collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - vege_Bolek

Strony: [1] 2
1
Znaczenie snów / Odp: Polecane i prawdomówne senniki w internecie
« dnia: Luty 27, 2018, 02:47:16 pm »
Nie czytam internetowych senników. Dla mnie nie są wiarygodne i wielokrotnie spotkałem się z rozbieżnym tłumaczeniem poszczególnych symboli. Ja przyjmuję, że śni się nam najczęściej to czego się boimy lub o czym najczęściej myślimy. Nie można analizować każdego snu tak dosłownie i szukać w nim wskazówek na przyszłość.

2
Forum wizualizacje / Odp: Wizualizowanie negatywnych rzeczy
« dnia: Luty 27, 2018, 02:45:06 pm »
Jest to jedna z technik przyciągania, jeśli wyślesz właściwy komunikat osiągniesz taki efekt o jakim mówisz. Trzeba jednak uważać na jego formę. Bo często możemy zwizualizować coś czego nie chcemy i to się sprawdza. Musimy przykładać dużą wagę nie tylko do tego co mówimy ale i myślimy.

3
Forum rozwój duchowy / Odp: Polecane książki o rozwoju duchowym
« dnia: Luty 27, 2018, 02:42:53 pm »
Polecam książkę "Potęga podświadomości" . Pomogła mi spojrzeć na rzeczywistość w inny sposób. Zacząłem zwracać większą uwagę na myśli, które przychodzą mi do głowy. Teraz staram się je odpowiednio modyfikować by przyciągać tylko to będzie działać na budująco. Nie wiedziałem, że nasz mózg skrywa w sobie aż taką potęgę.

4
Zioła, leki i suplementy diety / Odp: Jakie zioła na odchudzanie
« dnia: Luty 27, 2018, 02:38:53 pm »
Ja słyszałem sporo dobrego o ziołach tybetańskich i ich właściwościach odchudzających. Ja jednak uważam, że odchudzanie najlepiej jest zacząć od przyspieszenia metabolizmu. Niestety z wiekiem znacząco zwalnia a to przyczynia się do innej reakcji na to co jemy. Dlatego warto zadbać o to by trochę przyspieszyć ten proces. Wyczytałem tu, że w tym procesie bardzo pomaga błonnik: http://www.kobiety.pl/fit/przyspieszanie-metabolizmu Działa również oczyszczająco więc taki detoks jest też dobrym wstępem do właściwej diety odchudzającej.

5
Ja kiedyś słyszałem, że dobrego faceta można poznać po tym jak traktuje swoją rodzinę i swoją mamę. No i zgadzam się z tym trochę chociaż granica jest cienka. Moja była dziewczyna twierdziła, że moje relacją z mamą ją zastanawiają, bo ma zbyt duży wpływ na mnie. Oczywiście, że ma wpływ ale też nie pozwalam by o mnie decydowała. Ostatnio czytałem ten artykuł:http://www.kobiety.pl/rodzina/nadopiekuncza-matka-milosc-ktora-szkodzi no i dał trochę do myślenia. Jednak teraz z całą pewnością stwierdzam, że mnie ten problem nie dotyczy. Mamy zdrową granicę i potrafię się jej postawić np. obronie swojej dziewczyny.

6
Ja uważam, że pieniądze są ważne ale nie można czynić z nich priorytetów.Bardziej powinniśmy pragnąć miłości i zdrowia.  Uważam jednak, że pieniądze są istotnym środkiem do spełniania celów i do samorozwoju.  No i jeśli pragniemy otrzymać coś musimy jasno wysyłać komunikaty tak jak opisywaliście to wcześniej.

7
Zależy w co wierzysz. Ja uważam, że tak.Podświadomie jesteś w stanie coś przyciągnąć jeśli ciągle o czymś myślisz. Dlatego trzeba być ostrożnym względem swoich pragnień i obaw bo faktycznie możemy to otrzymać. Czytałem, że można to wyćwiczyć.

8
Forum amulety i talizmany / Odp: Czy talizmany i amulety działają
« dnia: Luty 08, 2018, 02:46:00 pm »
Odnawiam temat bo uważam,że temat talizmanów jest bardzo ciekawy, moim zdaniem wszystko zależy od podejścia i od talizmanu. W sumie wszystko nim może być ale uważam, że te najmocniej zakorzenione w kulturze mają największą moc. Czasem dziwię się ludziom, którzy nieświadomie kupują talizmany nie znając ich znaczenia tylko po prostu ładnie wyglądają. Moja koleżanka będąc na wakacjach kupiła sobie oko proroka, które ma bronić przed "złym spojrzeniem". Ten amulet akurat nie ma negatywnego znaczenia jednak jej ignorancja mnie rozbroiła.

9
Forum rozwój duchowy / Odp: Techniki radzenia sobie ze stresem
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:41:45 am »
Bardzo wiele osób poleca jogę, sam chociaż jeszcze tego nie próbowałem, myślę że może mieć to sens. Osobiście preferuję wysiłek fizyczny, a najlepiej w stresie działa na mnie bieganie. Nie wiem czy słyszeliście, że piwo może być bardzo dobre na stres? Wydaje się być to oczywiste, bo sporo osób się tak relaksuje, ale trzeba pamiętać o proporcjach. Ostatnio moja dziewczyna przyniosła sobie butelkę piwa po pracy, bo stwierdziła, że jest zestresowana i musi się zrelaksować. Dziwnie na nią spojrzałem, a ona, jako argument pokazała mi ten artykuł http://www.kobiety.pl/zdrowie/dlaczego-powinnysmy-pic-piwo
Więc okazało się, ze piwo ma też swoją dobrą stronę :) Będę się tym teraz usprawiedliwiać.

10
Ogólne rozmowy / Odp: Nauka języka angielskiego w domu - krok po kroku
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:29:23 am »
Jeśli nie ma się odpowiedniego samozaparcia do nauki w domu, to chyba żadne cenne rady tutaj nie pomogą. Trzeba po prostu chcieć, wtedy nawet sami jesteśmy w stanie skonstruować sobie swój magiczny plan nauki. Np. poświęcanie konkretnego czasu na słuchanie radia w tym języku, oglądanie filmów, zapamiętywanie nowych słówek. Wydaje mi się, ze jak sami stworzymy taki plan, to nawet chętniej się do niego stosujemy, bo jest on autorski.

11
Ogólne rozmowy / Odp: Spalacze tłuszczu czydziałają?
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:26:13 am »
Na pewno w jakimś stopniu działają na nasz organizm. Do końca nie wiadomo jak bardzo na plus, a jak bardzo na minus. Jednak samo przyjmowanie takich preparatów nie daje 100% rezultatów. Żeby osiągnąć właściwy cel trzeba ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać.

12
Ogólne rozmowy / Odp: Co lekkiego na obiad
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:22:10 am »
W gorące, upalne dni najlepszy jest chłodnik np. z buraka. Ale dzisiaj akurat za oknem temperatura minusowa, dlatego myślę, że dzisiejszy obiad będzie ciepły, syty i mięsny. Pewnie jakaś pierś z kurczaka albo schabowy.

13
Ogólne rozmowy / Odp: Co ma wpływ na jakość snu?
« dnia: Grudzień 11, 2017, 02:56:27 pm »
Jest wiele czynników może być to stres,styl życia a nawet dieta. Ja długo miałem problemy z wysypianiem się, byłem ciągle zmęczony, rano miałem problem z wybudzeniem się. Na dodatek moja dziewczyna mówiła, że okropnie chrapię. W efekcie byłem niewyspany i poirytowany i moja dziewczyna też tylko, że przeze mnie.Trochę zmieniłem styl życia, zacząłem przywiązywać większą uwagę do warunków w jakich zasypiam no i staram się rzucić palenie. Podobno jest już lepiej więc mam nadzieję, że ten stan się utrzyma.

14
Zamiast kawy możesz pić Yerba mate. Ma dużą ilość kofeiny i pobudza jak kawa. Jednak jest mimo wszystko od niej zdrowsza.

15
Ogólne rozmowy / Odp: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy
« dnia: Grudzień 11, 2017, 02:52:19 pm »
Kupuj rzeczy, które mogą być substytutem słodyczy. Pozostawią uczucie słodkości anie będą takie niezdrowe dla Ciebie. Niestety to jest uzależnienie takie jak każde inne. Pilnuj się a jeśli będziesz z kimś na zakupach to niech on Cię odciąga od półek.

Strony: [1] 2

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?