Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Bicie dzieci
« dnia: Październik 14, 2018, 02:34:21 pm »
Zapraszam Forowiczów do zapoznania się z moim artykułem, który umieściłem na mojej stronie internetowej www.uzdrawianie.kwasik.pl Będzie mi miło, jeśli Państwo wniesiecie przemyślane uzupełnienia, a ja będę mógł umieścić je pod moim artykułem jako załączniki.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=201:71-bicie-dzieci&catid=38:artykuy&Itemid=89

2
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Odp: Uzdrawianie duchowe
« dnia: Listopad 15, 2017, 10:38:06 pm »
Zapraszam na moją stronę internetową: www.uzdrawianie.kwasik.pl . Właśnie zamieściłem na niej mój artykuł: "Przebaczenie", który ukazał się w listopadowym wydaniu miesięcznika "Uzdrawiacz". Poniżej link do tego artykułu.

www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=200:70-przebaczenie&catid=38:artykuy&Itemid=89

3
Forum uzdrawianie / Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
« dnia: Styczeń 07, 2016, 07:14:37 pm »
Wątek może i stary, ale co to szkodzi, żeby podyskutować. Dotykiem kasujesz ból. To znaczy, że masz zdolności uzdrowicielskie. Pamiętaj jednak, że ból jest po coś, organizm w ten sposób coś chce zasygnalizować. Dobrze jest zatem rozpoznać, co jest przyczyną bólu, usunąć ją i wtedy ból sam ustąpi. Niemniej jednak swoje zdolności uzdrowicielskie rozwijaj. Masz moje najlepsze życzenia.

4
Nie odpowiedziałem jeszcze blinko. Czy ja stosuję hipnozę. I tak, i nie. To zależy jak na to spojrzymy. Nikt jeszcze nie odpowiedział tak naprawdę, co to jest hipnoza, choć najróżniejszych prób definicji tego stanu jest sporo. U mnie pacjent leży na leżance, ma zamknięte oczy i jest w transie. Możemy nazwać to hipnozą. Jednak dla mnie istotne jest to, że leży on w moim polu energetycznym i w nim się przepracowuje. To co piszę, ważne jest, abyśmy w swoim rozwoju wchodzili na wyższe poziomy. I to w zasadzie wystarcza, bo na wysokich poziomach jest wszystko: Światło, miłość, radość, zdrowie, szczęście itd.
Czy hipnoza jest metodą skuteczną? Jeśli w hipnozie prowadzący rozwiązuje problemy wewnątrzpsychiczne, to jest to dobra metoda, ale jeśli prowadzący te problemy wpycha tylko głębiej, to w tym wypadku jest nawet szkodliwa. Ja odchudziłem Wiktorię, ponieważ porozwiązywałem jej problemy wewnątrzpsychiczne. Gdybym je wepchnął głębiej, to może by i schudła, ale te problemy mogłyby zaowocować poważniejszą chorobą niż otyłość.

5
Dlaczego pytanie miałoby być wyśmiane? Pomijając ludzi otyłych genetycznie, to  oczywiście, wszystko jest w głowie. Głowę trzeba uporządkować, posprzątać, wtedy myśli będą klarowne. I człowiek sam siebie nie będzie oszukiwał, szukał sobie alibi. Tylko że, jeśli chodzi o odchudzanie z powodu złych nawyków żywieniowych, to jest sobie sam w stanie poradzić, ale jeśli mówimy już o otyłości jako nerwicy - chorobie psychosomatycznej, to raczej będzie potrzebował pomocy.

6
Informuję Państwa, że zamieściłem w miesięczniku "Uzdrawiacz" - grudzień 2015 nowy artykuł o uzdrawianiu: "Schudła, jakby przy okazji". Poniżej link do tego artykułu, który jest też na mojej stronie internetowej. Zapraszam do przeczytania go.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=194:67-schuda-jakby-przy-okazji&catid=38:artykuy&Itemid=89

7
Uważam, że we wszystkich problemach z bezsennością należy zacząć od radiestety. Należy łóżko tak ustawić, aby nie stało w miejscach napromieniowania. To jest podstawa. Później można się relaksować. Nie wyobrażam sobie jednak tego relaksowania leżąc na cieku wodnym. Kiedyś moja znajoma miała koszmary senne, przestawiłem jej spanie i od razu zniknęły.

8
Jeśli chodzi o pieniądze, to tu można wyróżnić kilka aspektów. Dlaczego jedni je mają, a inni nie? Dlaczego jednym wszystko wychodzi, na kamieniu im się rodzi, a inni mają urodzajne pola i nic z tego? Kiedyś opowiadał mi pacjent, że to co on posieje i posadzi, to akurat w danym roku na to nie ma urodzaju. Doszło do tego, że inni rolnicy przychodzili do niego i pytali, co on będzie siał i sadził, bo wiedzieli, że to się nie uda i siali i sadzili co innego, i im się udawało, a jemu nie.
Skąd to się bierze? Weźmy pod uwagę nauki kościelne, że tylko biedni pójdą do nieba. My to teraz lekceważymy, ale w kodach genetycznych to mamy od wielu, wielu pokoleń. A nam się wydaje, że my sobą rządzimy, a jak wejdziemy głębiej, to zobaczymy, że rządzą nami kody genetyczne, one decydują o naszym życiu, chorowaniu, umieraniu, biedzie i dostatku. Trzeba to z kodów wyciąć. Inna sprawa, to lęk przed bogactwem, przed sukcesem. Może on iść z kodu, a może iść z wychowania, z biedy w dzieciństwie. Może ten nasz niedostatek iść ze złorzeczenia, przekleństwa rzuconego teraz czy wiele pokoleń wstecz. Pieniądze idą z tego samego źródła co seks, dobrze jest odblokować, za jednym zachodem, jedno i drugie.

9
Ogólne rozmowy / Odp: Jakie tabletki na odchudzanie są najskuteczniejsze
« dnia: Październik 31, 2014, 04:03:31 pm »
Myśląc o odchudzaniu, proponuję lepiej zastanowić się, jaki wewnątrzpsychiczny problem organizm rozwiązuje poprzez tkankę tłuszczową. Proponuję rozwiązać ten problem, a kilogramy same znikną. Poniżej podaję link do mojego artykułu, w którym omawiam to zagadnienie.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=133:34-o-odchudzaniu-inaczej-&catid=38:artykuy&Itemid=89

10
Ogólne rozmowy / Odp: Epidemia eboli - czy grozi nam wirus ebola?
« dnia: Październik 23, 2014, 10:21:23 pm »
Cieszymy się z tego, że powstała skuteczna szczepionka, choć - zdaje się - ona jeszcze nie przeszła ostatecznych badań i została dopuszczona warunkowo.

11
Ogólne rozmowy / Odp: Epidemia eboli - czy grozi nam wirus ebola?
« dnia: Październik 18, 2014, 09:07:28 pm »
To prawda, prawdopodobieństwo zachorowania w Polsce - w tej chwili - na na chorobę Ebola jest znikome. Nie wiemy jednak jak epidemia będzie postępować. Jednakże od strony uzdrowiciela wygląda to inaczej. Prawdopodobieństwo - że ktoś w Polsce zachoruje i będzie potrzebować pomocy - jest bardzo duże. I nawet jak to będą jednostkowe liczby, to dobrze wiedzieć, skąd ta pomoc przyjść może.

12
Ogólne rozmowy / Odp: Epidemia eboli - czy grozi nam wirus ebola?
« dnia: Październik 17, 2014, 05:30:26 pm »
Uzdrawianie z chorób wirusowych jest moją działalnością taką przy okazji. Honorarium na zasadzie co łaska, jak ktoś oczywiście zapyta, ale mało kto pyta. A ja też się nie dopominam. Oczywiście, cały czas mówię, że gdyby się trafił jakiś miliarder, którego ukochana córeczka zaraziłaby się wirusem HIV, to pewnie do końca życia miałbym środki na utrzymanie. Jednak tacy się nie zgłaszają. O skuteczności terapii mówimy u mnie zawsze wtedy, gdy wirus został zniszczony. A często to się zdarza.

13
Ogólne rozmowy / Odp: Epidemia eboli - czy grozi nam wirus ebola?
« dnia: Październik 16, 2014, 12:21:22 pm »
No właśnie, problemem jest opór materii. Czyli oficjalne, urzędowe myślenie, że tylko lekarz, a jak uzdrowiciel, to go należy potępić, co tam potępić, traktować go jak powietrze. Pytasz Marcinie, z jakich chorób wirusowych udało mi się wyleczyć: wirus HPV, powodujący u kobiet raka szyjki macicy, mięczak zakaźny, świńska grypa, HBs - odpowiedzialny za wirusowe zapalenie wątroby typu B, HIV/AIDS - pacjentka miała już pełonoobjawowy AIDS. Co z tego, skoro brak jest zainteresowania taką możliwością wyjścia z choroby.

14
Ogólne rozmowy / Odp: Epidemia eboli - czy grozi nam wirus ebola?
« dnia: Październik 16, 2014, 10:19:55 am »
Pewnie nie, gdyby jednak coś takiego się przytrafiło, spróbuję pomóc. Mam zachęcające wyniki w uzdrawianiu z chorób wirusowych na odległość. Zapraszam na moją stronę internetową, gdzie zamieściłem kilka moich artykułów o tym mówiących.

15
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Odp: Uzdrawianie duchowe
« dnia: Październik 03, 2014, 10:17:56 pm »
Każda pomoc, każde wsparcie jest mile widziane. Dla dobra dyskusji. :)

Strony: [1] 2 3 ... 14