPIA - WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW ORAZ KAMIENI (PÓŁ)SZLACHETNYCH"  (Przeczytany 137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inspiracja

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
WARSZTATY "LITOTERAPIA - WŁAŚCIWOŚCI KRYSZTAŁÓW ORAZ KAMIENI (PÓŁ)SZLACHETNYCH"
WROCŁAW 21.10.2017r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone dobroczynnemu oddziaływaniu „kamiennych darów natury”. Przedstawione zostaną praktyczne zasady doboru oraz pracy z kryształami i kamieniami (pół)szlachetnymi w celu wykorzystania ich wyjątkowych właściwości oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Podczas spotkania będą prezentowane różne rodzaje kamieni i kryształów, a także przykłady biżuterii ochronnej z kamieni ozdobnych.

PROGRAM:

Część pierwsza: Przybliżenie praktycznej wiedzy dotyczącej kryształów i kamieni (pół)szlachetnych: - rys historyczny o związkach człowieka z kamieniami - w jaki sposób energia kamieni wpływa na nas oraz na środowisko w którym żyjemy - jak wybierać kryształy, kamienie (pół)szlachetnie i polne kamienie - jakie są podstawowe zasady postępowania z kamieniami - jakie są sposoby wykorzystania dobroczynnych właściwości kamieni w naszym najbliższym otoczeniu (dom, praca itd.)

Część druga: Przedstawienie metod wykorzystania mocy kryształów i kamieni (pół)szlachetnych dla naszego zdrowia i samopoczucia: - omówienie najczęściej stosowanych kamieni w litoterapii - sposoby oczyszczania organizmu i podstawowe układy lecznicze związane z energią kamieni - sporządzanie eliksirów i nalewek - biżuteria ochronna.

PROWADZENIE: Bogna Kaszewska–Maik. Naturoterapeuta, litoterapeuta, specjalista terapii masażem. Absolwentka Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, uczestniczka wielu kursów i warsztatów m. in.: metoda Reiki (I i II stopień) oraz metoda SILVY. Specjalizuje się w masażu ciepłymi kamieniami, masażu Shiatsu, Reiki, litoterapii i czakroterapii.

TERMIN: 21 pażdziernika 2017r. Warsztaty jednodniowe (godz. 10.30 - 17). WROCŁAW.

KOSZT: 250 zł.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.

www.centruminspiracja.pl
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2017, 10:55:43 pm wysłana przez inspiracja »Forum ezoteryczne i afirmacje


 

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?