Forum ezoteryczne > Ogólnie o ezoteryce

Opinie o NeuroFTK od forum Ezoterycznego

(1/1)

Bartłomiej:
W ostatnim czasie jako jedni z pierwszych testowaliśmy pakiet NeuroFTK jako produkt oparty o neurolingwistykę wspomagający odchudzanie. Nasze pierwsze wrażenia, są bardzo pozytywne.

Przyjemny głos lektora, dociera bardzo głęboko. Ciężko to opisać, ale jest to bardzo dosadne i przyjemne. Nagranie poprzez dziwne dźwięki, wprowadza w świat relaksu i wyobraźni z którą pracujemy przez cały czas trwania nagrania.
Z jednej strony głos nam coś mówi i proponuje różne scenki, dale jakieś sugestie, ale tylko od nas zależy jak to się dalej potoczy.

Nagrania są podzielone na tematykę, mi najbardziej przypadło do gustu nagranie, które walczy z apetytem, ale także to motywujące do ćwiczeń. Szczerze, mocno odczuwam wpływ NeuroFTK na moje codzienne poczynania, już po 3 - 4 dniach odsłuchiwania.

Naszym zdaniem będzie to duży przełom w podejściu do tematu odchudzania. Prawdziwym problemem tycia jest nasze podejście, nasze wybory i działania. Na przykład każdy wie, że nadmiar cukru jest zły, dlatego trzeba sobie jakoś poradzić z nadużywaniem go. NeuroFTK uczy nas jak sobie z tym poradzić.

Polecamy serdecznie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej