Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ryqez94

Strony: [1]
1
Forum prawo przyciągania / Odp: Jak przyciągać dobra materialne
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:18:39 pm »
Wiesz, prawo przyciągania nie jest tylko i wyłącznie na bazie : wyobrażam sobie i to się stanie.

Pamiętaj, że tam gdzie akcja, musi być i reakcja - chcesz przyciągać dobra materialne, zacznij działać!

Pozwól sobie dostrzec drobne okazje w życiu, które możesz wykorzystać. Inwestycje, interesy, pomysły na działalność. Bez pracy nic nie osiągniesz, niestety :)

2
Forum hipnoza i autohipnoza / Odp: Specjalny rodzaj hipnozy
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:11:05 pm »
Cześć Anette89 !

Jeśli mówiąc o stanie organizmu, masz na myśli jakąś specyficzną emocję której wtedy doświadczyłaś, tak, jest to możliwe.

Każdy z nas ma tzw pamięć emocjonalną, w której zapisane są właśnie te stany obecne w naszym życiu - dzięki nim możliwa jest praca terapeutyczna regresją i rozwiązywanie problemów psychosomatycznych jak i konfliktów wewnętrznych.

Napisz mi coś więcej o tym, co chcesz osiągnąć, postaram się pomóc.

3
Forum hipnoza i autohipnoza / Odp: Hipnoza a narkomania
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:08:20 pm »
Wielu z hipnoterapeutów dedykuje swoją pracę uzależnieniom.

Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że sama decyzja o rzuceniu musi być decyzją świadomą. Jeśli ktoś nie chcę czegoś zrobić - nic i nikt mu w tym nie pomoże...

Skuteczność zależy od chęci współpracy - tej szczerej! Dzięki temu jak najbardziej można osiągnąć sukces

4
Forum Hipnoza / Odp: Chciałbym spróbować hipnozy
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:02:47 pm »
Ciekawe doświadczenia!

Ja uwielbiam hipnozę i wykorzystuje każdą okazję, by tylko dać się komuś zahipnotyzować - uzależnienie :(
Jest grupa facebookowa HipnoJunkies (zajrzyj też do mnie: HipnoJunkies Kraków) - skupiająca ludzi zainteresowanych tematem hipnozy. Co prawda rzadko ktoś tam pisze, ale warto próbować.

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub chciałbyś bym zahipnotyzował Cię na Skype - zapraszam! Lubię to robić dla samej zabawy, mogę Ci pokazać i poprowadzić Cię krok po kroku przez stany transów w hipnozie! :)

5
Forum Hipnoza / Odp: Alkoholizm leczenie - hipnoza?
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:58:43 pm »
Cześć, ja mogę się trochę wypowiedzieć o leczeniu alkoholizmu hipnozą.

Uzależnienia i hipnoza to temat, w którym wypowiadać trzeba się dość ostrożnie. Hipnoza nie może pomóc komuś rzucić alkoholu: to musi być świadoma decyzja osoby. Hipnoza zdecydowanie może pomóc wytrwać w tej decyzji!

Przede wszystkim, hipnoza to proces. Proces, w który muszą być zaangażowane odpowiednie osoby: hipnoterapeuta, osoba, która chce rzucić alkohol i (czasami) jej bliscy oraz towarzystwo - którzy też mogą być zaangażowani w uzależnienie od alkoholu. Zmiana nie może być tylko na poziomie umysłu, to musi być coś bardziej, hmm "holistycznego".

Skuteczność? Jednym pomoże, jednym nie. Wszystko zależy od zaangażowania i chęci do współpracy. Jeśli uzależniony chce szczerze współpracować i hipnoterapeuta prezentuje hipnozę profesjonalną, z doświadczenia mogę powiedzieć, że procent skuteczności, to 8 na 10 osób doświadczy prawdziwej i trwałej zmiany. Przynajmniej ja tak mam ze swoimi klientami.

6
Forum afirmacje / Odp: Afirmacje - jak zacząć
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:50:37 pm »
Cześć yamai !

Skoro chcesz stosować afirmacje, masz określony cel, prawda? Zastanów się i go przemyśl, to po pierwsze. Bądź świadomy, co chcesz osiągnąć, a Twój umysł Cię tam poprowadzi.

Afirmacje, czysto technicznie: używaj samych pozytywnych sugestii w formie teraźniejszej. Najlepiej, jakbyś usiadł sobie w jakimś spokojnym miejscu, w ciszy, zamknął oczy i wyobraził sobie siebie w sytuacji, w której osiągnąłeś swój cel.

Doświadcz tej sytuacji! - jak się czujesz, gdy osiągnąłeś swój cel, jak to jest? Jak wyglądają ludzie wokół Ciebie, jak słyszysz i myślisz, gdy już go osiągnąłeś. Zastanów się nad tym wszystkim i użyj wniosków z tego doświadczenia by skonstruować swoje pierwsze sugestie.

Potem, również w takim stanie relaksacji, możesz mówić do siebie - np. "jestem pewny siebie i potrafię mówić twardym głosem, pełnym charyzmy i czuje się z tym dobrze" - i wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji, gdy to robisz!

Pamiętaj, że mniej ważne są słowa, a bardziej emocje: nasz umysł nie rozróżnia wyobraźni od tego, co dzieje się naprawdę. Wykorzystaj to do swoich celów :)

Napisz mi więcej, co chcesz osiągnąć a z chęcią Ci pomogę!

7
Forum medytacja / Odp: Autohipnoza/medytacja, skutek uboczny?
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:44:17 pm »
Cześć Kalemczyk!

Jako starszy brat, mogę Ci powiedzieć, że lunatykowanie bywa całkiem zabawne, widząc młodszego siebie wstającego w nocy i robiącego dziwne rzeczy. Uważaj z tym paleniem! Najlepiej zamknij zapalniczkę i papierosy w bezpiecznym miejscu, przed pójściem spać :)

Jako hipnoterapeuta, problemy na tle snu i lunatykowania są jasnym znakiem zaburzenia faz snu, w szczególności paraliżu - zazwyczaj występują na tle stresowym. Nie ma to nic wspólnego z autohipnozą i medytacją, nie martw się tym :)

Zastanów się, czy teraz doświadczasz okresu w Twoim życiu, który może być dla Ciebie bardziej stresujący (egzaminy? matury?)

Opowiedz mi jakich nagrań słuchasz, być może będę w stanie Ci coś więcej powiedzieć.

8
Przywitaj się / Cześć! :)
« dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:38:54 pm »
Hej, jestem Jakub :)

Zajmuje się hipnozą i hipnoterapią, pracuję profesjonalnie jako hipnoterapeuta w Krakowie.

Uwielbiam stan transu hipnotycznego i lubię go doświadczać tak często, jak tylko mogę! Z chęcią dziele się wiedzą i wszystkim, co umiem.

Pozdrawiam!

Strony: [1]