Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - cygan

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum prawo przyciągania / Odp: Bogactwo a prawo przyciągania
« dnia: Styczeń 10, 2014, 12:06:08 pm »
Może nie potrzebnie czasem wątpisz w to czego nie wolno robic, pamietaj że prawo przyciągania nie polega ba tym, że chcesz bogactwo i nagle zacznie Ci sie sypac z nieba lecz, doszukuj się tego np. znalazleś dużo lepiej płatną prace która umożliwi Ci to bogactwo.

2
Musisz się przede wszystkim dobrze nastawiac tak jak napisał kolega i nie wątpic w to że może Ci się nie udac, bo poprzez wątpienie sukces może Cie niestety ominąc.

3
W 100% się z Tobą zgadzam.. słowa "pieniądze szczęścia nie dają" to ogromny błąd. Jeżeli chcemy nowy samochód to żeby nim jeździć.. trzeba umieć gospodarować pieniędzmi aby spełniać swoje podstawowe potrzeby i pragnienia.
Fakt pieniądze szczęscia nie dają, dają je dopiero zakupy :) Zgodzę sie w częsci z Tobą, ale patrzac z mojej perspektywy to majac pieniądze możesz miec praktycznie wszystko.

4
Forum prawo przyciągania / Odp: Doświadczenie w przyciaganiu
« dnia: Styczeń 10, 2014, 12:01:31 pm »
Ja zawdzięczam wszystkie swoje osiągniecia z ostatnich 2 lat prawu przyciągania, nie wiem czy jest to tego zasługa, ale tak sobie to tłumacze o to mi pomaga i jak na razie dążę do tych celi jakie sobie obrałem.

5
Forum prawo przyciągania / Odp: Czy prawo przyciągania istnieje?
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:59:39 am »
Pewnie, że istnieje, wierz w nie najmocniej jak potrafisz i zacznij je wdrażac w życie jak najlepiej potrafisz, a zobaczysz zmianę o jakiej Ci się nawet nie śniło.

6
Forum prawo przyciągania / Odp: Czemu służy prawo przyciągania?
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:58:21 am »
Prawo przyciągania ma pomagac Ci w osiągnieciu życiowych celi, ciężko jest jakoś podczepic to pod coś czemu to ma służyc. Wykorzystuj to do tego do czego Ci potrzeba

7
Forum prawo przyciągania / Odp: Czy chcieć to móc?
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:49:35 am »
Kwestie bardzo sporna. Z jednej strony to brednie, że chciec to móc, ale z drugiej jak obierzesz sobie cel i się uprzesz to nic Cie nie powstrzyma przed jego osiągnięciem, i myślę że bardziej w tym powiedzeniu chodzi o determinację.

8
Powiem CI że starałbym się jak najczęściej myślec o tej drugiej połówce, ale nie mieszałbym prawa przyciągania do kwestii miłości, znam to z autopsji :)

9
Forum prawo przyciągania / Odp: Prawo przyciągania - częstotliwość
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:43:39 am »
Ja słyszałem, że można przyciągnąc to co się chcę, czyli to w co wierzysz,  bo jeśli jest tak ja Ty mówisz to powiedz mi jak sprawdzisz swoję częstotliwości?

10
Forum amulety i talizmany / Odp: Czym jest Pierścień Atlantów?
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:34:35 am »
Pierścień atlantów ma przynosic przede wszystkim szczęście a i także chronic od takich rzeczy jak zło, chronic przed kradzieżą i wszelkiego typu nieprzyjemności jakie mogą nas spotkac.

11
Forum amulety i talizmany / Odp: Amulety i talizmany dla zdrowia
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:31:36 am »
Nie słyszałem nigdy o takich talizmanach, one bardziej przynoszą szczęście lub chronią przed złymi mocami, a działanie takie jak na zdrowie i zycie i takie tam to dla mnie nabijanie w butelke.

12
Forum amulety i talizmany / Odp: Zwalczanie się amuletów i talizmanów
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:30:14 am »
O czymś takim nie słyszałem, lecz obiło mi się o uszy coś takiego że moce niektórych talizmanów się tak jakby zwalczały, i neutralizowały ich działanie. NP Mając dwa nie będzie działał żaden z nich.

13
Forum amulety i talizmany / Odp: Rozładowywanie amuletów i talizmanów
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:25:51 am »
Myślę, że talizmanów na szczęście i takich które chronią nas przed złymi mocami nie ładuję się ich ani nie rozładowywuje, taki zabieg dotyczył amuletów w dawnych czasach, ale moim zdaniem to było ciut przesadzone.

14
Forum amulety i talizmany / Odp: Korzeń mandragory - silny talizman
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:22:28 am »
Skoro w naszym kraju jest nielegalny to najbezpieczniej będzie Ci go wyhodowac bo nikt nie będzie Cie bez podstawy podejrzewac o to, a na pewno ciężej będzie Ci go sprowadzic.

15
Forum amulety i talizmany / Odp: Czy talizmany i amulety działają
« dnia: Styczeń 10, 2014, 11:19:13 am »
Ja uważam że coś jest w tych amuletach i talizmanach, ale dużo tkwi też w wierze jaką pokładamy w te przedmioty i w większości jest to kwestia wiary.

Strony: [1] 2 3 4