Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - wadim.zarski

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Numerologia / Numerologowie poszukiwani
« dnia: Sierpień 27, 2017, 03:02:24 pm »
Witajcie Numerolodzy 😀

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy "Let Us Grow" poszukujemy osób do współpracy, a dokładnie numerologów (z dowolnym poziomem zaawansowania również zerowym) z pasją w sercu do numerologii, które chciały by docelowo pracować z ludźmi pomagając im odkrywać i kreować swoje życie. Jest to spowodowane falą klientów, którzy potrzebują pomocy, której naszymi siłami już nie jesteśmy w stanie im udzielić.

Jeśli znasz kogoś dla kogo ta informacja mogła by być wartościowa prześlij mu ją proszę :-)

Co konkretnie oferujemy we współpracy?

Transparentny dostęp do naszego firmowego systemu i technologii, która składa się między innymi z:

I. Trzy systemy numerologiczne, które łączymy ze sobą w unikatowy sposób. Numerologia:

📆 Pitagorejska
📆 Kabalistyczna
📆 Karmiczna

II. System Treningu Duchowego:

Pomaga on pracować nad portretem na najwyższym poziomie w kontekście pracy z "Wyższą Jaźnią" klienta. Pozwala on również przeprowadzać głęboką pracę z ze sobą oraz klientem na głębokich poziomach nadświadomości, podświadomości i świadomości.

III. System do wystąpień biznesowych

Umiejętność prowadzenia spotkań, gdzie nauczymy Ciebie jak prowadzić interpretacje na żywo osób z publiczności i sprzedawać twoje usługi. Takie wystąpienia docelowo będziesz mógł/a prowadzić dla najbardziej sceptycznych środowisk z SUKCESEM.

IV. System budowania Marki Osobistej:

Nasza współpraca pozwoli Ci osiągnąć poziom dzięki któremu zdobędziesz szacunek na rynku psychologicznym, coachingowym, trenerskim oraz w domu u rodziny. Oferujemy Ci możliwość budowania Marki Osobistej, która sprawi, że już nigdy nie będziesz się wstydzić swojej pasji i miłości do numerologii.

V. Misja

Naszą MISJĄ jest sprawić aby Psychonumerologia stała się bardziej popularna niż psycholog na ŚWIECIE. Aby każda osoba, która zdecyduje się na pracę nad sobą najpierw skorzystała z "Harmonizacji Portretu Psychonumerologicznego", aby ubezpieczyć i zagwarantować sobie sukces w swojej nowo obranej drodze życia.

To odważna deklaracja, którą dziś realizujemy i potrzebujemy twojej pomocy, aby wypełnić rynek jakością i skutecznymi działaniami.

Zapraszamy do kontaktu osobę o każdym poziomie umiejętności (również zerowym) numerologicznych, coachingowych, psychologicznych, trenerskich, wystąpień publicznych, która widzi w naszej misji swoje miejsce.

Kontakt:
Wadim Żarski
Facebook: @wwadim
                  @letusgrowpl
                  @wystapieniabiznesowe
Linkedin:  @wadimzarski
Youtube:     WadimŻarski
Twitter:     @wadimzarski

wwadim@gmail.com
+48 502522525

2
Przywitaj się / Odp: Witam wszystkich
« dnia: Styczeń 11, 2015, 09:33:31 am »
Witaj Kasiu :-)
Baw się dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz wiele wartościowych informacji. Jeśli byś miała jakieś konkretne pytania, o cokolwiek to śmiało :-)
Pozdrawiam

3
Forum Numerologia / Mam Bloga :-)
« dnia: Styczeń 07, 2015, 04:20:42 pm »
Kolega zasugerował mi stworzenie bloga, zobaczcie jak do tego doszło :-)
http://ewadim.blogspot.com/

4
Forum uzdrawianie / Odp: Problem z niezorganizowaniem
« dnia: Styczeń 03, 2015, 11:32:40 pm »
Witaj
Maciej podał Ci bardzo dobre narzędzia NLP. Sam niektóre stosuje i są świetne.
Ale to o czym piszesz to nie wydaje mi się, że wynika ze złych strategii, tylko tak jak to ująłeś, że psycholog powiedział, że nie da się nic z tym zrobić. Miałem podobny, a prawie taki sam problem. Potrafiłem pomóc innym, znaleźć dla nich osoby które im pomogą. A jak ja miałem problem, to nie było nikogo kto by posiadał wiedzę która by była w stanie mi pomóc. Aż do momentu kiedy zacząłem szukać, tych którzy rozwiązali ten problem u siebie. Niby oczywista oczywistość. Ale takich osób nie było wcale tak wiele i na początku nie mogłem ich znaleźć. Po wytrwałych poszukiwaniach udało się. Prowadzę watek o numerologii, ale jeśli chcesz to zmienić, to ja wiem jak się dowiedzieć skąd to się u Ciebie bierze, jak to przetransformować i stworzyć nowy wzorzec w podświadomości, który będzie unikalna wersją zorganizowania, która będzie twoja i tylko twoja wersja mistrzostwa. Zapewne już wiesz skąd masz taki wzorzec, jeśli tak to idziemy od razu do transformacji. To co ja myślę na ten temat to to, że bardzo dobrze działa połączenie ezoteryki i psychologii nowoczesnej. Ja proponuję połączone narzędzia, które dobieram indywidualnie. Teoretyzując gdybym miał klienta na 0,1/10 w zorganizowaniu. Zaczął Bym od: diety, portretu numerologicznego, astrologii, coachingu NLP, hipnoterapii, medytacji, SRT, polecenia odpowiednich filmów i książek.
W 21-szym wieku moim zdaniem nie wystarczają już ogólne rozwiązania jednym narzędziem, a potrzebne są osoby obeznane w wielu różnych technikach, tak aby mogli dobrać to co do danej osoby najbardziej pasuje. A nie na siłę wmuszać jeden model. A jak model nie działa, to się mówi człowiekowi, że się tego nie da zmienić :-) Wiadomo, że takich jeszcze trudniej znaleźć, ale są.
Ale sobie zrobiłem autoreklamę :-) Jednak jak się wierzy w to co się robi, to moim zdaniem jest przedstawienie realnej sytuacji, a nie uważanie się za przemądrzałego. Jeszcze wielu rzeczy nie umiem i chcę się nauczyć, ale w tym temacie akurat mam silne podstawy :-)
Pozdrawiam
 

5
Forum Numerologia / Odp: Tarot
« dnia: Styczeń 03, 2015, 07:08:46 pm »
Świetna metafora Vizard
Wszystko co wymieniłeś ma jakąś skuteczność, a dobry fachowiec, wie jak tego wszystkiego używać i w jakich proporcjach aby to było najbardziej optymalne dla pacjenta. Czasem czegoś nie należy stosować, a czasem wszystko jest potrzebne.
Pozdrawiam

6
Forum rozwój duchowy / Odp: Jak nauczyć się lewitować
« dnia: Styczeń 01, 2015, 03:10:26 pm »
Jest taka bajka Chińska o Buddzie.
Usłyszał budda, że w pewnym miejscu jest mnich który poznał tajemnicę chodzenia po wodzie. Udał się do jego jaskini aby pobrać od niego nauki. Zapytał mnicha: Czy to prawda, że umie chodzić po wodzie? Tak - Odpowiedział. A jak tego dokonałeś? Mnjich: 50 lat postu bez jedzenia i picia i siedzenia w jaskini w stanie medytacji i dostąpiłem tej umiejętności. Budda poprosił go aby mu pokazał jak to robi. Udali się nad rzekę i mnich przeszedł na drugi brzeg po wodzie. Gdy wrócił Budda zapytał. A po co uczyłeś się tego skoro, tam stoi przewoźnik który za jednego brązowego zrobi to samo? Mnich nic nie odpowiedział. Potem słyszano, że ów mnich znalazł sobie żonę i zajął się wypasaniem kóz.
Pewnie że się da nauczyć lewitacji tylko po co? :-)

7
Forum Numerologia / Odp: Tarot
« dnia: Grudzień 30, 2014, 02:02:15 pm »
Na pewnym poziomie wszystko się łączy. To czym się wspieramy w pracy z klientem zależy jedynie od naszej chęci rozwijania kolejnych technik. W pewnym momencie zacząłem łączyć numerologię i astrologię, bo mogłem uzupełnić i potwierdzić to czego w numerologii nie byłem w 100% pewny. A numerologia daje to czego nie ma w astrologii czyli konkretnej zmiany. A karty tarota mnie służą do odczytywania konkretnych ścieżek postępowania w danych sytuacjach. Ogólnych, lub szczegółowo, natomiast nie jest to bezpośrednie narzędzie do wprowadzania zmian, a takim są np. narzędzia proponowane w Coachingu i NLP. Moim zdaniem to co łączy Tarota, astrologię i numerologię to możliwość odczytania problemu. Zaawansowana numerologia pozwoli go zmienić. Sama informacja może być już czynnikiem powodującym zmianę jednak z doświadczenia wiem, że to zdarza się rzadko. Zazwyczaj potrzebne są narzędzia.

8
Forum Numerologia / Odp: Coching Numerologiczny
« dnia: Grudzień 30, 2014, 01:49:09 pm »
Na naszej stronie jest kilka informacji. Jest też strona www.srtpolska.pl. Autorem jest jedna z nauczycielek SRT w Polsce. Byliśmy z moim kochanie u niej na jednym zaawansowanym kursie SRT. Jest to dobra nauczycielka, a na pewno tania :-)
Moim zdaniem najlepiej jest doświadczyć co to jest SRT, zapraszam na sesję. Jeszcze są książki Roberta Detzlera (twórcy tej metody) trudno je zdobyć. Ja posiadam kserówki, wiec jeśli się na prawdę interesujesz zapraszam do kontaktu.

9
Forum Numerologia / Odp: Liczba rodziny
« dnia: Grudzień 30, 2014, 01:39:35 pm »
Numerologia którą My używamy (Ja i moje kochanie) służy do odczytywania podświadomych i nadświadomych pragnień naszej duszy. Językiem psychologicznym: Numerologia służy do odczytu i zrozumienia podświadomych pragnień pacjenta i objaśnienie mu z czego one wynikają i jakie wyzwania w jego życiu najprawdopodobniej spowodują. Czyli pomaga się przygotować do tego co nas czeka w życiu. Czyli jeśli pragniemy być bardziej świadomi co z czego wynika i dokąd prowadzi, możemy trafić na dobrego numerologa, astrologa, jasnowidza itp. Który nas uprzedzi jakim wyzwaniom, wyzwaniu mamy stawić czoła. A wtedy my mamy możliwość się przygotować. Niektórzy zabierają się za przygotowania. Np. Masz problemy z agresja wobec swoich partnerek, dlatego do tej pory twoje związki się rozpadały. Rozwiązanie? Zmiana portretu numerologicznego, medytacja, praca z coachem, przeczytanie książek o tworzeniu relacji, książek o zarządzaniu emocjami itd. Im więcej zrobisz tym większe szanse, że harmonijnie spełnisz swoje pragnienie. :-) U jednych wystarczy jedna technika a u innych potrzeba dziesięciu. Ale to też można stwierdzić w dużej mierze dzięki badaniu numerologicznemu lub astrologicznemu, najlepiej obu :-) Kończę, bo bym mógł tak dalej rozwijać temat :-)

10
Forum Numerologia / Odp: Czy można przewidzieć liczby w totka?
« dnia: Grudzień 30, 2014, 01:22:35 pm »
A po co Ci te liczby? Mają Ci posłużyć aby coś udowodnić? Czy chcesz wygrać pieniądze? A po co chcesz je wygrać?
Mógłbym tak zadawać pytani dalej. Numerologia nie służy do typowania totka. Ale jeżeli zharmonizujesz kartę numerologiczną i najlepszym rozwiązaniem dla twojej osoby będzie wygrać w totka to tak będzie, a jak nie to nie :-) Zbyt ogólne pytanie aby dokładnie na nie odpowiedzieć.

11
Forum Numerologia / Odp: Szczęśliwe liczby
« dnia: Grudzień 30, 2014, 01:18:48 pm »
Każdy jest inny, a więc potrzebuje inne energie uzupełniać. Bo jak brakuje Ci energii ognia to dobrze by było uzupełniać się o 1,5,8. Ale jak masz za dużo tych energii i zaczniesz się nimi otaczać to stopisz nawet metal... :-) Moim zdaniem najpierw warto poznać narzędzie i siebie, a dopiero wtedy stosować wiedzę :-)

12
Forum Numerologia / Odp: Znaczenie liczby 666
« dnia: Grudzień 30, 2014, 01:14:52 pm »
Odpowiem tak: Prawie zawsze jest opakowanie i zawartość. popkultura to opakowanie. A ja starałem się zbadać zawartość :-)

13
Forum Numerologia / Odp: Znaczenie liczby 666
« dnia: Listopad 27, 2014, 08:05:45 am »
Witaj
Ciekawe pytanie.W mojej pracy wszystko traktuje indywidualnie i nie staram się pisać ogólnie, ale po przeczytaniu twojego pytania, od razu pojawiła mi się taka koncepcja.
666 mówi się również o tym że to liczba "prawdziwego Boga". Z mojego punktu widzenia to trzy 6-ki jedna po drugiej. Jak bym miał to zinterpretować w stosunku do Nerona to był by to wielki blok emocjonalny prowadzący do obłędu i maniakalnyh iluzji emocjobalnych prowadzących do nieuzasadnionych ataków fobi i agresji. Emocjonalne ternado wycofania i zakleszczenia emocjonalnego prowadzące do wybuchów totalnych (3*6=9).
I tak samo bym to zinterpretował jeśli chodzi o szatana. Ale :-)
Jeśli jest to układ który przepracujemy to jest to tak jak w historii Hioba, wystawieni na dziesiątki prób i kaprysów emocjonalnego ukarania i testowania woli, nie poddajemy się i udaje nam się wytrwać przez co dostajemy "nagrodę". Straciliśmy wszystko ale po tej drodze Hiob, nie miał żadnej wątpliwości, jeśli jestem w stanie wytrwaćw swej wierze w taich sytuacjach Boże to zawsze już będę ufał samemu sobie i swojej wizji świata. Hiob to przeze mnie nazywane przepracowane 666. Neron skrajnie nieprzepracowane 666. 6-tka to płocha delikatna energia miłości, ale z lęku może wpaść w szał i cie pogryźć nieświadoma zupełnie tego faktu. Bo ona nigdy nie chce czyjejś krzywdy. Oczywiście to interpretacja negatywnej strony. Mam nadzieje że odpowiedziałem na pytanie.
Pozdrawiam :-)

14
Forum rozwój duchowy / Zdrowie, czy przedłużanie życia?
« dnia: Listopad 04, 2014, 10:54:53 pm »
Przeczytałem takie interesujące zdanie: Nie jestem lekarzem, ale nie wydaje mi się słuszne oczekiwanie, że leczenie ma przynieść poprawę stanu zdrowia.

Najpierw pojawiło się moje oburzenie, Jak to!?! Ale neutralny umysł przyszedł z pomocą bardzo szybko i wtedy mnie olśniło. Może wiecie jak to jest, gdy w waszym życiu jest coś czego do końca nie akceptujecie i wiecie, że jest jakieś rozwiązanie, ale ono nie przychodzi mimo usilnych starań. Ja wtedy odpuszczam oraz skierowuję uwagę na coś innego i pozwalam się dziać życiu w tej pierwszej dziedzinie. I nagle w dyskusji która nie miała większego dla mnie sensu, chociaż z punktu poznawczego była ciekawa, dostaję odpowiedź na fundamentalne dla mnie pytanie. I tak zrozumiałem, że lekarz medycyny konwencjonalnej nie ma zadania Cię wyleczyć, a jedynie podtrzymać twoje życie!!! Część z was się pewnie oburzy, ale dla mnie jest to największa ulga dotycząca przemysłu medycznego jaka mnie spotkała do tej pory.
Naświetliło mi to odmienny punkt widzenia, który wyjaśnia mi dlaczego z Lekarzami nie umiem się dogadać. Bo oni nie chcą nas wyleczyć, oni mają przedłużyć życie. Dzięki temu nigdy więcej nie popełnię już błędu, aby ich prosić o to aby pomogli mi wyzdrowieć. Oni mają mnie zdiagnozować w danej chorobie. Dać alternatywę jak przedłużyć życie i już :-) A jeśli chcę wyzdrowieć, to ja muszę sam to zrobić. Jednak teraz chcę to robić pod okiem lekarza, bo on mnie wyratuje jak przegnę na przykład z głodówką. Wtedy podepnie mnie pod kroplówkę i już.

Może dla was nie jest to tak odkrywcze, dla wielu wydaje się najlogiczniejszą procedurą na świecie. Dla mnie to jest ten punkt, gdzie kończy się mój wewnętrzny konflikt, gdzie po jednej stronie wiedziałem że farmacja i medycyna pomaga ludziom, a z drugiej potrafi super skutecznie szkodzić i zabijać. Dzięki wnikliwemu badaniu tematu i wchodzenia w dyskusje, które nie były wcale przyjemne, znalazłem rozwiązanie, które dla mnie jest złotym gralem tematu jak poszukiwać zdrowia korzystając z obu genialnych technik, rozumowej medycyny i duchowych praktyk, takich jak ziołolecznictwo, akupunktura i pracy nad swoim umysłem, na przykład medytacja, hipnoza, praca z Duszą i Wyższą Jaźnią.
Rozumiecie jaki to jest absurd i schizofrenia, lekarze dali się przekonać, że oni NIE mają doprowadzić pacjenta do pełnego zdrowia, tylko mają podtrzymać życie. Jaką ulgą jest, gdy to wiesz, bo to nie ich wina, tak ich nauczyli !!! Czyli mamy tak zwane przekonanie zbiorowe, które nie musi być prawdą. Jednak mocno ono funkcjonuje, aby lekarze mogli sobie jakoś radzić z tym, że nie są w stanie pomóc drugiemu człowiekowi, kiedy ich potrzebuje. Ratują życie, ale utrzymanie zdrowia to nie jest ich działka. To wiele tłumaczy.
Dlatego, jeżeli ktokolwiek to czyta, idź do lekarza jak jesteś chory. Niech Cię zdiagnozuje, zaleci Ci to co ma twoje życie podtrzymać, a następnie idź szukać rozwiązań jak wrócić do pełnego zdrowia.
Alternatywna medycyna, ale już nie dlatego alternatywna, bo wydumana, czy szarlatańska, tylko taka która, daje Ci alternatywne rozwiązanie, czyli PEŁNE ZDROWIE :-).

Cudowne wyzdrowienie, czyli przypadek w którym medycyna klasyczna była bezsilna, a mimo to nastąpił pełny powrót do zdrowia . Zależy co definiujemy poprzez cud. W moim życiu doświadczam tego co ludzie nazywają cudem, co dla mnie jest prostą efektem wykonanego działania.  Czy rozumiecie dlaczego można wyzdrowieć i pozbyć się atopowego zapalenia skóry? W moim doświadczeniu znajdują się sposoby aby to zrobić i to nie tylko ziołami, głodówką, suplementami i/lub lekami, ale równolegle dokładną analizą własnej podświadomości i Duszy, która prowadzi do zrozumienia sedna problemu i pozwala wyzdrowieć. Stwardnienie rozsiane, astma, itp. Bardzo proszę, konkretna praca mentalna, zabiegi u odpowiedniego specjalisty od wyleczenia, ale to wszytko przy asyscie Lekarza medycyny konwencjonalnej. I najlepsze jest to, że Ty i parę innych osób nie uwierzy, że jest możliwe wyjść z chorób definiowanych przez medycynę jako nieuleczalne, często odrzuca istnienie takiej opcji. Ale jeśli ktoś jest uparty i chce żyć tak jak pragnie i jest w nim nadzieja na powrót do pełnego zdrowia, nie ulegnie sugestii lekarzy, że będziesz cierpieć do końca życia. Lub: pogódź się z tym, nie ma dla Ciebie ratunku. To może przyjdzie do mnie, lub kogoś innego i po odpowiedniej terapii wyjdzie w 100% zdrowy. Ale będzie ta osoba pod stałą konsultacją z lekarzem, monitorowana i badana. Nauczyli się pewni ludzie myśleć, że alternatywna medycyna i ezoteryka, albo nauka. BŁĄD. Bierzemy to i to. Będą Mistrzowie w swym fachu wykraczający poza role jakie pełnią jako Lekarze i jako Coachowie, Znachorzy, Bioenergoterapeuci itd. Czyli będą leczyć doprowadzając do wyzdrowienia holistycznie, używając wielu technik, wielu dziedzin wiedzy. Ale będą też manipulatorzy, oszuści, naciągacze. Wszędzie możemy spotkać przykłady dobrych i złych, kompetentnych i niedouczonych specjalistów od zdrowia. Są na przykład Lekarze specjaliści, tacy jakich spotkał mój dziadek, wizyta - 250 zł, trwała 5 min. Ale nie chodzi o pieniądze, o czas, ale o treść: Te wyniki są błędne, w laboratorium się pomylili. A dziadek na to, to ja przyjdę za tydzień z nowymi, a lekarz, tak ale każda wizyta kosztuje 250 zł. Czy to jest konsekwencja i jest to dobre postępowanie? Czy cena jest absurdalna? Czy normalne jest, że dwóch specjalistów przed nim tego nie zauważyło? Wszędzie zdarzają się brak empatii, skąpstwo, partactwo.  Ale zamiast narzekać, że tak nie powinno być. Szukajmy osób, które mają dobrą intencję i korzystają ze wszystkich metod naukowych i tych których nauka jeszcze oficjalnie nie potwierdziła. W Ameryce średnia długość życia to 75,5 lat, a u Lekarzy 57 lat (2012). A wytłumaczenie okazało się takie proste :-) i smutne za razem, bo podtrzymywanie życia, w ich przypadku nie idzie Lekarzom najlepiej.

Do tych którzy boją się skorzystać z pomocy alternatywnej. Jeśli chcecie skorzystać z tej wiedzy w waszym leczeniu. Zabierzcie kogoś kto jest mądry oraz silny i pójdzie z wami poszukać kogoś kto wam pomoże. Pamiętajcie aby był otwarty również na inne metody, aniżeli tylko konwencjonalne i miał wiedzę medyczną. Jak już wyruszycie w poszukiwania to moje pomysły na selekcję są między innymi takie. Jeżeli osoba będzie się bała was przyjąć we dwoje, to nie jest to dobry specjalista, jeśli nie przekona was argumentami racjonalnymi, również, jeśli nie ma osób, które go polecają, to się zastanów! A jeśli ma to nie mają to być tylko anonimowe osoby, ale takie, które są żywe, na facebooku, w ośrodkach w których wykładał, do których można pójść i one zaświadczą i lekarze tych wyleczonych zaświadczą, że tak wspólnymi działaniami "Uzdrowiciela" (Coacha, Bioenergoterapeuty, Numerologa, Akupunkturzysty, Specjalisty od medycyny Chińskiej, i innych albo ich wszystkich na raz) i Lekarza nastąpiło wyzdrowienie. To wtedy korzystajcie. Zanim uwierzycie na słowo zbadajcie daną osobę. Mamy 21-szy wiek. To nie jest trudne, twoje dzieci będą umiały to zrobić, może wnuki. Nie wierz na słowo, ale również Lekarzowi, bo ma tytuł doktora. On mógł studiować, ale to nie jest jego PASJA, nie bada tego co się dzieje obecnie na rynku i w badaniach naukowych. A przełomy są każdego dnia. Znajoma pracuje w rekrutacji na studia medyczne, w ankiecie dlaczego chcesz zostać lekarzem, pojawiają się odpowiedzi dużo częściej, szacuje że ponad 2/3 na dzień dzisiejszy pisze, że powodem jest: bezpieczna praca, stały dochód!!! Itp. A nie, bo chcę pomagać ludziom!?! Czy rozumiesz, że co trzeci Lekarz jest z powołania a dwóch na trzech robi to w pierwszej kolejności dla pieniędzy!!! Szukaj lekarzy pasjonatów swojej dziedziny, a nie tylko specjalistów w danej dziedzinie. U nich masz dużą szanse dostać to czego potrzebujesz. Stawiaj na jakość! Tak samo u Coachów, Trenerów, Psychologów. Chodź do tych którzy uczyli się u najlepszych. A nie byle gdzie i jak. Jeśli idziesz bo cena jest 400 zł za godzinę, to też nie jest kryterium, często wydaje się nam że drogi to zawsze dobry. Pytaj ich o referencje, dyplomy, dzwoń do tych ośrodków i sprawdzaj te referencje. Malkontent powie: nie będę zawracać sobie głowy sprawdzaniem itp. Ale wtedy niech nie mówi, że został oszukany, lub to co dostał jest słabe. Jeszcze jedno, weryfikuj daną osobę poprzez to czy, żyje tak jak mówi. Jeśli śmierdzi papierosami i ma 30 kilo nadwagi, to nie jest spójna z zawodem który wykonuje, jeśli mówimy o Lekarzu, Coachu, Bioenergoterapeucie, Znachorowi, Lekarzowi medycyn Chińskiej, Akupunkturzyście. Jeśli Coach pali papierosy a ty chcesz rzucić palenie, nie będzie w 100% skuteczny. Moim zdaniem jeśli ktoś nie potrafi zastosować na sobie metod które chce abyś stosował, nie jest wiarygodny i skuteczny, tak jak ktoś kto jest wzorem tego jak jego wiedza działa na niego i jego rodzinę, pytajcie o rodzinę o jego rodzinę, co stosuje aby byli zdrowi, jak się okaże, że nie umie im i sobie pomóc w zakresie którym się zajmuje, to myślicie, że wam pomoże, najlepiej jak się da? Jeśli wam powie, że po prostu jest ok, albo nie zobaczycie iskry w jego oku kiedy mówi o rodzinie i o sukcesach jakie razem dokonali na drodze swego życia, to też nie jest to do końca osoba której szukacie. Jesteśmy mądrzy, używajmy oczu i pozostałych zmysłów, a nie tylko kierujmy się Mgr., Dr. itp. Przed nazwiskiem, te czasy już się kończą.

Niektórzy stwierdzą, że jestem surowy, że takich ideałów nie ma. To nie prawda, jesteśmy i istniejemy. Nie jesteśmy we wszystkim super, ale znamy nasze ograniczenia. Ja wiem, że w akupunkturze, czy w treningu biegowym nie jestem dobry i polecę Ci osobę która jest mistrzem. Ale pamiętaj, rekomendacje do specjalistów też bierz od osób które wprowadziły zalecenia  z danej dziedziny w swoje życie, a nie słyszałem że jest dobry. To nie jest rekomendacja to przypuszczenie. Ci którzy są dobrzy w swoim życiu współpracują, lub polecają innych ludzi z innych dziedzin. Jak nie umiem komuś pomóc, to znam osoby lepsze ode mnie, które maja większą szanse aby to zrobić. Ja zakładam, że zawsze jest ktoś lepszy ode mnie i nigdy nie stawiam się na pozycji guru, choć niektórzy mogą mieć takie wrażenie. Jednak nie mylmy pychy z poczuciem własnej wartości, to nie to samo choć linia bywa cienka. Bo nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale możesz być wspaniały w swojej sztuce. A jak jesteś w niej wspaniały możesz się nią dzielić z innymi Mistrzami w tej samej lub innej dziedzinie, a wtedy barter jest wspaniałym wynalazkiem. Mam nadzieję, że zainspirowałem was chociaż trochę w tym co chcecie w swoim życiu poprawić, czy jest to zdrowie fizyczne lub psychiczne.

Życzę wam wspaniałej drogi do bycia zdrowym Mistrzem swego życia.

15
Forum Numerologia / Coching Numerologiczny
« dnia: Październik 28, 2014, 04:48:49 pm »
Numerologia, sama jako narzędzie już nie wystarcza. Aby bardzo dobrze działała potrzebne jest wsparcie innych technik, my używamy do tego SRT i Coachingu. Zapraszam was do podzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi numerologii, czyli jak na was wpłynęła. A jeśli nie używaliście numerologii jako narzędzia, zapytajcie, czy może wam pomóc w czymś. Zadawajcie pytania o cokolwiek, bo zawsze będą one dotyczyć po części numerologii. 

Strony: [1] 2 3 4