Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - vege_Bolek

Strony: [1] 2
1
Ostatnio codziennie piję świeże soki lub koktajle. Wszystko zależy co wrzucisz do środka. Gwarantuję, że niektóre kombinacje pobudzą Cię lepiej niż kawa a przy tym będzie to zdrowsze.

2
Czasem uczucie znużenia lub ospałość bierze się z problemów zdrowotnych. Najpierw warto sprawdzić to, jeśli wszystko jest w porządku z Twoim zdrowiem dopiero zacznij szukać powodów w podświadomości. Jak dla mnie ruch ma zbawienny wpływ na organizm. Poranny trening dostarczy Ci energii na cały dzień. Przez to zmienisz też nawyki żywieniowe no i zmęczenie nie pozwoli Ci siedzieć długo przy komputerze przeglądając rzeczy, które jedynie zabierają Ci czas. Idzie wiosna. Warto coś zmienić i zobaczyć czy to czasem nie poprawi jakości naszego życia.

3
Ogólne rozmowy / Odp: Sposób na pewność siebie
« dnia: Marzec 29, 2018, 07:01:19 pm »
Gratulacje! Jednak to skok na głęboką wodę. Obce środowisko i ludzie. Jednak to sprawia, że po prostu musimy dać sobie radę. No i jest szansa na świeży start:) Dobrze, że u Ciebie to zaprocentowało. Zawsze uważałem, że Erasmus to świetny sposób na poznanie świata, języków no i na rozwój osobisty.

4
Czytałem artykuł, że na sukces w życiu zawodowym ma wpływ nawet ubiór, że jeżeli ktoś ubiera się w określony sposób ma większą szansę na awans. Słyszałem też o tym, że u kobiet nawet perfekcyjny makijaż wpływa na to, że inaczej postrzega się ją w pracy. Myślę, że to podświadome, że jeżeli widzi się pewną siebie, dobrze ubraną osobę, która wie jak pokazać siebie to pokładamy w niej większe zaufanie, że będzie umiała w bardziej efektywny sposób prezentować firmę i wykonywać swoją pracę. Myślę, że to też jest ważny czynnik, który buduje naszą pewność siebie. Moim zdaniem ważne jest by ubrać się w taki sposób by czuć się komfortowo, tak jak napisali to tutaj: http://www.kobiety.pl/uroda/jak-ubierac-sie-w-zgodzie-z-wlasna-osobowoscia Mimo wszystko jeżeli ubieramy się w coś co nie pasuje do naszej osobowości, widać nasz brak swobody. Jesteśmy przebrani a nie ubrani. No a to wpływa na jakość naszej pracy i kontaktów. To zadziwiające jak zwykłe ubranie ma wpływ na to jak postrzegamy siebie my i jak inni nas postrzegają.

5
Znaczenie snów / Odp: Polecane i prawdomówne senniki w internecie
« dnia: Luty 27, 2018, 02:47:16 pm »
Nie czytam internetowych senników. Dla mnie nie są wiarygodne i wielokrotnie spotkałem się z rozbieżnym tłumaczeniem poszczególnych symboli. Ja przyjmuję, że śni się nam najczęściej to czego się boimy lub o czym najczęściej myślimy. Nie można analizować każdego snu tak dosłownie i szukać w nim wskazówek na przyszłość.

6
Forum wizualizacje / Odp: Wizualizowanie negatywnych rzeczy
« dnia: Luty 27, 2018, 02:45:06 pm »
Jest to jedna z technik przyciągania, jeśli wyślesz właściwy komunikat osiągniesz taki efekt o jakim mówisz. Trzeba jednak uważać na jego formę. Bo często możemy zwizualizować coś czego nie chcemy i to się sprawdza. Musimy przykładać dużą wagę nie tylko do tego co mówimy ale i myślimy.

7
Forum rozwój duchowy / Odp: Polecane książki o rozwoju duchowym
« dnia: Luty 27, 2018, 02:42:53 pm »
Polecam książkę "Potęga podświadomości" . Pomogła mi spojrzeć na rzeczywistość w inny sposób. Zacząłem zwracać większą uwagę na myśli, które przychodzą mi do głowy. Teraz staram się je odpowiednio modyfikować by przyciągać tylko to będzie działać na budująco. Nie wiedziałem, że nasz mózg skrywa w sobie aż taką potęgę.

8
Zioła, leki i suplementy diety / Odp: Jakie zioła na odchudzanie
« dnia: Luty 27, 2018, 02:38:53 pm »
Ja słyszałem sporo dobrego o ziołach tybetańskich i ich właściwościach odchudzających. Ja jednak uważam, że odchudzanie najlepiej jest zacząć od przyspieszenia metabolizmu. Niestety z wiekiem znacząco zwalnia a to przyczynia się do innej reakcji na to co jemy. Dlatego warto zadbać o to by trochę przyspieszyć ten proces. Wyczytałem tu, że w tym procesie bardzo pomaga błonnik: http://www.kobiety.pl/fit/przyspieszanie-metabolizmu Działa również oczyszczająco więc taki detoks jest też dobrym wstępem do właściwej diety odchudzającej.

9
Ja kiedyś słyszałem, że dobrego faceta można poznać po tym jak traktuje swoją rodzinę i swoją mamę. No i zgadzam się z tym trochę chociaż granica jest cienka. Moja była dziewczyna twierdziła, że moje relacją z mamą ją zastanawiają, bo ma zbyt duży wpływ na mnie. Oczywiście, że ma wpływ ale też nie pozwalam by o mnie decydowała. Ostatnio czytałem ten artykuł:http://www.kobiety.pl/rodzina/nadopiekuncza-matka-milosc-ktora-szkodzi no i dał trochę do myślenia. Jednak teraz z całą pewnością stwierdzam, że mnie ten problem nie dotyczy. Mamy zdrową granicę i potrafię się jej postawić np. obronie swojej dziewczyny.

10
Ja uważam, że pieniądze są ważne ale nie można czynić z nich priorytetów.Bardziej powinniśmy pragnąć miłości i zdrowia.  Uważam jednak, że pieniądze są istotnym środkiem do spełniania celów i do samorozwoju.  No i jeśli pragniemy otrzymać coś musimy jasno wysyłać komunikaty tak jak opisywaliście to wcześniej.

11
Zależy w co wierzysz. Ja uważam, że tak.Podświadomie jesteś w stanie coś przyciągnąć jeśli ciągle o czymś myślisz. Dlatego trzeba być ostrożnym względem swoich pragnień i obaw bo faktycznie możemy to otrzymać. Czytałem, że można to wyćwiczyć.

12
Forum amulety i talizmany / Odp: Czy talizmany i amulety działają
« dnia: Luty 08, 2018, 02:46:00 pm »
Odnawiam temat bo uważam,że temat talizmanów jest bardzo ciekawy, moim zdaniem wszystko zależy od podejścia i od talizmanu. W sumie wszystko nim może być ale uważam, że te najmocniej zakorzenione w kulturze mają największą moc. Czasem dziwię się ludziom, którzy nieświadomie kupują talizmany nie znając ich znaczenia tylko po prostu ładnie wyglądają. Moja koleżanka będąc na wakacjach kupiła sobie oko proroka, które ma bronić przed "złym spojrzeniem". Ten amulet akurat nie ma negatywnego znaczenia jednak jej ignorancja mnie rozbroiła.

13
Forum rozwój duchowy / Odp: Techniki radzenia sobie ze stresem
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:41:45 am »
Bardzo wiele osób poleca jogę, sam chociaż jeszcze tego nie próbowałem, myślę że może mieć to sens. Osobiście preferuję wysiłek fizyczny, a najlepiej w stresie działa na mnie bieganie. Nie wiem czy słyszeliście, że piwo może być bardzo dobre na stres? Wydaje się być to oczywiste, bo sporo osób się tak relaksuje, ale trzeba pamiętać o proporcjach. Ostatnio moja dziewczyna przyniosła sobie butelkę piwa po pracy, bo stwierdziła, że jest zestresowana i musi się zrelaksować. Dziwnie na nią spojrzałem, a ona, jako argument pokazała mi ten artykuł http://www.kobiety.pl/zdrowie/dlaczego-powinnysmy-pic-piwo
Więc okazało się, ze piwo ma też swoją dobrą stronę :) Będę się tym teraz usprawiedliwiać.

14
Ogólne rozmowy / Odp: Nauka języka angielskiego w domu - krok po kroku
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:29:23 am »
Jeśli nie ma się odpowiedniego samozaparcia do nauki w domu, to chyba żadne cenne rady tutaj nie pomogą. Trzeba po prostu chcieć, wtedy nawet sami jesteśmy w stanie skonstruować sobie swój magiczny plan nauki. Np. poświęcanie konkretnego czasu na słuchanie radia w tym języku, oglądanie filmów, zapamiętywanie nowych słówek. Wydaje mi się, ze jak sami stworzymy taki plan, to nawet chętniej się do niego stosujemy, bo jest on autorski.

15
Ogólne rozmowy / Odp: Spalacze tłuszczu czydziałają?
« dnia: Grudzień 19, 2017, 10:26:13 am »
Na pewno w jakimś stopniu działają na nasz organizm. Do końca nie wiadomo jak bardzo na plus, a jak bardzo na minus. Jednak samo przyjmowanie takich preparatów nie daje 100% rezultatów. Żeby osiągnąć właściwy cel trzeba ćwiczyć i odpowiednio się odżywiać.

Strony: [1] 2