Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - inspiracja

Strony: [1] 2
1
Ogłoszenia / WARSZTATY "RUNY - MAGIA PISMA RUNICZNEGO"
« dnia: Lipiec 15, 2018, 09:18:54 pm »
* Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie z Runami - Znakami Mocy *

WROCŁAW, 05.08.2018r.
godz. 11 - 15

Znaki runiczne są najstarszym typem pisma ludów zamieszkujących północną Europę. Było to proste pismo alfabetyczne, wykorzystywane m.in. do celów rytualnych. Najdawniejsze inskrypcje runiczne pochodzą z II i III wieku n.e. W tamtych czasach rozpowszechnione było przekonanie, iż runy są znakami objawionymi (zesłanymi ludziom przez Boga), stąd też przypisywano im znaczenie tajemne, magiczne, wykorzystywano do wróżenia oraz sporządzania talizmanów chroniących przed złem i wzmacniających organizm człowieka.

W trakcie spotkania, uczestnicy zapoznają się z energią poszczególnych run, nauczą się jak wprowadzać ją do swojego życia w celu przyciągania miłości, zdrowia, dobrobytu, odwagi (wedle potrzeb).

Medytacja z runą urodzeniową będzie odkrywaniem i wzmacnianiem swojego potencjału, z którym przyszliśmy na świat. Uczestnicy będą tworzyć przy pomocy rytuału talizmany runiczne i runy intencyjne dla siebie lub jako prezent dla bliskich osób. Dowiedzą się jak dobierać runy dla innych, by uzupełnić brakującą energię w ich życiu.

Zajęcia charakteryzują się dynamiką i pełnym zaangażowaniem uczestników w procesy aktywizacji run oraz "tworzenia" nowych wzorców przyszłości. Wprowadzają informacje z dziedziny radiestezji i praktycznego zastosowania wiedzy magicznej (warsztaty nie uwzględniają wróżebnej strony run).

KOSZT: 150 zł (w cenie serwis kawowy, skrypty, runa urodzeniowa, woreczki oraz akcesoria wykorzystywane na miejscu)

TERMIN: Wrocław, 5 sierpnia 2018r.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl lub tel. 509 354 808.

2
Ogłoszenia / KURS "KONCHOWANIE CZAKR, KRĘGOSŁUPA, PĘPKOWANIE"
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:57:06 pm »
Zapraszamy na kurs złożony z trzech modułów, na którym uczestnicy nabędą umiejętności posługiwania się różnymi rodzajami konch specjalistycznych, przeznaczonych do konchowania czakr, kręgosłupa i pępkowania.

Konchowanie czakr:

Czakry to wirujące ośrodki energii w ciele człowieka, dzięki którym (jeśli są zharmonizowane) utrzymywana jest równowaga fizyczna, mentalna, emocjonalna i energetyczna. Pobierają energię życiową z uniwersalnego pola energii wokół nas i przetwarzają ją na odpowiednią częstotliwość. Stan naszych czakr ma bezpośredni wpływ na samopoczucie psychiczne i zdrowie fizyczne. Zazwyczaj jednak praca tych ośrodków jest w mniejszym lub większym stopniu zaburzona. Wiele jest sposobów pracy z czakrami, m.in. medytacja, praca z ciałem, praca z kamieniami szlachetnymi czy koloroterapia. Można również harmonizować czakry poprzez konchowanie, dostosowanymi do odpowiednich czakr konchami w różnych kolorach, zawierającymi również właściwe olejki eteryczne.

Konchowanie kręgosłupa:

Zabieg możemy zastosować, gdy istnieją przeciwwskazania do wykonania masażu manualnego. Poprzez pracę konchami na głównym kanale energetycznym i harmonizowanie energii w ciele człowieka wpływamy na wszystkie organy i układy mobilizując procesy samouzdrawiania organizmu.

Pępkowanie:

Konchowanie pępka ma szeroki wpływ na organizm człowieka na poziomie fizycznym, psychicznym oraz energetycznym. W obrębie brzucha posiadamy więcej komórek nerwowych niż w rdzeniu kręgowym czy obwodowym układzie nerwowym, neurony centralnego układu nerwowego oraz brzuszny układ nerwowy mają bardzo podobna budowę. Podczas pępkowania możemy wpływać nie tylko na narządy znajdujące się w obrębie jamy brzusznej, ale również na układ nerwowy, poprawiając kondycję psychiczną człowieka. Konchowanie pępka na poziomie fizycznym oddziałuje na układ trawienny, hormonalny, wydalniczy, rozrodczy i nerwowy. Na poziomie energetycznym - harmonizuje czakry, oczyszcza energetyczne.

PROGRAM KURSU:
- czakry – charakterystyka, - sposoby diagnozowania i określania zaburzeń w poszczególnych czakrach, - dobór odpowiednich konch, - wpływ olejków eterycznych i kamieni szlachetnych na czakry, - emocje i schorzenia – szukanie praprzyczyn, - znaczenie jakości produktów stosowanych do zabiegów, - pępkowanie – wpływ na organizm, - konchowanie kręgosłupa – wspomaganie leczenia problemów fizycznych i emocjonalnych, - wpływ samorozwoju terapeuty na efektywność zabiegów, - medytacja, koncentracja, - harmonizowanie własnych czakr, - wyposażenie miejsca pracy, - BHP, - część praktyczna.

MIEJSCE I TERMIN:
Wrocław - 27 lipca 2018r. (godz.11 - 18)

KOSZT: 450 zł. (w cenie skrypty i materiały używane w części praktycznej – importowane, specjalistyczne konchy do konchowania czakr i najwyższej jakości konchy do pępkowania)

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808.

Kurs wzbogacony jest o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, konchy, świece, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

Kursanci otrzymują Certyfikat potwierdzający ich umiejętności w j. polskim i angielskim wydanym przez Centrum Terapii Naturalnych „Hagalaz”.

UWAGA - po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.


3
Ogłoszenia / Kurs "Terapia dźwiękiem mis tybetańskich"
« dnia: Maj 21, 2018, 12:18:27 pm »
KURS "TERAPIA DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH"
Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które pragną nauczyć się jak poprzez subtelne wibracje dźwięku pomagać sobie i innym. Brzmienie mis to niezwykłe bogactwo dobroczynnych dla organizmu ludzkiego częstotliwości o szerokim zakresie: od niskich dźwięków do niesłyszalnych ultradźwięków, które mogą wspomagać leczenie wielu schorzeń i dolegliwości, doprowadzając do harmonii i zdrowia. Subtelne emanacje mis grających uwalniają ciało od napięć, mobilizują zdolności regeneracyjne organizmu, wprowadzają umysł w stan głębokiej relaksacji. Masaż misami dźwiękowymi wpływa m.in. na zdolności twórcze, kreatywność, poprawia zdolność koncentracji.


Dodatkowo: normuje ciśnienie, poprawia krążenie, pobudza układ immunologiczny, wspomaga leczenie chorób kręgosłupa likwiduje stres, nerwice zmniejsza bóle migrenowe wspomaga w uporaniu się z nałogami likwiduje napięcia karku i pleców, usuwa nerwicowe kłucie serca, pomaga w kłopotach z zasypianiem, wspomaga przemianę materii, zmniejsza stany lękowe, likwiduje bezsenność uśmierza lub łagodzi ból (misy stosuje się w gabinetach stomatologicznych, w rehabilitacji pacjentów po operacji czy osób przewlekle chorych).

Na kurs zaprasza Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz" (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)

W PROGRAMIE: 1.Rys historyczny 2.Rodzaje mis grających 3.Wpływ dźwięku mis na organizm człowieka 4.Wskazania i przeciwwskazania do terapii dźwiękiem 5.Sposób przechowywania i konserwacji mis 6.Techniki pracy z misami (dla siebie i pacjenta) 7.Medytacje z dźwiękiem misy tybetańskiej 8.BHP 9.Przebieg zabiegu 10.Tematy dodatkowe.

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej.

KOSZT: 350 zł (w cenie materiały szkoleniowe).

Kurs zakończony wydaniem Certyfikatu.


UWAGA: WSKAZANE ABY PRZED KURSEM UCZESTNIK ZAOPATRZYŁ SIĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE W MISĘ TYBETAŃSKĄ (Może być nepalska lub indyjska).

TERMIN:
Wrocław, 24 sierpnia 2018r. (początek o godz.11)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

UWAGA - istnieje możliwość odbycia indywidualnych szkoleń związanych z terapiami naturalnymi - (zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).

4
KURSY TERAPII NATURALNYCH (AKUPRESURA, BAŃKI, INNE) - WROCŁAW

KURS "Terapia bańkami: lekarskie, chińskie (ogniowe i bezogniowe)"
KURS "Świecowanie i konchowanie uszu"
KURS "Radiestezja w praktyce"
KURS "Terapia dźwiękiem mis tybetańskich"

Kursy organizowane cykliczne, zakończone otrzymaniem Certyfikatu Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)

INFORMACJE I ZAPISY: Aktualności www.centruminspiracja.pl
tel.: 509 354 808.

5
Ogłoszenia / KURS "TERAPIE BAŃKAMI - LEKARSKIE, CHIŃSKIE" 2018r.
« dnia: Sierpień 28, 2016, 10:51:49 pm »
Zapraszamy na kompleksowy kurs obejmujący szereg technik i metod pracy bańkami ogniowymi oraz bezogniowymi.

Zajęcia składają się z pięciu modułów:


Moduł 1. - STAWIANIE BANIEK LEKARSKICH, (m.in.wzmocnienie układu odpornościowego, leczenie przeziębień, stanów zapalnych dróg oddechowych),


Moduł 2. - TERAPIA OGNIOWĄ BAŃKĄ CHIŃSKĄ (bóle kręgosłupa, mięśniobóle, nerwobóle, oczyszczanie organizmu),


Moduł 3. - TERAPIA STAWÓW – stawianie baniek na poszczególnych stawach (działanie przeciwzapalne, usprawniające stawy, przeciwbólowe),


Moduł 4. - MASAŻ ANTYCELLULITOWY (niwelowanie tzw. skórki pomarańczowej, podnoszenie, ujędrnianie pośladków, wygładzanie, wyszczuplanie ciała),


Moduł 5. - BAŃKI DLA SPORTOWCÓW (zwiększenie wydolności mięśni przed treningiem, przywracanie w krótkim czasie po intensywnym wysiłku pełnego zakresu ruchów, oraz niwelowanie skurczów i bólu spowodowanego tzw. „zakwasami”). W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się, jak na co dzień wykorzystać pełen zakres dobroczynnego działania baniek, od wspomagania leczenia grypy, zapaleń dróg oddechowych itp., poprzez przeciwdziałanie mięśniobólom, bólom kręgosłupa, barków i stawów, aż po zwalczanie cellulitu (ujędrnianie, wyszczuplanie ciała).

Terapia bańkami jest również alternatywą dla kuracji antybiotykowej, działa profilaktycznie wzmacniając układ immunologiczny, oczyszcza organizm z toksyn oraz daje pozytywne efekty w postaci usuwania napięć, stresów, niesienia ulgi przy nerwobólach i rwie kulszowej, poprawia ogólne samopoczucie i sprawność psychofizyczną.

Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w sposób biegły potrafili posługiwać się wieloma rodzajami baniek: - lekarskimi wersja ogniowa – tradycyjna oraz bezogniowa, - gumowymi, - silikonowymi, - bambusowymi, - plastikowymi, - chińskimi ogniowymi (leczniczy masaż bańką chińską). Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych praktykowaniem naturalnych metod leczenia jako alternatywy dla leczenia farmakologicznego (nie stawiamy wymogów odnośnie wykształcenia), a także do masażystów, fizjoterapeutów, naturoterapeutów, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę działalności o metody tradycyjne.

PROGRAM: Część teoretyczna: zarys historii, zasada działania baniek, przejściowe reakcje organizmu, wskazania – przeciwwskazania, metody pracy bańkami, organizacja i wyposażenie miejsca pracy, BHP, inne sposoby wykorzystania baniek, tematy dodatkowe. Część praktyczna: nauka tradycyjnego stawiania baniek lekarskich, nauka masażu przeciwbólowego bańką chińską, techniki posługiwania się różnymi rodzajami baniek (ogniowe, bezogniowe, bambusowe, szklane, plastikowe, silikonowe, gumowe), stawianie baniek w przypadku problemów ze stawami (zwiększenie ruchliwości, niwelowanie stanów zapalnych, bólu), masaż antycellulitowy, bańki dla sportowców.

Kurs wzbogacony jest o prezentację i omówienie innych metod (według zainteresowania uczestników) stosowanych w naturoterapii - terapia dźwiękiem mis tybetańskich, moksowanie, konchowanie i świecowanie uszu, radiestezja terapeutyczna.

INWESTYCJA: 480 zł - (w tej kwocie: skrypty, materiały pomocnicze) lub 630 zł. - do wyboru (w kwocie: skrypty, materiały pomocnicze oraz pełne wyposażenie miejsca pracy, które kursant otrzymuje po zakończeniu kursu. Znajdują się w nim: bańki lekarskie 20 szt., bańki szklane (duże,ogniowe) do masażu 2 szt, amol, kleszczyki chirurgiczne, oliwka, denaturat, ręczniki jednorazowe, płatki kosmetyczne, zapałki, świeczka. Całość zapakowana w karton zbiorczy. Ceny dotyczą kursów grupowych.

KURSANCI OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY ICH UMIEJĘTNOŚCI W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM SYGNOWANY PRZEZ CENTRUM TERAPII NATURALNYCH HAGALAZ.

UWAGA: po kursie uczestnicy mają możliwość bezterminowych, bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.

TERMIN do wyboru: 24 czerwca, 29 lipca, 26 sierpnia 2018r.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl , lub tel. 509354808.

UWAGA - istnieje możliwość odbycia indywidualnych szkoleń związanych z terapiami naturalnymi - (zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).

6
Ogłoszenia / KURS "KOREKCJA WAD WZROKU - METODA BATESA" 2018r.
« dnia: Lipiec 02, 2016, 08:34:31 pm »
Kurs "Sztuka Świadomego Widzenia" prowadzony przez Siergieja Litwinowa.

KRAKÓW - 4 sierpnia 2018r.

BIAŁYSTOK - 22 września 2018r.

WARSZAWA - 23 września 2018r.

W czasie kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku. Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dteralekowzroczność. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kurs jednodniowy, odbywa się w godzinach od 10.30 – 18.00. Uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia, a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się, jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem. W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko jasno-ciemno. Osoby, które używają szkieł kontaktowych prosimy o zabranie na zajęcia pojemniczków umożliwiających zdjęcie szkieł do ćwiczeń. Osoby, które były już uczestnikami kursów korekcji wad wzroku i chcą ponownie wziąć udział w treningu płacą 95 zł. Następnego dnia po każdym kursie korekcji wad wzroku jest możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych z Siergiejem Litwinowem. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów konsultacji.

KOSZT: 275 PLN (w tym materiały pomocnicze).

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (wpłata zaliczki)

PROGRAM: Przyczyny zaburzeń wzroku - pobudzenie ostrości widzenia, pobudzenie peryferyjnego widzenia, centralna fiksacja, oczyszczanie oczu, mobilizacja ruchowa oczu, solaryzacja, palming, gimnastyka izometryczna, ćwiczenia akomodacji. Techniki holistyczne - akupresura i higiena dieta - co, kiedy, ile i jak jeść, ćwiczenia kręgosłupa, korekcja wad postawy, usunięcie napięcia szyi i pleców, frakcyjna relaksacja, psychotechniki, ćwiczenia rozwoju pamięci, koncentracji i rozszerzania uwagi, pobudzenie życiowego fluidu i modelowanie bezpiecznej strefy komunikacji, język ciała, pozbycie się lęków, pozytywna pamięć przeszłości, wiara i cel, rozładowanie psychicznych napięć, pamięć ciała, synchronizacja półkul, mentalna gimnastyka. Techniki systemowe - moment zmęczenia oczu, okulary - pomoc czy pułapka - korzyści i niebezpieczeństwa, techniki prawdziwego czytania, pisania, oglądania telewizji, jak wykorzystać komputer do poprawy wzroku, wizualna ergonomika przestrzeni.

PROWADZĄCY: Siergiej Litwinow - Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce. Specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel. 509354808.

7
Ogłoszenia / WARSZTATY "FIOLETOWY PŁOMIEŃ"
« dnia: Maj 27, 2015, 11:32:14 pm »
WARSZTATY "FIOLETOWY PŁOMIEŃ" 06.06.2015r. WROCŁAW

Zapraszamy serdecznie na spędzenie kilku inspirujących godzin na warsztatach "Fioletowy Płomień", które w pierwszą czerwcową sobotę poprowadzą dla Was Joanna Gołubowska i Piotr Białek.

Fioletowy Płomień jest wyższą oktawą wibracji Serca. Jest Siłą Transformacji i Przemiany. Służy uwalnianiu od wszelkich ograniczeń i iluzji. Odsłania najgłębszą Prawdę o Nas Samych. Nie jest czymś zewnętrznym - pochodzi prosto z Serca, od Twojej Duszy/Wyższego Ja i Źródła Wszystkiego Co Jest. Podczas warsztatów nauczysz się technik pracy z Fioletowym Płomieniem, bazujących na świadomości, uczuciach, intencji i oddechu. Ze względu na właściwości oczyszczające Fioletowego Płomienia, może on być z powodzeniem stosowany w każdej sferze życia, przynosząc zmianę i uwolnienie. Jego działanie może być jednocześnie subtelne i bardzo silne. Jest szczególnie pomocny w uwalnianiu od przestarzałych struktur umysłowych, nawyków, negatywnych emocji i niesłużących Nam sytuacji lub relacji z ludźmi. Może zostać skierowany do pracy z dowolną intencją, jednak wynik zawsze będzie zgodny z Prawdą i Najwyższym Dobrem.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY:

http://www.bogatyrozwoj.pl/warsztaty-fioletowy-p322omie324.html

również pod nr. tel.: 798 776 609

KOSZT: 250 zł

TERMIN: 6 czerwca 2015r. (godz. 11 - 16)

Jeżeli chcesz poznać tą wspaniałą Siłę, jaką jest Fioletowy Płomień i nauczyć się nią posługiwać - trafiłeś w dobre miejsce. Podczas warsztatów zaprezentujemy odświeżoną i uaktualnioną naukę o Fioletowym Płomieniu, w łatwej i przystępnej formie dla każdego. Nie będziemy mieszać w to żadnych tradycji duchowych, mistrzów i innych istot. To co prawdziwe i pochodzi od Źródła jest proste i pełne mocy samo w sobie..

 

8
Ogłoszenia / * Wiosenne Kursy Terapii Naturalnych *
« dnia: Maj 20, 2015, 07:37:38 pm »
Polecamy ostatnie przed wakacjami Kursy Terapii Naturalnych:

“KOREKCJA WAD WZROKU - METODA BATESA” WARSZAWA

“TERAPIE BAŃKAMI - LEKARSKIE I CHIŃSKIE (OGNIOWE I BEZOGNIOWE)
WROCŁAW 30 maja lub 20 czerwca 2015r.


“AKUPRESURA - REFLEKSOTERAPIA STÓP I DŁONI” (możliwość dodatkowego modułu - akupresura twarzy)
WROCŁAW 31 maja lub 21 czerwca 2015r.

UWAGA - kurs grupowy “RADIESTEZJA W PRAKTYCE” WROCŁAW, odbędzie się 27 czerwca 2015r.

KURS "ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU" WROCŁAW 19 czerwca 2015r.

KURS "TERAPIA DŹWIĘKIEM MISY TYBETAŃSKIE" ustalany indywidualnie.

* Serdecznie zapraszamy* SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: Aktualności strony Centrum holistyczne Inspiracja

tel.: 784 936 120

9
Ogłoszenia / Kurs "Korekcja wad wzroku - Metoda Batesa"
« dnia: Maj 03, 2015, 11:15:23 pm »
KURS "KOREKCJA WAD WZROKU - METODA BATESA"

Kurs "Sztuka Świadomego Widzenia" prowadzony przez Siergieja Litwinowa.

WARSZAWA - 13 czerwca 2015r.

W czasie  kursu korekcji wad wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego odzyskiwania dobrego wzroku, nauczysz się zasad prawidłowego korzystania z oczu, dowiesz się jak rozpoznać przyczyny powstawania wad i dobierzesz indywidualny program poprawy wzroku. Autorska metoda terapii wzroku oparta jest na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Nauczysz się ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dteralekowzroczność. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy, jak to osiągnąć. Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kurs jednodniowy, odbywa się w godzinach od 10.30 – 18.00. Uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia, a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się, jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem. W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko jasno-ciemno. Osoby, które używają szkieł kontaktowych prosimy o zabranie na zajęcia pojemniczków umożliwiających zdjęcie szkieł do ćwiczeń. Osoby, które były już uczestnikami kursów korekcji wad wzroku i chcą ponownie wziąć udział w treningu płacą 95 zł. Następnego dnia po każdym kursie korekcji wad wzroku jest możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych z Siergiejem Litwinowem. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów konsultacji.

KOSZT: 275 PLN (w tym materiały pomocnicze).

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc - zaliczka 55 zł.

PROGRAM: Przyczyny zaburzeń wzroku - pobudzenie ostrości widzenia, pobudzenie peryferyjnego widzenia, centralna fiksacja, oczyszczanie oczu, mobilizacja ruchowa oczu, solaryzacja, palming, gimnastyka izometryczna, ćwiczenia akomodacji. Techniki holistyczne - akupresura i higiena dieta - co, kiedy, ile i jak jeść, ćwiczenia kręgosłupa, korekcja wad postawy, usunięcie napięcia szyi i pleców, frakcyjna relaksacja, psychotechniki, ćwiczenia rozwoju pamięci, koncentracji i rozszerzania uwagi, pobudzenie życiowego fluidu i modelowanie bezpiecznej strefy komunikacji, język ciała, pozbycie się lęków, pozytywna pamięć przeszłości, wiara i cel, rozładowanie psychicznych napięć, pamięć ciała, synchronizacja półkul, mentalna gimnastyka. Techniki systemowe - moment zmęczenia oczu, okulary - pomoc czy pułapka - korzyści i niebezpieczeństwa, techniki prawdziwego czytania, pisania, oglądania telewizji, jak wykorzystać komputer do poprawy wzroku, wizualna ergonomika przestrzeni.

PROWADZĄCY: Siergiej Litwinow - Od 1992 roku prowadzi w Polsce i w Czechach kursy korekcji wad wzroku "Sztuka Świadomego Widzenia" według autorskiej metody opartej na założeniach amerykańskiego okulisty doktora W. H. Batesa. Współautor książki “Widzę bez okularów” i opracowania komentarzy do książki W.H. Batesa “Lepszy wzrok bez okularów metodą doktora Batesa” wydanych w Polsce i w Czechach. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapeutów Widzenia. Współorganizator "14 International Conference for Holistic Vision" w Polsce. Specjalista w dziedzinie języka ciała i niewerbalnej komunikacji. Prowadzi treningi i konsultacje dla organów administracji państwowej, firm i instytucji. Posiada Certyfikat trenera NLP, jest mistrzem Reiki, uczestniczy w biznesowych i psychologicznych szkoleniach. Przez wiele lat współpracował z Sekcją “Człowiek –Wszechświat” Akademii Nauk Ukrainy. Prowadzi badania w zakresie oddziaływania psychiki na zjawiska materialne.

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

10
Ogłoszenia / "MASTERS OF SCIENCE - POWRÓT DO ŹRÓDŁA" WROCŁAW
« dnia: Kwiecień 27, 2015, 11:21:22 pm »
"MASTERS OF SCIENCE - POWRÓT DO ŹRÓDŁA" WROCŁAW

Szkoła Rozwoju Osobistego SanGreal zaprasza do Wrocławia na kurs "Masters of Science - Powrót do Źródła" który, wprowadzi cię w świat fraktali i zrozumienia – jak wielką siłę posiada ludzkie serce, wpływając na nasze życie i uzdrawiając ciało, w sposób naturalny dla człowieka.


TERMIN: 22 - 24.05.2015r.

Świat w którym dzisiaj żyjemy oparty jest na umyśle, to świat przeciwieństw: dobra i zła. Umysł jest podzielny, dualny, stąd wszystko co tworzysz z umysłu, również jest dualne – taka już jego natura. Dotąd wierzono że umysł stanowi źródło świadomości, zapominając o drugiej formie świadomości, scentralizowanej w sercu. To Świadomość emocjonalna, której doświadczysz właśnie podczas kursu, przypomnisz sobie jak tworzyć i utrzymać równowagę i harmonię, w świecie wewnętrznym oraz na zewnątrz. Kreacja z serca bowiem jest czysta od ocen, oczekiwań, od dualizmu… tworzy równowagę między plusem i minusem naszych pragnień.
Na kursie nie tylko wejdziesz w przestrzeń Serca, ale też aktywujesz fale fraktalne, które stanowią najsubtelniejszą częstotliwość we wszechświecie 0,1 hz/s. Tylko na falach o tej częstotliwości będziesz pracować podczas kursu. W ten sposób stworzy się optymalne i zdrowe połączenie między sercem, a wszystkimi innymi organami w ciele. Dzięki falom fraktalnym zrównoważą się fale mózgowe, nawet najbardziej nieświadome (fale delta) oraz zsynchronizują półkule. Zrozumiesz wpływ emocji na D.N.A., ciało fizyczne i ciała subtelne.
Nasze geny nie mają prawie nic wspólnego z naszymi cechami charakteru, osobowością, zdolnościami i możliwościami. Odwrotnie do naszych emocji, myśli i uczuć, które to właśnie są czynnikiem decydującym o jakości i sukcesach w życiu. Nasze przeznaczenie nie jest zapisane w genach ale w naszych przekonaniach, a dopiero one są naszą podstawą uczuć i myśli jakimi się kierujemy w codziennym życiu – to daje nam wielkie możliwości…

Na kursie zrozumiesz różnicę między myślą, emocją, a uczuciem. Przejdziesz proces uwalniający żale i lęki, dzięki czemu wzmocnisz swoje pole, zrozumiesz czym jest miłość i jak praktykować cnoty serca. Uwolnisz się od polaryzacji umysłu, wówczas będziesz świadomie kreować wyłącznie poprzez intencję i uwagę. Poznasz jaki wpływa ma system czakr na Twoje życie oraz równowagę w ciele fizycznym i ciałach: emocjonalnym, mentalnym, duchowym.

Pracujemy na 9 poziomach, uzdrawiając ciało fizyczne, emocjonalne, astralne, mentalne, duchowe, przyczynowo- skutkowe oraz Wyższe Ja, tym samym uzdrawiając linie genetyczną i karmę.


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSIE:

http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=216

* Bądź z Nami! Zapraszamy:-) *

KONTAKT I REZERWACJA MIEJSC: centruminspiracja@interia.pl tel.: 784 936 120, 509 354 808

11
Ogłoszenia / * WIOSNA INSPIRACJI *
« dnia: Marzec 31, 2015, 11:22:23 pm »
* Rozwój osobisty * Poszerzanie świadomości *  zdrowie holistycznie *

Już w maju 2015r. zapraszamy Was serdecznie do Wrocławia na:


KURS "POZNAJ SYSTEM SAMOREGULACJI ORGANIZMU - KSRO" 08.05.2015r.
Szczegóły: http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=217

KURS "KOREKCJA WAD WZROKU - METODA BATESA" DO WYBORU - WROCŁAW, CZESKI CIESZYN, WARSZAWA.
Szczegóły: http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=206

SZKOLENIE "ABC - NLP (Programowanie neurolingwistyczne)” 10.05.2015r.
Szczegóły: http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=218

KURS "MASTERS OF SCIENCE - POWRÓT DO ŹRÓDŁA" 22-24.05.2015r.
(Uwaga - ostatni raz we Wrocławiu w promocyjnych cenach!)
Szczegóły: http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=216

Polecamy również kwietniowy cykl Kursów Terapii Naturalnych:

KURS "TERAPIA BAŃKAMI: LEKARSKIE, CHIŃSKIE (OGNIOWE I BEZOGNIOWE)" 30 maja i 20 czerwca 2015r.

KURS "AKUPRESURA DLA ZDROWIA I URODY" 31 maja i 21 czerwca 2015r.

KURS: "ŚWIECOWANIE I KONCHOWANIE USZU" 29 maja i 19 czerwca 2015r.

Szczegółowe informacje: Aktualności strony: www.centruminspiracja.pl lub www.hagalaz.pl
tel.: 784 936 120, 509 354 808.

12
Ogłoszenia / KURSY TERAPII NATURALNYCH (BAŃKI, AKUPRESURA, INNE)
« dnia: Marzec 27, 2015, 03:02:44 pm »
KURSY TERAPII NATURALNYCH - ZAPRASZAMY DO WROCŁAWIA:

KURS "Terapia bańkami: lekarskie, chińskie (ogniowe i bezogniowe)" 18 kwietnia 2015r.
KURS "Akupresura dla zdrowia i urody" 19 kwietnia 2015r.
KURS "Świecowanie i konchowanie uszu" 20 kwietnia 2015r
KURS “Radiestezja praktyczna od podstaw” (termin ustalany indywidualnie)
KURS “Terapia dźwiękiem misy tybetańskiej” (termin ustalany indywidualnie)

Uwaga - kursy cykliczne - daty do wyboru (raz w miesiącu we Wrocławiu)

SZCZEGÓŁY O KURSACH: http://hagalaz.pl lub Aktualności http://centruminspiracja.pl

INFORMACJE: tel.: 784 936 120 lub 605 268 494.

13
Ogłoszenia / KURS "MASTER OF SCIENCE - POWRÓT DO ŹRÓDŁA"
« dnia: Luty 28, 2015, 12:23:04 pm »
KURS "MASTER OF SCIENCE - POWRÓT DO ŹRÓDŁA" we WROCŁAWIU!

20 -22.03.2015r.

Zapraszamy wraz ze Szkołą Rozwoju Osobistego Sangreal.

SZCZEGÓŁY:
http://www.centruminspiracja.pl/new/index.php?op=aktualnosci&id=216

TEL.: 784 936 120, 509 354 808
 
www.centruminspiracja.pl
 

14
Ogłoszenia / Kurs "Radiestezja w praktyce"
« dnia: Luty 15, 2015, 04:54:48 pm »
KURS "RADIESTEZJA W PRAKTYCE" już w marcu we Wrocławiu.

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowej, inspirującej pasji, która towarzyszyć Ci będzie do końca życia, dopingując do nieustannego rozwoju i samodoskonalenia, przynoszą wymierne korzyści, nie tylko w sferze ducha - ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Terapie Naturalne "Hagalaz" zaprasza na kurs radiestezji dla początkujących. Zainteresowane osoby nabędą praktyczną wiedzę o tym jak sprawić, by wahadełko stało się dla nich użytecznym narzędziem na co dzień, poznają prawa rządzące radiestezją i ich zastosowanie w wielu sytuacjach życiowych. Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zgłębianiem szeroko pojętej wiedzy radiestezyjnej, wprowadzającej w zagadnienia z zakresu radiestezji praktycznej, terapeutycznej, teleradiestezji (np. wykrywanie źródeł zakłóceń energetycznych, przyczyn złego samopoczucia, dobór odpowiednich suplementów diety czy produktów żywnościowych, określanie niedoborów makro i mikroelementów w organizmie i.t.p.). Uczestnicy mają możliwość sprawdzić własną wrażliwość radiestezyjną i predyspozycje, dowiedzieć się o m.in. czym kierować się przy doborze odpowiedniego dla siebie wahadła, jakie wybrać ćwiczenia, by doskonalić umysł i poprawiać efektywność swojej pracy, systematycznie podnosząc jej poziom.

Kurs to również dobry czas, by dotknąć teleradiestezji czyli pracy na biometrach, planach, umożliwiającej szukanie np. osób, przedmiotów zaginionych, złóż, cieków wodnych, wypływu wody. Uczestnicy dowiedzą się o prawach rządzących radiestezją, zapoznają z różnorodnością sprzętów (różdżki, wahadła egipskie, lecznicze, przemienniki i.t.p.) oraz poznają tajniki wiedzy radiestezyjnej dotyczącej szukania miejsca na budowę studni czy lokalizowania i badania siły natężenia promieniowania cieków wodnych. Ważnym elementem spotkania jest zapoznanie się z zasadami BHP w oparciu o wiedzę ogólnodostępną, ale również doświadczenie prowadzącej. Początkujący radiesteci muszą przestrzegać kilku zasad warunkujących właściwą i bezpieczną pracę.

W PROGRAMIE : - czym jest radiestezja (wprowadzenie) - radiestezja terapeutyczna, teleradiestezja i inne działy radiestezji, - badanie własnych predyspozycji, - prawa radiestezyjne, - rodzaje sprzętu radiestezyjnego - rodzaje emanacji radiestezyjnych, - naturalne sposoby zabezpieczania się przed szkodliwym promieniowaniem, - BHP radiestety, zajęcia praktyczne (m.in. praca na biometrach, nauka posługiwania się różnym sprzętem radiestezyjnym) - ekspertyza zawartości biopierwiastków w organizmie.

Kurs zakończony otrzymaniem Dyplomu.

KOSZT: 350 zł. (w cenie wahadło, szczegółowy skrypt, biometry radiestezyjne)

TERMIN: 2 marca 2015r. (początek o godz.11.).

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 605 268 494, 784 936 120.

UWAGA - istnieje możliwość odbycia kursu indywidualnego - (zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy).

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Umiejętności swe zdobyła szkoląc się u jednego z największych healerów naszych czasów, cenionego w kraju i za granicą - Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i inicjacji w zakresie terapii naturalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym, prowadzi szkolenia, prelekcje, zabiegi grupowe i warsztaty ezoteryczne.

www.hagalaz.pl

15
Ogłoszenia / "BUDZENIE ŚWIADOMOŚCI" WARSZTATY ADRIANY LAUBE
« dnia: Październik 07, 2014, 02:35:06 pm »
WARSZTATY ADRIANY LAUBE "BUDZENIE ŚWIADOMOŚCI" 18.10.2014r. WROCŁAW

Świadomość jest jedyną wartością we Wszechświecie która jest wieczna. Warto ją budować, rozwijać poprzez zdobywanie wiedzy i łączenie jej w holistyczną całość. Właśnie ta wiedza budząca Twoją świadomość, to klucz do informacji “śpiących w Tobie od urodzenia”. Każdy z nas jest unikalną biblioteką i przede wszystkim w sobie możemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Wciąż szukamy na zewnątrz... a zapominamy o fascynującej podróży w głąb Siebie, która poszerzy nasze horyzonty i postrzeganie świata. Ileż to razy po szukaniu porad, doradztwa życiowego u specjalistów różnych specjalności, w końcu pomyślałeś/łaś: ja to wiedziałem/łam...?

Wielu z Was przyszło na Ziemię aby nieść wyższe wibracje: miłość, zrozumienie, mądrość i takie, które dotykają ewolucji świadomości człowieka. Trzeba to sobie przypomnieć. Przypomnieć główny cel tej podróży - tu na Ziemię. Jak to można osiągnąć? Tę wiedzę, dawniej zwaną tajemną - osiagali szamani syberyjscy, szamani Indian Ameryki Północnej i Południowej, driudzi, wyznawcy Huny, wiedźmy, święci, lamowie buddyjscy etc. Narzędzia i metody mieli różne, ale łączyło ich jedno - CEL. Celem było bowiem nie « latanie w powietrzu », ale poszerzanie świadomości. Samo latanie działo się niejako przy okazji:) Jak i inne zdolności. Adept sztuki magicznej po skończonej nauce więcej wiedział i więcej widział. Rozumiał jak olbrzymie możliwości ma istota ludzka i jak niezwykłą “architekturę” ma otaczający świat. Miał możliwość uważnego kierowania swoim życiem i brał za to odpowiedzialność.

Dzisiaj mamy to szczęście żyć w okresie, kiedy fizyka teoretyczna potwierdza doświadczenia szamanów. Teoria pola strun, teoria nieoznaczoności Heisenberga, mechanika kwantowa mówią to samo tylko innym językiem - Jesteście wszystkim i Macie Moc Sprawczą. To co jest kluczem do samorealizacji to ŚWIADOMOŚĆ i gruntowne poznanie tożsamości własnego JA na wielu poziomach. Przeszkodą są blokujące programy zapisane w umyśle, stłumione emocje, przekonania i ograniczenia jakim się poddajemy, żyjąc często jak marionetki w teatrze świata. Kto pociąga za sznurki? Może czas już odkodować potencjały, otworzyć na Nowe, rozszerzyć horyzonty myślenia, czucia i postrzegania otaczającej rzeczywistości?

Jaki jest cel warsztatów? Poszukamy odpowiedzi na pytania:

- skąd i po co tu (na Ziemię) przybyłam/łem - leczenie z chorób (siebie i innych) - połączenie z historią w Tobie - kontakt z linią rodzinną przodków - sterowanie swoim życiem - odcięcie od negatywnych podłączeń i programów - pozbycie sie iluzji - realizacja marzeń - schemat budowy człowieka jako istoty wielowymiarowej (dostałam przekaz z dokładnym wykresem z Pola, który rozrysuję na warsztacie i szczegółowo opowiem) Na warsztacie, używając ciała jak łodzi, popłyniemy w szerszą Świadomość. A konkretnie, będziemy stosować metody min oparte na matrycy kwantowej, dwupunkcie i pochodzące wprost z szamanizmu i Huny. Dlaczego? Bo każda z tych metod sprowadza sie do jednego - stopienia z Polem.

PROWADZĄCA : ADRIANA LAUBE. Jasnowidz, tarocistka, holistyk od 17 lat, arteterapeutka, malarka. Adriana o sobie - Metodę teraz nazywaną dwupunktem, stosuję od około 17 lat. Przekazy mam właśnie z « Pola » zwanego tez Boskim Umysłem, Kosmicznym Źródłem itd. Przekazuje ludziom wiedzę poprzez karty Tarota od 27 lat - bo tak łatwiej do tej pory przyjmowali. Dzisiaj można już mówić wprost. Zmienia się energetyka Ziemi oraz świadomość jej mieszkańców .

TERMIN:
sobota 18 października 2014r. godz. 11 - 15.

KOSZT: 300 zł.

UWAGA: ograniczona ilość miejsc (warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki)

Zaliczka: 50 zł    PKO S.A. Nr.: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław ul. Kazimierza Bartla 7a/ 6.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl , lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

* Serdecznie zapraszamy *

www.centruminspiracja.pl

Strony: [1] 2