Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Michalinka

Strony: [1]
1
Ogólne rozmowy / Smartfony
« dnia: Wrzesień 03, 2019, 11:25:34 am »
Jakie smartfony dziś warto kupić? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Chętnie o tym porozmawiam. ;)

2
Forum uzdrawianie / Problem z apetytem.
« dnia: Sierpień 18, 2019, 08:09:52 am »
Tyle się mówi o wciąż malejącym apetycie, albo o jego braku, a ja mam zgoła inny problem - mój apetyt jest mocno rozbudzony i muszę go jakoś zmniejszyć. Wiem , że przy nadczynności tarczycy tak może się dziać, ale to mnie nie dotyczy. Co powiecie na takie sposoby https://opinie-konsumentow.pl/jak-zmniejszyc-apetyt-sprawdzone-i-skuteczne-metody/ walki z apetytem?

3
Ogólne rozmowy / Męski problem
« dnia: Sierpień 05, 2019, 01:30:08 pm »
Jak sobie radzicie ze zbyt mala wielkością przyrodzenia? Jest na to jakiś sposób?  :'(

4
Ogólne rozmowy / Wyposażenie telefonu
« dnia: Lipiec 15, 2019, 11:01:47 am »
Cześć, forumowicze.
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany telefonu, ale chciałabym model przez siebie wybrany jakoś doposażyć. Nie jest tani, ale też nie jest jakiś tam mega drogi, dlatego też należy mu się dodatkowe wyposażenie. Co powiecie na tego rodzaju karty SD https://www.ceneo.pl/Karty_pamieci/Pojemnosc:16GB/Rodzaj:microSD.htm ? Warto kupić waszym zdaniem?

5
Ogólne rozmowy / Męska bielizna
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 12:04:37 pm »
Witajcie drogie panie, mam do Was dziś pytanie ;p
Nawet się zrymowało. ;D
Otóż, czy kupujecie swoim facetom tego typu bieliznę https://www.ceneo.pl/Bielizna_meska/p:Calvin_Klein.htm ? A może pozostawiacie jej wybór swojemu mężczyźnie? Mój właśnie nie chce nosić bokserek, a one mi sie tak podobają i nie wiem, co z tym robić...

6
Ogólne rozmowy / Części do komputera
« dnia: Kwiecień 15, 2019, 09:20:19 am »
Witam, zaplanowałam w tym roku zakup komputera, ale kolega powiedział, że za 200 zł może mi złożyć, a kupienie części w sieci wyjdzie mnie taniej, niż kupowanie gotowego zestawu. Jest znanym w moim mieście informatykiem, więc sądzę, że mogę mu zaufać. Problem jest tylko tej natury, że potrzebuję Procesor Socket AM3 , a ja się na tym w ogóle nie znam. Który mam kupić?

7
Ciekawe artykuły, filmiki, programy związane z ezoteryką / Sprzęt RTV
« dnia: Kwiecień 11, 2019, 08:26:23 am »
Mam słabej jakości telewizor , jeśli mówimy o dźwięku i zastanawiałam się, co może mi podnieść jakość słuchanych tonów. Kolega pokazał mi Sprzęt RTV BANG & OLUFSEN na Ceneo.pl i powiedział, że ich głośniki są całkiem spoko. Moje pytanie brzmi: czy potwierdzacie te opinie ? Jeśli tak, to jaki model macie, albo który warto kupić?

8
Ogólne rozmowy / Zmarszczkii
« dnia: Marzec 28, 2019, 01:40:23 pm »
Mam pierwsze zmarszczki i chciałabym zacząć działać, za nim sprawią, że nie będę miała gładkiej i młodzieńczej skóry. Pomyślałam o kosmetykach od Calluna MEDICA. Dokładniej zainteresował mnie naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy . Czy waszym zdaniem warto się na niego połasić?

9
Ogólne rozmowy / Transport i spedycja
« dnia: Grudzień 20, 2018, 02:23:01 pm »
CO możecie mi powiedzieć na temat transportu i spedycji w Waszych firmach? Macie swoje działy osobne, czy współpracujecie z takimi firmami transportowymi jak http://rras.pl/ ?  Chodzi mi tu głównie o daleki transport krajowy, a nawet międzynarodowy. Chętnie nauczę się czegoś po Waszych doświadczeniach. Ja dopiero o tym myślę.

Strony: [1]