Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marialuka

Strony: [1]
1
Ogólne rozmowy / Odp: Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny
« dnia: Styczeń 09, 2018, 03:31:09 pm »

Dobra powiem jaką definicje słyszałem z ust koleżanki, dobry facet to taki co :
- nie poje
- nie bije
- nie jest leniwy
KONIEC

2
Ogólne rozmowy / Odp: Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?
« dnia: Styczeń 09, 2018, 03:30:31 pm »
o pierwsza i najważniejsza kwestia, którą powinniśmy rozważyć, decydując się na wynajęcie powierzchni biurowej. Będzie ona w dużej mierze rzutować na czas dojazdu do naszej firmy (jest to ważne nie tylko dla nas i pracowników, ale również dla klientów oraz partnerów), dostęp do przydatnych w pracy usług oraz standard wynajętych pomieszczeń i ich cenę. Zanim zaczniemy poszukiwać biura powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań np. jak ważny jest dla nas łatwy dojazd (i z jakich środków transportu będziemy korzystać), czy w ramach obowiązków służbowych będziemy potrzebowali usług innych firm, np. poczty, punktów ksero, specjalistycznych sklepów, restauracji czy kawiarni; jak dana okolica będzie wpływać na naszą pracę (jest to bardzo istotne dla większości firm w tym zajmujących się pracą twórczą, np. pracowni graficznych, agencji reklamowych etc.).

3
Ogólne rozmowy / Odp: Co ma wpływ na jakość snu?
« dnia: Styczeń 09, 2018, 03:30:02 pm »
Wczesne pójście do łóżka

Jak mówią lekarze, jeżeli 8 godzin snu w zupełności wystarcza, nie oznacza to, że 12 godzin będzie jeszcze lepsze. Za dużo snu też może prowadzić do kłopotów zdrowotnych, dlatego nie kładź się do łóżka przedwcześnie, kiedy wcale tego nie potrzebujesz.

4
Po pierwsze i najważniejsze – pij dużo wody! Odwodniony organizm będzie permanentnie zmęczony. Działa wtedy na zwolnionych obrotach i nie ma sił do działania. W końcu coś jest w powiedzeniu: woda zdrowia doda.

Strony: [1]