Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Stanisław Kwasik - Szkoła Rozwoju Duchowego Zamość

Strony: [1]
1
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Bicie dzieci
« dnia: Październik 14, 2018, 02:34:21 pm »
Zapraszam Forowiczów do zapoznania się z moim artykułem, który umieściłem na mojej stronie internetowej www.uzdrawianie.kwasik.pl Będzie mi miło, jeśli Państwo wniesiecie przemyślane uzupełnienia, a ja będę mógł umieścić je pod moim artykułem jako załączniki.

http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=201:71-bicie-dzieci&catid=38:artykuy&Itemid=89

2
Szkoła Rozwoju Duchowego Stanisława Kwasika / Moje wątki
« dnia: Wrzesień 08, 2014, 04:05:37 pm »
"Uzdrawianie Światłem - Energią Boską"  - na forum uzdrawianie
"Odchudzanie poprzez rozwiązanie wewnątrzpsychicznego czynnika powodującego tycie" - na forum uzdrawianie
"Mistrzostwo duchowe dla sportu" - w ogólnie o ezoteryce
"Poczucie piękności ciała u kobiety" - w ogólne rozmowy
"Afirmacje i reakcje na te afirmacje" -  na forum afirmacje
"Wibracja zabitych zwierząt" - na forum wegetarianizm
"Synchronizacja półkul mózgowych poprzez raczkowanie " - na forum synchronizacja półkul mózgowych

To są moje wątki, które założyłem. Zapraszam do ich czytania i uczestniczenia w dyskusji.

3
Wegetarianizm / Wibracja zabitych zwierząt
« dnia: Lipiec 23, 2014, 11:37:31 pm »
Wegetarianizm często sprowadza się do nie jedzenia mięsa. Słyszy się, że mięso nie jest zdrowe, że kochamy zwierzęta i dlatego ich nie zjadamy. Chciałbym zwrócić uwagę na taki fakt, że zwierzę w momencie konania przeżywa strach, przerażenie, jest to wibracja śmierci. I my to zjadamy, i tacy się stajemy. Również nasi przodkowie tak czynili, czyli zjadali zwierzęta, i mamy to, ten strach, przerażenie w genach. Jak mówię to moim uczniom i każę im tę wibrację śmierci odczuć w czasie seansu - to to co czują i opowiadają - jest przerażające.

4
Jak skutecznie odchudzić, aby nie było efektu jo-jo? Przed laty napisałem na ten temat artykuł, zamieszczam poniżej link do niego. Zapraszam do przeczytania go i dyskusji.


http://www.uzdrawianie.kwasik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=133:34-o-odchudzaniu-inaczej-&catid=38:artykuy&Itemid=89

5
Ogólne rozmowy / Poczucie piękności ciała u kobiety
« dnia: Luty 10, 2014, 06:37:45 pm »
Piszę: poczucie piękności ciała u kobiety, a nie w ogóle, bo u mężczyzn jest trochę inaczej. Oni do piękności ciała takiej wagi nie przywiązują. Przychodzą do mnie na terapię kobiety, załamane, przygnębione, z depresją. Ja im mówię w czasie seansu: zobacz siebie i postaw sobie stopień za atrakcyjność. Często słyszę: dwa, trzy, czasami zero, rzadko kiedy kobieta stawia sobie piątkę, a szóstkę to już nigdy. Moim zadaniem jest, aby z gabinetu wyszła kobieta dając sobie za atrakcyjność właśnie szóstkę. Często udaje mi się dokonać tego już na pierwszym spotkaniu. I wtedy mijają: załamanie, niepewność siebie, nerwica, depresja.

6
Podzielę się z Forowiczami takim oto moim doświadczeniem: synchronizacja półkul mózgowych odbywa się już u dziecka, gdy raczkuje. Moich pacjentów/uczniów wycofuję pamięcią do okresu, gdy dziecko raczkuje, gdzieś od ósmego miesiąca, do momentu, aż zacznie chodzić. I gdy raczkuje, to mówię: wczuj się w półkule mózgowe i co odczuwasz? Czy te półkule współdziałają ze sobą, są oddzielone, antagonistyczne względem siebie itd. I co słyszę: te półkule są oddzielone jakąś deską, papierem, przerwą i są dla siebie obce. W wyniku raczkowania ta przerwa, czy przegroda znika, półkule na poziomie energetycznym - rzecz jasna, bo ten poziom rozpatrujemy - łączą się, zaczynają być jednością, stają się świetliste, czyli zsynchronizowane. Nauka stąd jest taka, każdy powinien cofnąć się do okresu dziecka i to przejrzeć u siebie. Natomiast, jeśli ma małe dziecko w okresie raczkowania, to umożliwić mu to raczkowanie do woli. A jak jest z raczkowaniem teraz u dzieci, to każdy wie, małe mieszkania, pełno niebezpiecznego sprzętu i gdzie tu raczkować. Popracujcie Drodzy Forowicze, w medytacji, nad swoim raczkowaniem, wczujcie się w swoje półkule mózgowe i zobaczcie, co się będzie działo. I to koniecznie opiszcie. Jak macie pytania, to proszę bardzo, będziemy rozmawiać. Chętnie z Waszych relacji napiszę artykuł o raczkowaniu.


7
Forum afirmacje / Afirmacje i reakcje na te afirmacje
« dnia: Listopad 29, 2013, 05:28:59 pm »
Wypowiadana czy pisana afirmacja pochodzi z poziomu umysłu świadomego. Natomiast to, co nas blokuje, prowadzi do chorób, nieszczęść wszelakich znajduje się najczęściej na poziomach nieuświadamianych. I tu są proporcje, powiedzmy, jak jeden do miliona. To jest rzucanie tynku na zagrzybiony mur. Żeby afirmacja była skuteczna, to należy usunąć najpierw to, co blokuje, bo to co blokuje to odrzuci nasze afirmacje. Ja swoim pacjentom proponuję pisanie afirmacji i reakcji na te afirmacje. Np.: Ja, Jan, jestem szczęśliwym człowiekiem. Ale Jan przyszedł do mnie, bo ma deprechę, męczy się na tym świecie. W związku z tym afirmacja powoduje reakcję negatywną, bo dla Jana jest to fałsz. I Jan wypisuje w emocjach wszystkie swoje bóle, żale, niepowodzenia. Pisze wszystko to, co mu ślina na język przyniesie. I pisze to wielokrotnie, aż to wszystko wypisze. I w miarę, jak wypisze, czyli wyrzuci z siebie ten cały brud, staje się właśnie szczęśliwszym, aż w końcu Jan powie: jestem szczęśliwy, i to będzie prawdziwe.
Pamiętajmy: najpierw zawsze należy uwolnić to, co blokuje, bo inaczej będzie to Syzyfowa praca.

8
Ogólnie o ezoteryce / Mistrzostwo duchowe dla sportu
« dnia: Listopad 14, 2013, 12:04:01 pm »
Czy Polska może na mistrzostwach olimpijskich zdobyć worek medali, a w piłce nożnej mistrzostwo świata? Bez wątpienia tak, problem jest nie w braku środków finansowych, ale w umysłach ludzi odpowiedzialnych za sport - myślę tu o urzędnikach, trenerach, działaczach, ale i dziennikarzach sportowych. Na mojej stronie internetowej prowadzę dział "Sport", na który zapraszam. Tam wyjaśniam moje rozumienie istoty rzeczy. Jestem przekonany, że w Polsce jest wystarczająca liczba osób ze środowiska sportowego, która szuka takiego rozumienia tematu, jaki ja prezentuję. Pracowałem z wieloma sportowcami i oni osiągali dzięki tej pracy lepsze wyniki. Jest to rezerwa możliwa do podjęcia natychmiast. Zapraszam do dyskusji.

9
Forum uzdrawianie / Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
« dnia: Wrzesień 20, 2013, 08:38:47 pm »
Uzdrawianie Światłem jest to najwyższa forma uzdrawiania. Idąc do Światła, wchodzimy na coraz wyższe poziomy wibracji, rozwijamy się duchowo, otrzymujemy coraz to wspanialsze dary, uzyskujemy mądrość, zdrowie, piękno duszy i ciała, stajemy się szczęśliwi i radośni.

Strony: [1]