collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum uzdrawianie / Odp: Znachorzy, ogólna dyskusja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monikakruk dnia Styczeń 17, 2018, 04:51:15 pm »
Czy ktoś kiedyś z Was korzystał z usług jakiegoś znachora?
Co o nich sądzicie?
Kiedyś byłam z chorym kuzynem u takiego znachora, zaczął odprawiać swoje 'ceregiele' i skasował 200 złotych.
Kuzyn chorował na martwice mięśni, która ostatecznie go zabiła.
Znachor pochłonął około 5000 złotych, nie pomagając przy tym nic. Ale sama świadomość odejścia bliskiej osoby, nakazuje Nam chwytać się wszystkich sposobów.

Teraz już wiem że znachorzy to zwykli naciągacze, a kim są w waszych oczach?

Radzę nie wyciągać tak pochopnych wniosków po jednym przypadku.
Kim w ogóle jest znachor? O jakiego rodzaju znachorów chodzi?
Bioenergoterapeuta jest zawodem i ma numer klasyfikacji, podobnie jak kilku innych "znachorów".
U nas w okolicy znachorką jest np. tzw. Serwinka - znana nie tylko w Polsce, składa niesamowicie np, połamane ręce, lekarze do niej nawet przyjeżdżają na terapie.
Bioenergoterapeuta nie jest znachorem, poza tym tu też jest mała kontrola więc należy uważać.
Szaman może? Ja zajmuję się szamanizmem, dokładniej huną usługową, ale nigdy nie odradzam po pierwsze pomocy lekarza i po drugie nigdy nie namawiam by ktoś zamówił u mnie sesję (pierwszą czy potem kolejne).
Przykro mi z powodu członka rodziny. Huna głosi jednak, że wszyscy odpowiadamy za nasze życia. Bez względu na to, jak przykro coś wygląda, co się dzieje lub stało, my to stworzyliśmy.
Dziwne, że ludzie interesują się zdrowiem dopiero, gdy chorują, a tak żyją na łeb na szyję. A potem narzekają, że nikt nie może im pomóc, gdy ich ciało stało się wrakiem przez chorobotwórczy styl bycia.
Nie nawiązuję w tym momencie do kuzyna, piszę generalnie.
Gdy można komuś pomóc to bardzo dobrze, ale czasami się nie da. Nie ma takich, którzy leczą (słowo "leczyć" zarezerwowane jest dla medyków) czy uzdrawiają wszystko (choć niektórzy szarlatani tak się reklamują). Dobrze gdy można pomóc i ja za każdym razem się bardzo cieszę. Ale to my sami powinniśmy sobie pomagać, aby pomoc innych była minimalnie potrzebna.
Ja się zgodzę z Tobą w pełni. Choroba to ostateczny sygnał z organizmu, który był nie do pieszczony przez lata. Aby być zdrowym należy dbać o siebie już wcześniej nie tylko jak jesteśmy chorzy. Zdrowa dieta, sport, wypoczynek, pic zioła,  szukać sposobu na zdrowe życie
2
Ogłoszenia / WARSZTATY "KRYSZTAŁY W ŻYCIU CZŁOWIEKA - CZĘŚĆ I"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Styczeń 11, 2018, 11:29:05 pm »
Kryształy w życiu człowieka cz. I. Wrocław, 10 luty 2018, godz.10.00 - 17.00

Warsztaty oparte na ćwiczeniach, medytacjach i praktyce: prowadzi Katarzyna Barczyńska


Kryształy to kamienne dary natury - istoty bardzo długo żyjące i dobroczynne dla życia człowieka. Obserwują nasze codzienne sprawy i potrafią nauczyć nas jak spokojnie i we właściwym rytmie działać i dostosowywać tempo umysłu w osiągnięciu optymalnych korzyści dla zdrowia i rozwoju osobistego. Warsztaty mają na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych dla uzyskania klarownej informacji i/lub utworzenia potrzebnej, oczekiwanej dla siebie zmiany.

Jak porozumieć się z kamieniem, odczuwać jego mowę i przekaz?

Jak wpływa na nasze ciało emanacja kamieni, czy można wyleczyć się kamieniem?

Jak ukoić swoje ciało i emocje targane burzami codzienności? Czy możemy działać i żyć w swoim osobistym rytmie?

Czym jest Pole Kryształowe Człowieka? W jakim celu istnieje? Jak wygląda?

Te tematy poruszymy podczas pierwszego spotkania.

W programie również:
- opis i pokazanie struktur kryształowych człowieka na wybranej osobie, - ćwiczenia i medytacje z minerałami, - nabywanie sensytywności i umiejętności odczytu wpływu różnych minerałów na organizmy ludzkie, - ćwiczenia zwiększające wrażliwość odczytu informacji z kamieni, - medytacja Czerni i Jedności. Pole kryształowe to zapis informacji istniejący wokół naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą informacji o tym zapisie - nazywam to czytaniem pola kryształowego - możemy podejmować decyzje o korzystnych zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, negatywnymi czy nieodpowiednimi dla nas. Pod wpływem zdecydowanej, mocnej decyzji - zbędne nici obcego pola wyplatają się z naszego samoistnie. Wystarczy podjąć konkretną, pełną zaufania decyzję i trwać przy niej. Reszta dzieje się sama.

PROWADZENIE: Katarzyna Barczyńska - terapeutka holistyczna, specjalizuje się w odczytywaniu informacji z pola kryształowego człowieka i przekazywaniu wiedzy o minerałach/kamieniach - ich właściwościach oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Prowadzi warsztaty, prelekcje i sesje indywidualne w Polsce i za granicą. Wizytówka: http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/

TERMIN:
Wrocław, 10 luty 2018r. (godz.10 - 17)

KOSZT: 200 zł. (w cenie poczęstunek, kawa i herbata).

Na miejscu możliwość zakupu unikalnej książki:

http://swiatkrysztalow.com.pl/produkt/ksiazka-123/ 

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY
: centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.
3
Ogólne rozmowy / Odp: Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marialuka dnia Styczeń 09, 2018, 03:31:09 pm »

Dobra powiem jaką definicje słyszałem z ust koleżanki, dobry facet to taki co :
- nie poje
- nie bije
- nie jest leniwy
KONIEC
4
Ogólne rozmowy / Odp: Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marialuka dnia Styczeń 09, 2018, 03:30:31 pm »
o pierwsza i najważniejsza kwestia, którą powinniśmy rozważyć, decydując się na wynajęcie powierzchni biurowej. Będzie ona w dużej mierze rzutować na czas dojazdu do naszej firmy (jest to ważne nie tylko dla nas i pracowników, ale również dla klientów oraz partnerów), dostęp do przydatnych w pracy usług oraz standard wynajętych pomieszczeń i ich cenę. Zanim zaczniemy poszukiwać biura powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań np. jak ważny jest dla nas łatwy dojazd (i z jakich środków transportu będziemy korzystać), czy w ramach obowiązków służbowych będziemy potrzebowali usług innych firm, np. poczty, punktów ksero, specjalistycznych sklepów, restauracji czy kawiarni; jak dana okolica będzie wpływać na naszą pracę (jest to bardzo istotne dla większości firm w tym zajmujących się pracą twórczą, np. pracowni graficznych, agencji reklamowych etc.).
5
Ogólne rozmowy / Odp: Co ma wpływ na jakość snu?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marialuka dnia Styczeń 09, 2018, 03:30:02 pm »
Wczesne pójście do łóżka

Jak mówią lekarze, jeżeli 8 godzin snu w zupełności wystarcza, nie oznacza to, że 12 godzin będzie jeszcze lepsze. Za dużo snu też może prowadzić do kłopotów zdrowotnych, dlatego nie kładź się do łóżka przedwcześnie, kiedy wcale tego nie potrzebujesz.
6
Ogólne rozmowy / Odp: Co zamiast kawy - co nas pobudzi do pracy i nauki w ciągu dnia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marialuka dnia Styczeń 09, 2018, 03:29:14 pm »
Po pierwsze i najważniejsze – pij dużo wody! Odwodniony organizm będzie permanentnie zmęczony. Działa wtedy na zwolnionych obrotach i nie ma sił do działania. W końcu coś jest w powiedzeniu: woda zdrowia doda.
7
Forum uzdrawianie / Odp: Uzdrawianie Światłem - Energią Boską
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zaidi JA Afia dnia Styczeń 07, 2018, 07:17:28 pm »
"Uzdrawianie Światłem" Ja po prostu włączam swoją magiczną lampke i jestem zdrowy.
Wszystkich z większym pojęciem o praktycznych sposobach zapraszam na stronę: https://pracus12.wixsite.com/sposoby
8
Ogólne rozmowy / Odp: Co zamiast kawy - co nas pobudzi do pracy i nauki w ciągu dnia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariamala1 dnia Grudzień 31, 2017, 08:50:15 pm »
Pij wodę

Odwodnienie to częsta przyczyna osłabienia. Może powodować także palpitacje serca, a nawet utratę przytomności. To dlatego, że nasz organizm składa się głównie z wody. Badanie z 2009 roku przeprowadzone przez naukowców z Tufts University wskazało, że nawet niewielkie odwodnienie – utrata 1-2 proc. wody organizmu może wywoływać uczucie zmęczenia i dekoncentrację.
9
Ogólne rozmowy / Odp: Problem ze słodyczami - jak nie jeść słodyczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariamala1 dnia Grudzień 31, 2017, 08:49:00 pm »
Operacja usunięcia cukru z diety nie jest wcale tak trudna, jak może się wydawać. Należy jednak przeprowadzić ją stopniowo, dzięki czemu stale będziemy obniżać swój próg słodkości. Chcąc unikać cukru, możemy wykorzystać mnóstwo zamienników i wprowadzić nowe, naturalne słodkości do naszej kuchni. Pamiętajmy jednak, że głownym celem detoksu od cukru jest to, aby odzyskać kontrolę nad swoim apetytem. W końcu wszystko jest dla ludzi- nawet słodycze, o ile decyzja o ich zjedzeniu jest podejmowana świadomie, a nie pod wpływem impulsu nie do opanowania.
10
Ogólne rozmowy / Odp: Sposób na pewność siebie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariamala1 dnia Grudzień 31, 2017, 08:48:14 pm »
Stąpaj pewnie po ziemi. Proste plecy, pierś do przodu, pewny wzrok przed siebie i szybki krok – to naturalna postura osób pewnych siebie i dążących do celu. Przyjmując taką postawę przekazujesz wiadomość o swoich pewnych przekonaniach nie tylko ludziom wokoło, ale i sam sobie :)
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?