Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - wadim.zarski

Strony: [1]
1
Forum Numerologia / Numerologowie poszukiwani
« dnia: Sierpień 27, 2017, 03:02:24 pm »
Witajcie Numerolodzy 😀

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy "Let Us Grow" poszukujemy osób do współpracy, a dokładnie numerologów (z dowolnym poziomem zaawansowania również zerowym) z pasją w sercu do numerologii, które chciały by docelowo pracować z ludźmi pomagając im odkrywać i kreować swoje życie. Jest to spowodowane falą klientów, którzy potrzebują pomocy, której naszymi siłami już nie jesteśmy w stanie im udzielić.

Jeśli znasz kogoś dla kogo ta informacja mogła by być wartościowa prześlij mu ją proszę :-)

Co konkretnie oferujemy we współpracy?

Transparentny dostęp do naszego firmowego systemu i technologii, która składa się między innymi z:

I. Trzy systemy numerologiczne, które łączymy ze sobą w unikatowy sposób. Numerologia:

📆 Pitagorejska
📆 Kabalistyczna
📆 Karmiczna

II. System Treningu Duchowego:

Pomaga on pracować nad portretem na najwyższym poziomie w kontekście pracy z "Wyższą Jaźnią" klienta. Pozwala on również przeprowadzać głęboką pracę z ze sobą oraz klientem na głębokich poziomach nadświadomości, podświadomości i świadomości.

III. System do wystąpień biznesowych

Umiejętność prowadzenia spotkań, gdzie nauczymy Ciebie jak prowadzić interpretacje na żywo osób z publiczności i sprzedawać twoje usługi. Takie wystąpienia docelowo będziesz mógł/a prowadzić dla najbardziej sceptycznych środowisk z SUKCESEM.

IV. System budowania Marki Osobistej:

Nasza współpraca pozwoli Ci osiągnąć poziom dzięki któremu zdobędziesz szacunek na rynku psychologicznym, coachingowym, trenerskim oraz w domu u rodziny. Oferujemy Ci możliwość budowania Marki Osobistej, która sprawi, że już nigdy nie będziesz się wstydzić swojej pasji i miłości do numerologii.

V. Misja

Naszą MISJĄ jest sprawić aby Psychonumerologia stała się bardziej popularna niż psycholog na ŚWIECIE. Aby każda osoba, która zdecyduje się na pracę nad sobą najpierw skorzystała z "Harmonizacji Portretu Psychonumerologicznego", aby ubezpieczyć i zagwarantować sobie sukces w swojej nowo obranej drodze życia.

To odważna deklaracja, którą dziś realizujemy i potrzebujemy twojej pomocy, aby wypełnić rynek jakością i skutecznymi działaniami.

Zapraszamy do kontaktu osobę o każdym poziomie umiejętności (również zerowym) numerologicznych, coachingowych, psychologicznych, trenerskich, wystąpień publicznych, która widzi w naszej misji swoje miejsce.

Kontakt:
Wadim Żarski
Facebook: @wwadim
                  @letusgrowpl
                  @wystapieniabiznesowe
Linkedin:  @wadimzarski
Youtube:     WadimŻarski
Twitter:     @wadimzarski

wwadim@gmail.com
+48 502522525

2
Forum Numerologia / Mam Bloga :-)
« dnia: Styczeń 07, 2015, 04:20:42 pm »
Kolega zasugerował mi stworzenie bloga, zobaczcie jak do tego doszło :-)
http://ewadim.blogspot.com/

3
Forum rozwój duchowy / Zdrowie, czy przedłużanie życia?
« dnia: Listopad 04, 2014, 10:54:53 pm »
Przeczytałem takie interesujące zdanie: Nie jestem lekarzem, ale nie wydaje mi się słuszne oczekiwanie, że leczenie ma przynieść poprawę stanu zdrowia.

Najpierw pojawiło się moje oburzenie, Jak to!?! Ale neutralny umysł przyszedł z pomocą bardzo szybko i wtedy mnie olśniło. Może wiecie jak to jest, gdy w waszym życiu jest coś czego do końca nie akceptujecie i wiecie, że jest jakieś rozwiązanie, ale ono nie przychodzi mimo usilnych starań. Ja wtedy odpuszczam oraz skierowuję uwagę na coś innego i pozwalam się dziać życiu w tej pierwszej dziedzinie. I nagle w dyskusji która nie miała większego dla mnie sensu, chociaż z punktu poznawczego była ciekawa, dostaję odpowiedź na fundamentalne dla mnie pytanie. I tak zrozumiałem, że lekarz medycyny konwencjonalnej nie ma zadania Cię wyleczyć, a jedynie podtrzymać twoje życie!!! Część z was się pewnie oburzy, ale dla mnie jest to największa ulga dotycząca przemysłu medycznego jaka mnie spotkała do tej pory.
Naświetliło mi to odmienny punkt widzenia, który wyjaśnia mi dlaczego z Lekarzami nie umiem się dogadać. Bo oni nie chcą nas wyleczyć, oni mają przedłużyć życie. Dzięki temu nigdy więcej nie popełnię już błędu, aby ich prosić o to aby pomogli mi wyzdrowieć. Oni mają mnie zdiagnozować w danej chorobie. Dać alternatywę jak przedłużyć życie i już :-) A jeśli chcę wyzdrowieć, to ja muszę sam to zrobić. Jednak teraz chcę to robić pod okiem lekarza, bo on mnie wyratuje jak przegnę na przykład z głodówką. Wtedy podepnie mnie pod kroplówkę i już.

Może dla was nie jest to tak odkrywcze, dla wielu wydaje się najlogiczniejszą procedurą na świecie. Dla mnie to jest ten punkt, gdzie kończy się mój wewnętrzny konflikt, gdzie po jednej stronie wiedziałem że farmacja i medycyna pomaga ludziom, a z drugiej potrafi super skutecznie szkodzić i zabijać. Dzięki wnikliwemu badaniu tematu i wchodzenia w dyskusje, które nie były wcale przyjemne, znalazłem rozwiązanie, które dla mnie jest złotym gralem tematu jak poszukiwać zdrowia korzystając z obu genialnych technik, rozumowej medycyny i duchowych praktyk, takich jak ziołolecznictwo, akupunktura i pracy nad swoim umysłem, na przykład medytacja, hipnoza, praca z Duszą i Wyższą Jaźnią.
Rozumiecie jaki to jest absurd i schizofrenia, lekarze dali się przekonać, że oni NIE mają doprowadzić pacjenta do pełnego zdrowia, tylko mają podtrzymać życie. Jaką ulgą jest, gdy to wiesz, bo to nie ich wina, tak ich nauczyli !!! Czyli mamy tak zwane przekonanie zbiorowe, które nie musi być prawdą. Jednak mocno ono funkcjonuje, aby lekarze mogli sobie jakoś radzić z tym, że nie są w stanie pomóc drugiemu człowiekowi, kiedy ich potrzebuje. Ratują życie, ale utrzymanie zdrowia to nie jest ich działka. To wiele tłumaczy.
Dlatego, jeżeli ktokolwiek to czyta, idź do lekarza jak jesteś chory. Niech Cię zdiagnozuje, zaleci Ci to co ma twoje życie podtrzymać, a następnie idź szukać rozwiązań jak wrócić do pełnego zdrowia.
Alternatywna medycyna, ale już nie dlatego alternatywna, bo wydumana, czy szarlatańska, tylko taka która, daje Ci alternatywne rozwiązanie, czyli PEŁNE ZDROWIE :-).

Cudowne wyzdrowienie, czyli przypadek w którym medycyna klasyczna była bezsilna, a mimo to nastąpił pełny powrót do zdrowia . Zależy co definiujemy poprzez cud. W moim życiu doświadczam tego co ludzie nazywają cudem, co dla mnie jest prostą efektem wykonanego działania.  Czy rozumiecie dlaczego można wyzdrowieć i pozbyć się atopowego zapalenia skóry? W moim doświadczeniu znajdują się sposoby aby to zrobić i to nie tylko ziołami, głodówką, suplementami i/lub lekami, ale równolegle dokładną analizą własnej podświadomości i Duszy, która prowadzi do zrozumienia sedna problemu i pozwala wyzdrowieć. Stwardnienie rozsiane, astma, itp. Bardzo proszę, konkretna praca mentalna, zabiegi u odpowiedniego specjalisty od wyleczenia, ale to wszytko przy asyscie Lekarza medycyny konwencjonalnej. I najlepsze jest to, że Ty i parę innych osób nie uwierzy, że jest możliwe wyjść z chorób definiowanych przez medycynę jako nieuleczalne, często odrzuca istnienie takiej opcji. Ale jeśli ktoś jest uparty i chce żyć tak jak pragnie i jest w nim nadzieja na powrót do pełnego zdrowia, nie ulegnie sugestii lekarzy, że będziesz cierpieć do końca życia. Lub: pogódź się z tym, nie ma dla Ciebie ratunku. To może przyjdzie do mnie, lub kogoś innego i po odpowiedniej terapii wyjdzie w 100% zdrowy. Ale będzie ta osoba pod stałą konsultacją z lekarzem, monitorowana i badana. Nauczyli się pewni ludzie myśleć, że alternatywna medycyna i ezoteryka, albo nauka. BŁĄD. Bierzemy to i to. Będą Mistrzowie w swym fachu wykraczający poza role jakie pełnią jako Lekarze i jako Coachowie, Znachorzy, Bioenergoterapeuci itd. Czyli będą leczyć doprowadzając do wyzdrowienia holistycznie, używając wielu technik, wielu dziedzin wiedzy. Ale będą też manipulatorzy, oszuści, naciągacze. Wszędzie możemy spotkać przykłady dobrych i złych, kompetentnych i niedouczonych specjalistów od zdrowia. Są na przykład Lekarze specjaliści, tacy jakich spotkał mój dziadek, wizyta - 250 zł, trwała 5 min. Ale nie chodzi o pieniądze, o czas, ale o treść: Te wyniki są błędne, w laboratorium się pomylili. A dziadek na to, to ja przyjdę za tydzień z nowymi, a lekarz, tak ale każda wizyta kosztuje 250 zł. Czy to jest konsekwencja i jest to dobre postępowanie? Czy cena jest absurdalna? Czy normalne jest, że dwóch specjalistów przed nim tego nie zauważyło? Wszędzie zdarzają się brak empatii, skąpstwo, partactwo.  Ale zamiast narzekać, że tak nie powinno być. Szukajmy osób, które mają dobrą intencję i korzystają ze wszystkich metod naukowych i tych których nauka jeszcze oficjalnie nie potwierdziła. W Ameryce średnia długość życia to 75,5 lat, a u Lekarzy 57 lat (2012). A wytłumaczenie okazało się takie proste :-) i smutne za razem, bo podtrzymywanie życia, w ich przypadku nie idzie Lekarzom najlepiej.

Do tych którzy boją się skorzystać z pomocy alternatywnej. Jeśli chcecie skorzystać z tej wiedzy w waszym leczeniu. Zabierzcie kogoś kto jest mądry oraz silny i pójdzie z wami poszukać kogoś kto wam pomoże. Pamiętajcie aby był otwarty również na inne metody, aniżeli tylko konwencjonalne i miał wiedzę medyczną. Jak już wyruszycie w poszukiwania to moje pomysły na selekcję są między innymi takie. Jeżeli osoba będzie się bała was przyjąć we dwoje, to nie jest to dobry specjalista, jeśli nie przekona was argumentami racjonalnymi, również, jeśli nie ma osób, które go polecają, to się zastanów! A jeśli ma to nie mają to być tylko anonimowe osoby, ale takie, które są żywe, na facebooku, w ośrodkach w których wykładał, do których można pójść i one zaświadczą i lekarze tych wyleczonych zaświadczą, że tak wspólnymi działaniami "Uzdrowiciela" (Coacha, Bioenergoterapeuty, Numerologa, Akupunkturzysty, Specjalisty od medycyny Chińskiej, i innych albo ich wszystkich na raz) i Lekarza nastąpiło wyzdrowienie. To wtedy korzystajcie. Zanim uwierzycie na słowo zbadajcie daną osobę. Mamy 21-szy wiek. To nie jest trudne, twoje dzieci będą umiały to zrobić, może wnuki. Nie wierz na słowo, ale również Lekarzowi, bo ma tytuł doktora. On mógł studiować, ale to nie jest jego PASJA, nie bada tego co się dzieje obecnie na rynku i w badaniach naukowych. A przełomy są każdego dnia. Znajoma pracuje w rekrutacji na studia medyczne, w ankiecie dlaczego chcesz zostać lekarzem, pojawiają się odpowiedzi dużo częściej, szacuje że ponad 2/3 na dzień dzisiejszy pisze, że powodem jest: bezpieczna praca, stały dochód!!! Itp. A nie, bo chcę pomagać ludziom!?! Czy rozumiesz, że co trzeci Lekarz jest z powołania a dwóch na trzech robi to w pierwszej kolejności dla pieniędzy!!! Szukaj lekarzy pasjonatów swojej dziedziny, a nie tylko specjalistów w danej dziedzinie. U nich masz dużą szanse dostać to czego potrzebujesz. Stawiaj na jakość! Tak samo u Coachów, Trenerów, Psychologów. Chodź do tych którzy uczyli się u najlepszych. A nie byle gdzie i jak. Jeśli idziesz bo cena jest 400 zł za godzinę, to też nie jest kryterium, często wydaje się nam że drogi to zawsze dobry. Pytaj ich o referencje, dyplomy, dzwoń do tych ośrodków i sprawdzaj te referencje. Malkontent powie: nie będę zawracać sobie głowy sprawdzaniem itp. Ale wtedy niech nie mówi, że został oszukany, lub to co dostał jest słabe. Jeszcze jedno, weryfikuj daną osobę poprzez to czy, żyje tak jak mówi. Jeśli śmierdzi papierosami i ma 30 kilo nadwagi, to nie jest spójna z zawodem który wykonuje, jeśli mówimy o Lekarzu, Coachu, Bioenergoterapeucie, Znachorowi, Lekarzowi medycyn Chińskiej, Akupunkturzyście. Jeśli Coach pali papierosy a ty chcesz rzucić palenie, nie będzie w 100% skuteczny. Moim zdaniem jeśli ktoś nie potrafi zastosować na sobie metod które chce abyś stosował, nie jest wiarygodny i skuteczny, tak jak ktoś kto jest wzorem tego jak jego wiedza działa na niego i jego rodzinę, pytajcie o rodzinę o jego rodzinę, co stosuje aby byli zdrowi, jak się okaże, że nie umie im i sobie pomóc w zakresie którym się zajmuje, to myślicie, że wam pomoże, najlepiej jak się da? Jeśli wam powie, że po prostu jest ok, albo nie zobaczycie iskry w jego oku kiedy mówi o rodzinie i o sukcesach jakie razem dokonali na drodze swego życia, to też nie jest to do końca osoba której szukacie. Jesteśmy mądrzy, używajmy oczu i pozostałych zmysłów, a nie tylko kierujmy się Mgr., Dr. itp. Przed nazwiskiem, te czasy już się kończą.

Niektórzy stwierdzą, że jestem surowy, że takich ideałów nie ma. To nie prawda, jesteśmy i istniejemy. Nie jesteśmy we wszystkim super, ale znamy nasze ograniczenia. Ja wiem, że w akupunkturze, czy w treningu biegowym nie jestem dobry i polecę Ci osobę która jest mistrzem. Ale pamiętaj, rekomendacje do specjalistów też bierz od osób które wprowadziły zalecenia  z danej dziedziny w swoje życie, a nie słyszałem że jest dobry. To nie jest rekomendacja to przypuszczenie. Ci którzy są dobrzy w swoim życiu współpracują, lub polecają innych ludzi z innych dziedzin. Jak nie umiem komuś pomóc, to znam osoby lepsze ode mnie, które maja większą szanse aby to zrobić. Ja zakładam, że zawsze jest ktoś lepszy ode mnie i nigdy nie stawiam się na pozycji guru, choć niektórzy mogą mieć takie wrażenie. Jednak nie mylmy pychy z poczuciem własnej wartości, to nie to samo choć linia bywa cienka. Bo nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale możesz być wspaniały w swojej sztuce. A jak jesteś w niej wspaniały możesz się nią dzielić z innymi Mistrzami w tej samej lub innej dziedzinie, a wtedy barter jest wspaniałym wynalazkiem. Mam nadzieję, że zainspirowałem was chociaż trochę w tym co chcecie w swoim życiu poprawić, czy jest to zdrowie fizyczne lub psychiczne.

Życzę wam wspaniałej drogi do bycia zdrowym Mistrzem swego życia.

4
Forum Numerologia / Coching Numerologiczny
« dnia: Październik 28, 2014, 04:48:49 pm »
Numerologia, sama jako narzędzie już nie wystarcza. Aby bardzo dobrze działała potrzebne jest wsparcie innych technik, my używamy do tego SRT i Coachingu. Zapraszam was do podzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi numerologii, czyli jak na was wpłynęła. A jeśli nie używaliście numerologii jako narzędzia, zapytajcie, czy może wam pomóc w czymś. Zadawajcie pytania o cokolwiek, bo zawsze będą one dotyczyć po części numerologii. 

5
Forum afirmacje / Przyciąganie upragnionego życia i partnera.
« dnia: Sierpień 29, 2014, 11:23:38 am »
Moja droga z afirmacjami i mantrami.
Poniższy tekst powstał po 3 latach próbowania znalezienia tego czego pragnę w życiu i ubrania tego w "list do Boga", który ostatecznie przybrał tę formę. Pisałem go co roku i patrzyłem co zrealizowałem w ciągu minionego roku i pisałem od nowa, zostawiając to co mi służy i zmieniając to co nie było dla mnie dobre. Moja praca nad sobą i wizja realizacji tego w taki sposób pragnę aby moje życie się działo, oraz jaki rodzaj wzorca przyświecał mojej egzystencji. Zachęcam wszystkich aby napisali sobie takie życzenie do życia, Boga, losu, tego co stawiają sobie ponad siebie, a za razem tego czego pragną od siebie, aby to zrealizować. Przeczytajcie, poczujcie i stwórzcie to co jest wami i co jest wasze. Jeżeli tak bardzo wam pasuje, że chcecie wziąć jak swoje, bardzo proszę :-) Jednak zachęcam was abyście dodali coś od siebie.

Kocham i jestem kochany/kochana. Mam pracę, gdzie bardzo dobrze zarabiam, gdzie mam możliwość zdobywania najlepszych dla mnie kontaktów, które pozwalają mi osiągnąć niezależność finansową. Wszytko i wszyscy przybliża mnie do tego. Moja praca pozwala mi się UTRZYMAĆ i osiągnąć wolność w kreowaniu mojej przyszłości w harmonii i pełnej swobodzie działania.
Związek z kobietą pozwala nam na dopełnienie się, jest wspaniałą dla nas podróżą, wspólną drogą do osiągnięcia wspólnego szczęścia w najlepszy i najprostszy dla nas sposób.
Realizacja wszystkich moich pragnień przychodzi mi łatwo w najlepszy i najprostszy dla mnie sposób. Wszystko i wszyscy mi w tym sprzyjają.
Wraz z rozwojem swoich planów dostaję najlepsze wsparcie i informacje do dalszej ich realizacji. Za każdym razem gdy zbaczam z drogi prowadzącej mnie do upragnionego celu dostaję impuls duchowy(od Boga) dla mnie zrozumiały prowadzący mnie z powrotem na najlepszą dla mnie drogę.

Do tej afirmacji wracałem co jakiś czas. W każdej chwili kiedy tylko potrzebowałem wspomóc się siłą, nadzieją, optymistyczną myślą. Kiedy ją przeczytałem skupiałem się na emocji która temu przyświeca, czując, że mam to już teraz. I kiedy patrzę na moją drogę z perspektywy czasu, od kiedy nabrała ona takiej formy, tak rzeczywiście było, bo mimo, że byłem kawalerem i miałem kiepską pracę, byłem już na drodze do tego czego pragnąłem. Więc ruszajcie w drogę już dziś, wtedy będziecie o jeden dzień bliżej tego czego dla siebie pragniecie. I nie myślcie za dużo o tym jak to zrobić, codziennie szukajcie inspiracji i idźcie za nią, w ten sposób nigdy wam się nie znudzi dążenie do tego czego pragniecie i zawsze będziecie znajdywać coś nowego :-) A to jest najlepszą pożywką dla naszej podświadomości, ciągłe zmiany :-) Nie koniecznie w życiu, wystarczy, że będą w naszej głowie.

I mantra(inkantacja - to to samo co mantra tylko że wypowiadamy ją z emocjami i wyobrażając sobie to czego pragniemy)
Kocham siebie, lubię siebie takiego jakim jestem. Wszytko i wszyscy mi sprzyjają. Wydarzy mi się dziś coś dla mnie wspaniałego.

Potem dodałem na początku:

Jestem scentralizowany i zharmonizowany, kocham siebie...

Służyło to mi w celu utrzymania fizycznej jedności(scentralizowany) z moimi myślami i pragnieniami(zharmonizowany) taki był mój zamysł.

6
Forum Numerologia / Witajcie na forum Numerologia
« dnia: Sierpień 15, 2014, 12:11:35 pm »
Witajcie

Dzięki uprzejmości Bartłomieja będę prowadzić to forum. Pomagać mi będzie moje Kochanie Ewa Rok.
Krótko o nas, bo resztę znajdziecie na naszej stronie  :)
Ewa zajmuje się numerologią od około 10 lat, ucząc się między innymi u Gladys Lobos. Zajmuje się nie tylko Interpretacją portretów numerologicznych, ale również Harmonizacją(zmianą) portretu numerologicznego.
 
Ja natomiast praktykuję pod okiem Ewy od ponad roku, póki co zajmuje się Interpretowaniem portretów numerologicznych, na ten moment mam na swoim koncie około 200 interpretacji. 
Pracujemy Numerologią według zasad Gladys Lobos, uzupełniając ją "diamentem życia" oraz Numerologią Kabalistyczną (żydowską). Wspieramy się w tej pracy techniką SRT (Spiritual Response Teraphy) aby dokładniej dookreślać różne nieścisłości pojawiające się w portrecie każdej osoby, gdyż według mnie zawsze interpretujemy osobę, a nie suche liczby.

W trakcie rozwoju tego forum będziemy odpowiadać na wasze pytania i publikować nasze własne artykuły.

Zachęcam również wszelkie osoby zajmujące się Numerologią do własnych komentarzy i wpisów. Jednak jeśli będziecie chcieli robić interpretacje numerologiczne na forum, napiszcie najpierw do mnie proszę, ponieważ mam pewną wizję tego forum i chciałbym, aby było ona w miarę spójna.

Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanego czasu spędzonego u nas  :)

Wadim Żarski i Ewa Rok

Strony: [1]