collapse

Autor Wątek: WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO"  (Przeczytany 47 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inspiracja

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO"
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 11:04:13 pm »
Zapraszamy Was serdecznie we Wrocławiu na spotkanie z Runami - Znakami Mocy.

Znaki runiczne są najstarszym typem pisma ludów zamieszkujących północną Europę. Było to proste pismo alfabetyczne, wykorzystywane m.in. do celów rytualnych. Najdawniejsze inskrypcje runiczne pochodzą z II i III wieku n.e. W tamtych czasach rozpowszechnione było przekonanie, iż runy są znakami objawionymi (zesłanymi ludziom przez Boga), stąd też przypisywano im znaczenie tajemne, magiczne, wykorzystywano do wróżenia oraz sporządzania talizmanów chroniących przed złem i wzmacniających organizm człowieka.
W trakcie spotkania, uczestnicy zapoznają się z energią poszczególnych run, nauczą się jak wprowadzać ją do swojego życia w celu przyciągania miłości, zdrowia, dobrobytu, odwagi (wedle potrzeb).

Medytacja z runą urodzeniową będzie odkrywaniem i wzmacnianiem swojego potencjału, z którym przyszliśmy na świat. Uczestnicy będą tworzyć przy pomocy rytuału talizmany runiczne i runy intencyjne dla siebie lub jako prezent dla bliskich osób. Dowiedzą się jak dobierać runy dla innych, by uzupełnić brakującą energię w ich życiu.

Zajęcia charakteryzują się dynamiką i pełnym zaangażowaniem uczestników w procesy aktywizacji run oraz "tworzenia" nowych wzorców przyszłości. Wprowadzają informacje z dziedziny radiestezji i praktycznego zastosowania wiedzy magicznej (warsztaty nie uwzględniają wróżebnej strony run).

KOSZT: 120 zł (w cenie skrypt z wykazem run - ich opisem i określeniem dla kogo są wskazane, runa urodzeniowa wspierająca osobisty potencjał, materiały pomocnicze potrzebne do rycia run)

TERMIN: Wrocław, 29 września 2017r. (od godz. 16.00 do 20)
PROWADZĄCA - Małgorzata Beata Bodzek: www.hagalaz.pl
INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl lub tel. 509 354 808, 605 268 494, 783 691 128.Forum ezoteryczne i afirmacje

WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO"
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 11:04:13 pm »

 

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?