collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - vege_Bolek

Strony: [1]
1
Forum rozwój duchowy / Odp: Techniki radzenia sobie ze stresem
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:41:45 am »
Bardzo wiele osób poleca jogę, sam chociaż jeszcze tego nie próbowałem, myślę że może mieć to sens. Osobiście preferuję wysiłek fizyczny, a najlepiej w stresie działa na mnie bieganie. Nie wiem czy słyszeliście, że piwo może być bardzo dobre na stres? Wydaje się być to oczywiste, bo sporo osób się tak relaksuje, ale trzeba pamiętać o proporcjach. Ostatnio moja dziewczyna przyniosła sobie butelkę piwa po pracy, bo stwierdziła, że jest zestresowana i musi się zrelaksować. Dziwnie na nią spojrzałem, a ona, jako argument pokazała mi ten artykuł http://www.kobiety.pl/zdrowie/dlaczego-powinnysmy-pic-piwo
Więc okazało się, ze piwo ma też swoją dobrą stronę :) Będę się tym teraz usprawiedliwiać.

2
Ogólne rozmowy / Odp: Nauka języka angielskiego w domu - krok po kroku
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:29:23 am »
Jeśli nie ma się odpowiedniego samozaparcia do nauki w domu, to chyba żadne cenne rady tutaj nie pomogą. Trzeba po prostu chcieć, wtedy nawet sami jesteśmy w stanie skonstruować sobie swój magiczny plan nauki. Np. poświęcanie konkretnego czasu na słuchanie radia w tym języku, oglądanie filmów, zapamiętywanie nowych słówek. Wydaje mi się, ze jak sami stworzymy taki plan, to nawet chętniej się do niego stosujemy, bo jest on autorski.

3
Ogólne rozmowy / Odp: Spalacze tłuszczu czydziałają?
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:26:13 am »
Na pewno w jakimś stopniu działają na nasz organizm. Do końca nie wiadomo jak bardzo na plus, a jak bardzo na minus. Jednak samo przyjmowanie takich preparatów nie daje 100% rezultatów. Żeby osiągnąć właściwy cel trzeba ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać.

4
Ogólne rozmowy / Odp: Co lekkiego na obiad
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:22:10 am »
W gorące, upalne dni najlepszy jest chłodnik np. z buraka. Ale dzisiaj akurat za oknem temperatura minusowa, dlatego myślę, że dzisiejszy obiad będzie ciepły, syty i mięsny. Pewnie jakaś pierś z kurczaka albo schabowy.

5
Ogólne rozmowy / Odp: Co ma wpływ na jakość snu?
« dnia: Grudzień 11, 2017, 02:56:27 pm »
Jest wiele czynników może być to stres,styl życia a nawet dieta. Ja długo miałem problemy z wysypianiem się, byłem ciągle zmęczony, rano miałem problem z wybudzeniem się. Na dodatek moja dziewczyna mówiła, że okropnie chrapię. W efekcie byłem niewyspany i poirytowany i moja dziewczyna też tylko, że przeze mnie.Trochę zmieniłem styl życia, zacząłem przywiązywać większą uwagę do warunków w jakich zasypiam no i staram się rzucić palenie. Podobno jest już lepiej więc mam nadzieję, że ten stan się utrzyma.

6
Zamiast kawy możesz pić Yerba mate. Ma dużą ilość kofeiny i pobudza jak kawa. Jednak jest mimo wszystko od niej zdrowsza.

7
Ogólne rozmowy / Odp: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy
« dnia: Grudzień 11, 2017, 02:52:19 pm »
Kupuj rzeczy, które mogą być substytutem słodyczy. Pozostawią uczucie słodkości anie będą takie niezdrowe dla Ciebie. Niestety to jest uzależnienie takie jak każde inne. Pilnuj się a jeśli będziesz z kimś na zakupach to niech on Cię odciąga od półek.

8
Ogólne rozmowy / Odp: Sposób na pewność siebie
« dnia: Grudzień 11, 2017, 02:49:15 pm »
Prawda jest taka, że bardzo ciężko zrobić to samemu, z drugiej strony tylko Ty możesz sobie pomóc. Ja bym polecał znaleźć sobie jakieś hobby,które będzie sprawiać Ci radość i będziesz czuł z niego satysfakcję. Jeśli robisz coś dobrze, to automatycznie czujesz się dobrze sam ze sobą.

Strony: [1]

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?