Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DonKpe

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Ogólne rozmowy / Odp: Opinie o Easy phrases
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:12:43 am »
Ja też jestem po pierwszych testach z kursem enlinado. Udało mi się dzięki temu znaelźć kolegę, który mieszka w mojej okolicy a jest Amerykaninem (przyjechał tutaj za dziewczyną :) ). Spotykamy się na piwo co kilka dni i on uczy mnie angielskiego, a ja jego polskiego.

2
Ogólne rozmowy / Spalacze tłuszczu czydziałają?
« dnia: Styczeń 09, 2017, 12:55:03 pm »
Cześć Kochani. Co myślicie o spalaczach tłuszczu? Czy waszym zdaniem działają i czy warto je brać, czy może nie? Zapraszam do dyskusji.

3
W każdym kursie najważniejsze jest to, żeby dużo rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. To się tyczy głównie mówienia i słuchania. Oczywiście pisanie też jest ważne. Ogólnie komunikacja.
Wszystkie kursy, które pokazują jak to robić i które uwzględniają takie lekcje, są dobrymi kursami. Pozdrawiam Serdecznie

4
Forum Joga / Odp: Dźwięki lasu a joga
« dnia: Sierpień 24, 2016, 01:02:56 pm »
wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma dostęp do swojej działki pod lasem i idealną ciszę to jest super szczęściarzem i koniecznie powinien z tego korzystać, a jak nie mają takich atrakcji, no to niestety trzeba się wspierać nagraniami
Całkowita racja. Z tym, że jak masz działkę, to jeszcze nie wszystko :)
- w zimę nic nie usłyszysz :)
- w nocy, późnym wieczorem, niby możesz, ale musisz się ciepło ubrać, zorganizować sobie jakieś miejsce, a jeśli to pod lasem to i może być niebezpiecznie (np. dziki, dzikie psy, etc.),
A tutaj jak masz nagrania do jogi, to o każdej porze dnia i nocy kładziesz się i słuchasz.

5
Forum Joga / Odp: Kurs instruktorski JOGA
« dnia: Sierpień 24, 2016, 01:00:25 pm »
 mam też takie pytanie. Czy taki kur instruktorski jogi można sobie zrobić o podstaw? Jeśli np. ktoś nie miał nic wspólnego z jogą i przyjeżdża na warsztaty, to od razu wszystkiego się nauczy?

6
Forum Joga / Chrześcijaństwo a joga
« dnia: Sierpień 24, 2016, 12:58:21 pm »
Dlaczego chrześcijaństwo tak bardzo neguje wszystko co prowadzi do rozwoju duchowego, ale nie ma w nazwie "chrześcijańskie". Czy to kwestia chęci monopolu na wszystko i wszędzie? A co Wy myślicie?

7
Forum Joga / Joga a ciąża
« dnia: Sierpień 24, 2016, 12:56:06 pm »
Co myślicie o praktykowaniu jogi w ciąży? Ogólnie wszystkie te pozycje dla początkujących są moim zdaniem OK, ale problem zaczyna się, gdy taka "super mama" zaczyna świrować jakieś skomplikowane pozycje, które mogą uciskać płód, a nawet spowodować poronienie.

8
Forum Joga / Joga dla psów opinie
« dnia: Sierpień 24, 2016, 12:54:02 pm »
Na początku myślałem, że to jakiś żart jest, ale to faktycznie istnieje. Jakie są Wasze opinie, bo mnie to trochę śmieszy. Nie mam zamiaru latać i pikietować, ale patrzę na tę kwestię przez dwa palce :p

9
Forum Joga / Odp: Samodzielne ćwiczenia jogi
« dnia: Sierpień 24, 2016, 12:51:08 pm »
Aż dziwne, że tak trudno Ci szło :) ja się bardzo szybko nauczyłem podstaw, głównie z internetu. Trochę też poczytałem. Mnie od zawsze interesowały kwestie takie jak joga, medytacja, autohipnoza, więc sporo o tym czytam i poszukuję.

10
Forum Joga / Odp: Joga na kręgosłup
« dnia: Sierpień 23, 2016, 12:52:06 pm »
Moim zdaniem joga może być super opcją na kręgosłup. Działa bardzo relaksująco, a jest eż formą ćwiczenia, rozciągania. Nawet jakieś proste pozycje jogi mogą być rozwojowe dla mięśni kręgosłupa, a co za tym idzie - przyczyniać się do jego wzmocnienia i lepszej stabilizacji. Polecam poczytać: http://blog.fruiti.pl/relaks-i-rozrywka/joga-dla-poczatkujacych-jak-zaczac/

11
Forum Joga / Odp: Joga a zwalczanie raka
« dnia: Sierpień 23, 2016, 12:50:24 pm »
Nie wiem czy zwalczanie raka też pod to podchodzi, ale na pewno z całą pewnością działa to na odchudzanie. Joga wspomaga odchudzanie. Zobaczcie tego gościa: http://blog.fruiti.pl/relaks-i-rozrywka/joga-dla-poczatkujacych-jak-zaczac/ miał problemy z chodzeniem, jak zaczął jogę, to ile schudł.

12
Forum Joga / Odp: Ćwiczenia do Jogi - jakie ćwiczenia wybrać
« dnia: Sierpień 23, 2016, 12:49:09 pm »
Polecam sobie poczytać o jodze dla początkujących: http://blog.fruiti.pl/relaks-i-rozrywka/joga-dla-poczatkujacych-jak-zaczac/ Tutaj są informacje o tym jak zacząć i co warto robić żeby zacząć.

13
Forum Joga / Dźwięki lasu a joga
« dnia: Lipiec 25, 2016, 09:42:53 am »
Słyszałem gdzieś, że do jogi fajnie nadaje się muzyka relaksacyjna, różnego rodzaju dźwięki lasu, szum morza itp. Czy warto je zastosować do jogi dla początkujących? Nie mam tak naprawdę żadnego doświadczenia w jodze, a chciałem to zrobić dobrze.

14
Forum medytacja / Czy dźwięki lasu pomagają w medytacji?
« dnia: Lipiec 25, 2016, 09:38:24 am »
Zastanawiam się czy dźwięki lasu pomagają w medytacji i czy warto by je było zastosować właśnie w takim celu. Może ktoś z Was ma pojęcie?

15
Forum Joga / Poradnik jogi dla początkujących
« dnia: Lipiec 25, 2016, 09:36:45 am »
Wielu ludzi zaczynając jogę, szuka różnych poradników, głównie z pozycjami do jogi. Czy warto się tym spinać, czy może jakakolwiek pozycja będzie dobra na początek i żeby tylko to ćwiczyć?

Strony: [1] 2 3 ... 5