collapse

Autor Wątek: WARSZTATY “KOHERENCJA SERCA I UMYSŁU”  (Przeczytany 78 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inspiracja

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
WARSZTATY “KOHERENCJA SERCA I UMYSŁU”
« dnia: Luty 03, 2018, 12:22:53 pm »
Podczas całodniowych zajęć poznacie czym jest świadomość kwantowa i jakie korzyści płyną z niezwykłego doświadczania rezonansu serca i umysłu.

Aby zmieniać swoje życie w pomyślnym kierunku, sami musimy stać się Zmianą. Zaczynamy od Siebie, powracamy do wewnętrznej mądrości i harmonii, która obejmie wszystkie obszary naszego istnienia. Dowiecie się jak uzdrawiać poszczególne sfery życia (od zdrowia po związki i finanse). Nauczycie się samodzielnie ustalać przyczyny danego problemu (nawet te wynikające z poprzednich wcieleń) oraz usuwać lub neutralizować ich skutki. Dowiecie się w jaki sposób wchodzić w wyższe stany świadomości – stan theta, tak aby świadomie manifestować w stanie beta - czyli w stanie, w którym funkcjonujemy na co dzień. Przedstawione zostaną dobroczynne formy pracy z energią (techniki oddechowe, twórcza wizualizacja, świadomość w inteligentnym polu Serca).

Zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwolą aktywizować procesy zdrowienia i przywrócenia sił witalnych organizmu, usunąć toksyny emocjonalne, rozbudzić wewnętrzny potencjał i kreatywność życiową. Warsztaty będą swoistą podróżą ku odkryciu duchowej tożsamości - Wszyscy jesteśmy Boską Energią Stwórcy, posiadamy nieskończone pokłady miłości i często uśpionej wewnętrznej mądrości. Czas Przebudzenia jest Teraz.


PROGRAM ZAJĘĆ: -
ustalanie i uwalnianie wzorców ograniczających Twoją realizację w życiu (relacje/ związki/ finanse/ zdrowie) - usuwanie negatywnych myślokształtów oraz podłączeń energetycznych - oczyszczanie czakr, ciał subtelnych i aury - manifestacja vs akcja (świadome kreowanie rzeczywistości) - oddech kwantowy - przestrzeń Serca - droga do poznania Siebie - moc przebaczenia i wdzięczności, pola torsyjne Serca - punkt zerowy – bycie w Tu i Teraz - dostrojenie częstotliwości ciała do częstotliwości Duszy - techniki ochronne (zabezpiecznie przed negatywnymi wpływami).

TERMIN: WROCŁAW, 8 kwietnia 2018r. godz. 10:00 – 18:00. (w tym proponowane przerwy od 11:45 – 12.00, 13.45 – 15.15 obiadowa, 16.40 -16.45).

PROWADZĄCA: RENATA DUTKIEWICZ. Certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią – ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono Morrnah Simeony. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Pasją pani Renaty jest również rosyjska medycyna informacyjna, numerologia oraz Księga Wiedzy, z którą pracuje na co dzień. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów). www.gabinet-alion.pl

KOSZT: 300 zł (w cenie materiały szkoleniowe i poczęstunek)

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: zaliczka 100 zł (najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem kursu)

Konto: 54 2130 0004 3001 0298 7980 0001 (Renata Dutkiewicz)

INFORMACJE I ZAPISY:
centruminspiracja@interia.pl tel. 509 354 808 Zapraszamy serdecznie *

« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 01:52:18 pm wysłana przez inspiracja »Forum ezoteryczne i afirmacje

WARSZTATY “KOHERENCJA SERCA I UMYSŁU”
« dnia: Luty 03, 2018, 12:22:53 pm »

 

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?