collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogólne rozmowy / Aranżacja wnętrza w Warszawie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glimka dnia Wrzesień 24, 2017, 11:34:57 am »
Poszukuję osoby, firmy do zaplanowanie wnętrza mieszkania. Będę
wdzięczna za wszelkie sprawdzone informacje. Pozdrawiam
2
Forum podświadomość ludzka / Odp: Joseph murphy potęga podświadomości pdf
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej1 dnia Wrzesień 20, 2017, 09:01:17 am »
Bardzo dobra książka. Mi pomogła zmienić podejście do wielu rzeczy. Uważam, że ludzie powinni czytać ją już w dzieciństwie. To pozwoli na całkowitą zmianę życia, sami sprawdźcie.
3
Forum prawo przyciągania / Odp: Jak przyciągać dobra materialne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej1 dnia Wrzesień 20, 2017, 09:00:00 am »
Właśnie, to ważna rzecz, a wiele osób o tym zapomina. Nie da się przyciągnąć różnych rzeczy siedząc w domu na kanapie. Trzeba podjąć pewne działania i dążyć do celu.
4
Ogólne rozmowy / Odp: Ile kosztuje projekt domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glimka dnia Wrzesień 19, 2017, 10:14:26 am »
Czy może mi ktoś powiedzieć ile może kosztować projekt domu czy są to kwoty do 1000 zł czy raczej większe stawki wchodzą w grę. I jeśli możecie to polećcie mi jakiegoś dobrego i taniego projektanta. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Oj nie wiem czy w tej cenie znajdziesz jakiś konkretny projekt domu. Garażu czy altanki tak, ale projekty domów są o wiele droższe. Ceny zaczynają się od 1500 zł w górę.

Jeśli zależy Ci na dobrej okazji to sugerowałabym rozejrzeć się za projektem w mniejszej pracowni. W takich miejscach mają korzystniejsze promocje na projekty domów.

Zlecenie indywidualnego projektu to już wydatek od 6000 zł w górę.
5
Ogólne rozmowy / Odp: Czy taka pielęgnacja włosów jest dobra?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xan dnia Wrzesień 18, 2017, 07:57:08 am »
Mycie włosów raz w tygodniu (więcej nie potrzebuję, moje włosy nie przetłuszczają się, po myciu wyglądają jeszcze gorzej) z odżywką, a oprócz tego 2-3 razy w tygodniu nałożenie maski/odżywki bez wcześniejszego mycia. Mam zniszczone i puszyste włosy które trudno ogarnąć, i myślę, że taka pielęgnacja nawilży je i zregeneruje a na dodatek dociąży. Co o tym myślicie?

Mycie włosów raz w tygodniu? Nie sądzisz że to zbyt rzadko? Nie wiem czy bym była w stanie myć włosy w taki sposób. Czułabym sie po prostu..... Niedomyta ;) Nie obrażaj sie, ale jak dla mnie to zbyt rzadko. Jesli masz kiepskie oraz zniszczone włosy to proponowałabym jednak zastanowić się nad kupnem jakiegoś porzadnego szamponu odżywiającego je....
Ewentualnie jakichś witamin. Dobre opinie mają Hairvity:
https://www.nowafarmacja.pl/hairvity-zdrowe-wlosy-kapsulki-60-sztuk
6
Ogólne rozmowy / Odp: Prezent dla 11-latka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xan dnia Wrzesień 18, 2017, 07:54:31 am »
Potrzebuje pomocy :ico_sorki: W sobotę kuzynki syn ma urodziny wiec jak co roku się wybieramy i wlasnie tu zaczynają się schody

Zabawek nie polecam. 11 latek to juz spory chłopak, tak wiec jakakolwiek zabawka może mu nie odpowiadać.... Dość bezpieczne będzie sprezentowanie albo pieniędzy ( niech sam sobie coś wybierze).

Ewentualnie jakiejś fajnej ksiązki. W Bonito jest bardzo dużo promocji na ksiązki dla młodzieży
https://bonito.pl/l-362-0-dla-mlodziezy

Zerknij sobie. Fajni są Chłopcy z placu bronii, ewentualnie Opowieść z Narnii.
7
Ogólne rozmowy / Ile kosztuje projekt domu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xan dnia Wrzesień 17, 2017, 11:43:59 am »
Czy może mi ktoś powiedzieć ile może kosztować projekt domu czy są to kwoty do 1000 zł czy raczej większe stawki wchodzą w grę. I jeśli możecie to polećcie mi jakiegoś dobrego i taniego projektanta. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.
8
Ogłoszenia / "JAK ŻYĆ W SYNERGII DUCHOWOŚCI I FINANSÓW" WARSZTATY O HARMONII DUCHA Z MATERIĄ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Wrzesień 16, 2017, 03:58:58 pm »
Zapraszamy Was na jesienną edycję warsztatów - Wrocław, 08.10.2017r.

Niewyczerpany potencjał “drzemie” w temacie Ducha i Materii. Jest tu jednak również wiele nieporozumień, sprzeczności i obaw, a przede wszystkim rozdzielenia. Warto uważnie przyjrzeć się tej kwestii aby prawdziwie zrozumieć i dobrze poukładać to w Sobie
.

Duchowość mierzy się skutecznością działania w materii. Świadomość duchowa to aktywność, działanie i realizacja, to odpowiedzialność za swoją przestrzeń. Codzienność dostarcza nam sporo obserwacji, np.: wiele osób zarabia duże ilości pieniędzy, a jednak czują w swoim życiu jakąś dziwną pustkę i niespełnienie. Ludzie, którzy żyją “tylko pieniędzmi” zaciskają swoją pasjonującą duchową naturę. Na drugim biegunie są osoby zajmujące się tzw. rozwojem duchowym, mające często kłopoty w codziennym, swobodnym finansowym funkcjonowaniu.

Jak być i działać w codziennej boskiej równowadze, balansować duchową i człowieczą część istnienia? Jak wyjść poza wszelkie koncepty i przekonania ograniczające strumień dostatku w Twoim życiu? W trakcie warsztatów poznamy jak tworzyć Drogę Życia dla Siebie wypełnioną realizacją pasji, radością osiągania celów, drogę pełną uważności, determinacji, niezłomności także charakteru – w zdrowej relacji z obfitością duchową i finansową.

Czy chciałbyś/ chciałabyś: - zestroić w swoim życiu temat Ducha i Materii? - zrewolucjonizować swoje relacje z pieniędzmi i uczynić je swoim sojusznikiem?

Nie będziemy wypełniać testów typu „Jakie masz przekonania na temat pieniędzy”. Nie będziemy szukać ukrytych przekonań, sposobu myślenia czy paradygmatów blokujących przepływ dobrobytu w Twoim życiu.

Jest nowy sposób na tworzenie bogactwa. Sposób, w którym pieniądze pomagają budować Twoją duchowość, a Twoja duchowość pomaga Ci manifestować dobrobyt. To nie jest samolubne, ponieważ bardzo piękne jest gdy materia i dusza nie tylko pracują razem w harmonii, ale produkują więcej zysku dla obydwu stron jako rezultat.

Wszystko jest Energią i Informacją. Wszystko ma swoją częstotliwość, wszystko płynie, a każda energia posiada swoje specyficzne wibracje i z tymi wibracjami możemy pracować.

Zbyt dobre żeby było prawdziwe? Zróbmy To! :-) Moment Decyzji to Moment Gotowości.

W trakcie warsztatów zajmiemy się również tematem KOCHANIA I AKCEPTACJI SIEBIE, ponieważ bez tego pojawiają się trudności w realizacji jakichkolwiek naszych pragnień i marzeń.

TO JA JESTEM TYM, NA KTÓREGO CZEKAM.

DAJĘ SOBIE PRAWO DO WYRAŻANIA SIEBIE I CZYNIĘ TO.

BĘDĄC PRAWDZIWĄ/YM SOBĄ, DAJĘ ŚWIATU COŚ NIESAMOWICIE PIĘKNEGO I COŚ CZEGO NIGDY JESZCZE NIE BYŁO.

Omówimy i "zrealizujemy" interaktywnie bardzo istotne w życiu każdego człowieka zagadnienia:

* KOCHANIE, AKCEPTACJA SIEBIE I ZARZĄDZANIE WŁASNĄ (OSOBISTĄ) ENERGIĄ, * DUCHOWOŚĆ, * MATERIA, FINANSE.


Połączymy je z praktycznymi ćwiczeniami kwantowymi oraz inspirującymi materiałami warsztatowymi. W trakcie zajęć będą nam towarzyszyły subtelne dźwięki mis tybetańskich oraz wibracje energetyczne Natury (esencje Andreasa Korte), a także dodatkowe materiały warsztatowe, które wspomogą doświadczanie nowych afirmacji Życia. Jedną z esencji Andreasa Korte dla potrzeb warsztatów będzie Orchidea "Róg obfitości" Füllhorn-Cattleya - dzięki jej wibracjom uczymy się jak samemu stać się „rogiem obfitości”, jak dawać obfitość i ją otrzymywać. Doświadczamy wszechogarniającej miłości Uniwersum i tego, że żadne ograniczenia nie istnieją.

* DUCH ODDYCHA W MATERII, A MATERIA ODDYCHA DUCHEM *

Cudownych realizacji poprzez Miłość i Radość Wszystkim życzę! 😊 Renata Kraśkiewicz

TERMIN: Wrocław, 8 października 2017r. (niedziela, godz. 10.00 – 17.30)

KOSZT: 250 zł (w cenie materiały warsztatowe, poczęstunek, kawa, herbata)

Uwaga – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel.: 509 354 808

PROWADZENIE: Renata Kraśkiewicz - terapeutka holistyczna. Renata o sobie: Od wielu lat na ścieżce rozwoju osobistego, zgłębiam różne formy pracy ze sobą, z ciałem, z energiami, łącząc wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuję pomagając sobie, rodzinie i wszystkim, którzy poszukują inspirujących wskazówek dla szczęśliwego, zdrowego, harmonijnego życia. Jestem “eksploratorką” głębszego sensu istnienia, prawdy o sobie, o swoim ciele, emocjach, o kreacji dnia codziennego, o mocy relacji międzyludzkich. Bardzo cenię autentyczny i żywy kontakt z drugim człowiekiem. Wiele wglądów, wizji oraz ważnych informacji otrzymałam podczas trudnych prób życiowych, za które jestem ogromnie wdzięczna, a które stając na mojej drodze uczyły mnie siły wewnętrznej, wiary w siebie i mówienia Życiu „TAK”. Dzięki temu, lepiej rozumiem ludzi i ich problemy, różnorodne etapy podróżowania przez codzienność. Natomiast poprzez radość, miłość i codzienną celebrację życia, realizuję to, co mi w sercu gra :-) Przestrzenie jakimi wędrowałam i rozpoznawałam Siebie i Życie - Jestem Absolwentką Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu - kierunek Terapie Naturalne. Od 1997 roku uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach rozwojowych, które poszerzały moją świadomość i budziły co było uśpione, także ugruntowały moją wiedzę, a w połączeniu z osobistymi doświadczeniami stworzyły unikalną, wartościową matrycę dla holistycznego podejścia do zdrowia, duchowości i materii. Ukończone kursy i warsztaty: I i II stopień Reiki. Warsztaty Huny z Martynem Carruthersem . Certyfikat Blutenakademie e.V. - PHI Essenzes Andreas Korte. Metoda Silvy. Duchowe Uzdrawianie i Jasnowidzenie prowadzone przez Antoniego Przechrztę, Nauczyciela NFSH Wielka Brytania I - II st. Masażu Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. I st. „Gong w medytacji i koncercie”. Certyfikat czterostopniowego szkolenia Masaż Dźwiękiem wg Metody Petera Hess’a. Seminarium widzenia Aury z Reginą Sidorkiewicz. Kurs stawiania Kart Anielskich i kurs Run. Cykliczne trzyletnie zajęcia w Akademii Marka Tarana. Tai Chi w Akademii Wudang Tomasza Grycana. Warsztaty Vedic Art. I, II i III st. Matrycy Energetycznej/Terapie kwantowe u Wiesławy Bakaj. Intuicja i Postrzeganie Pozazmysłowe u Antoniego Przechrzty.
9
Forum afirmacje / Dziennik Afirmacji Hepika opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rusałka dnia Wrzesień 13, 2017, 12:17:09 pm »
Hej szukam opinii na temat dziennika afirmacji Hepika - czy ktoś tutaj pracuje z tym dziennikiem - o afirmacjach widzę dużo pozytywnych opinii, sama jestem ich właścicielką (zadowoloną) ale zastanawiam sie teraz też nad dziennikiem afirmacji - co sądzicie?
10
Ogólne rozmowy / Jak przenieść zdjęcia z macbooka na dysk przenośny?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez decquadli dnia Wrzesień 11, 2017, 03:39:18 pm »
zgrałam zdjęcia z aparatu na biurko i gdy podłącze do maka dysk przenośny to nie moge przenieść tego folderu.
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?