Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum muzyka relaksacyjna / Odp: Szum morza na relaks
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Erykowski dnia Dzisiaj o 11:47:52 am »
mnie uspokają szum liści w lesie :)
2
Rozwój osobisty - żyj świadomie / Odp: Motywacja do nauki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez saren dnia Styczeń 19, 2019, 11:25:25 am »
na pewno warto się rozwijać:) kto się nie rozwija ten stoi w miejscu, a więc realnie się cofa, bo reszta idzie do przodu. I przyjdzie czas, że będzie dopiero któryś w kolejce. A jak wiemy  system kolejkowy się sprawdza, ale bardziej obsłudzie klientów jako urządzenie:)
3
Ogólne rozmowy / Odp: Lampy antydepresyjna - czy to pomoże w depresji?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michalinka dnia Styczeń 16, 2019, 01:49:39 pm »
Mówicie, że istnieją takie oprawy oświetleniowe - ceneo.pl , które działają antydepresyjnie? No, aż nie chce mi się w to uwierzyć. Muszę to sprawdzić, jak koleżanka wyżej, bo u mnie w rodzinie niedawno właśnie ktoś zachorował na tę chorobę. Jeśli się sprawdzi Wasze rozwiązanie, będę Was nosić na rękach. To okropna jednostka chorobowa, z jaką nie można walczyć wyłącznie tabletkami, jak na przykład przy przeziębieniu.
4
Ogólne rozmowy / Odp: Lampy antydepresyjna - czy to pomoże w depresji?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez elabarbara dnia Styczeń 16, 2019, 01:46:03 pm »
Ja też pierwszy raz słyszę o lampie depresyjnej, aż mnie zaciekawił ten temat, muszę dokładnie się temu przyjrzeć.
5
Ogłoszenia / WARSZTATY "MIĘDZY ŚWIADOMOŚCIĄ A TRANSFORMACJĄ" TAJEMNICZE WĄTKI
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Styczeń 15, 2019, 02:47:59 pm »
Zapraszamy Was na warsztaty podczas których, omawiane będą mało znane, a bardzo istotne aspekty transformacji Ziemi i świadomości człowieka. Dwudniowe spotkanie pokaże tzw."drugą stronę medalu" obecnej sytuacji świata i naszej własnej świadomości.

Długo czekamy na zmiany, które miały nam przynieść wyzwolenie od patologicznej sytuacji jaką zafundowali "władcy tego świata". Dużo się zmieniło w myśleniu wielu osób, ale warunki ludzkiej egzystencji pozostają bardzo podobne do tego co było do tej pory. Systemy społeczne zamiast stawać się pro-rozwojowe, dążą do dehumanizacji. Nie o to chodziło w tej transformacji. Co się dzieje w Przestrzeni, że system jeszcze wytrzymuje? Jakie są błędy naszego myślenia o transformacji i jakie są iluzoryczne oczekiwania. Czego należy się spodziewać w niedalekiej przyszłości i na jakie pułapki nie dać się złapać? Przedyskutujemy nowe możliwości i zadania jakie nas czekają.

Jest ogromna ilość informacji z dziedziny tzw. rozwoju. Wiele z nich to dezinformacja mająca na celu zapobieganie podwyższania poziomu świadomości i poziomu „bycia” ludzi i przestrzeni. Wyjaśnimy co to jest "stan bycia" i czym różni się od poziomu świadomości. Omówimy sposoby jak się w tym wszystkim rozeznać.

W drugim dniu zajmiemy się świadomością jako taką i tym co się z nią wiąże. Wykonamy ćwiczenia, które przybliżą świadomość świadomości, poczucie głębi i złożoności rzeczywistości. Doświadczanie prawdziwej głębi i rozumienie złożoności świadomości daje mądrość, wyrozumiałość, życzliwość i wolność. Uwalnia od frustracji i bólu egzystencjalnego.

Zajmiemy się również wyjaśnieniem mechanizmów działania tzw. długu nulifikacyjnego, czyli poniekąd zjawiska zwanego "karmą". Spróbujemy wytłumaczyć działanie "karmy" na wielu poziomach. Będziemy dociekać, dlaczego raz nie mamy na "karmę" żadnego wpływu i próbując ją "odwrócić" bijemy głową w ścianę, a innym razem udaje nam się ją "okiełznać", "odwrócić" i odmienić cykl zdarzeń, a nawet całe życie. Spróbujemy powiązać to z prawdą i mitem dotyczącym "sekretu" czyli prawa przyciągania. Odpowiemy na pytanie, dlaczego u nielicznych prawo przyciągania działa, a większość kroczy w tzw."ślepą uliczkę” prawa przyciągania.


W PROGRAMIE:

 Dzień pierwszy


1. Sytuacja świata:


- stan Przestrzeni


- cel „władców” tego świata, a cel ewolucyjny ludzkości


- przyczyny i konsekwencje obecnego stanu świata


- perspektywy na przyszłość


2. Różnica między rozwojem, a iluzją rozwoju:


- czynniki ewolucyjne i anty-ewolucyjne


- świadomość mentalna, a stan „bycia” ludzi i przestrzeni


- na czym polega wyjście z zaklętego kręgu niemożności


Dzień drugi


3. Jak działa przestrzeń i co z tego wynika dla człowieka:


- cele ewolucyjne


- dług nulifikacyjny (czym jest i jak działa)


- „ekonomia moralna” istot


- czym jest świadomość, poczucie głębi świadomości


4. Odpowiedzi na pytania i rozwinięcie zagadnień zaproponowanych przez uczestników warsztatów.

Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym wybranym dniu lub w całości warsztatów.

Dla chętnych osób - propozycja skorzystania z indywidualnych sesji u Joanny Rajskiej.


PROWADZĄCA: Joanna Rajska - Jestem współautorką hiperfizyki czyli systemu opisu Wszechświata, uwzględniającego wiele jego aspektów jednocześnie. Jest on w pełni holistyczny ponieważ pokazuje wzajemne powiązania, począwszy od materii elementarnej, a skończywszy na najwyższej duchowości i zależnościach głębokiej przestrzeni - biorąc pod uwagę procesy psychiczne, społeczne i cywilizacyjne. Dostarcza bardzo wygodnych, precyzyjnych i przejrzystych pojęć ułatwiających wyrażanie się i porozumiewanie. System ten jest ujęty w książce „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka” oraz w wielu artykułach zebranych w książce „Elementarz dla budzących się z matriksa”. Jestem również współautorką programów telewizji internetowej występujących pod wspólnym tytułem „Rozmowy zaawansowane”. Od wielu lat pracuję z ludźmi pomagając im w pozbyciu się niechcianych programów i traum. Jednak przede wszystkim zajmuję się podwyższaniem poziomu świadomości i ułatwiam jej przeskoki na wyższy poziom. Transformacja Ziemi nie dokonuje się sama. Materializuje ją cała armia istot, wysłana tutaj jako „desant komandosów” w celu stymulowania i kotwiczenia zmiany oraz przygotowania do niej ludzi i cywilizacji. Jestem jedną z tych istot. Ostatnio byłam również inicjatorką i organizatorką budowy osiedla kopułowego i sama mieszkam w domu kopułowym. Urządziłam go tak, aby można w nim było organizować spotkania i warsztaty, na które serdecznie zapraszam.

TERMIN:
Wrocław, 23 - 24 lutego 2019r. (godz.11 - 18)

KOSZT: - 300 zł (jeden dzień warsztatów) - 500 zł (przy wyborze opcji dwudniowej)

Uwaga - warsztaty w kameralnej grupie, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub tel.: 509 354 808.
6
Forum uzdrawianie / Odp: Brzydota u kobiety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anabella dnia Styczeń 13, 2019, 11:57:52 pm »
7
Forum uzdrawianie / Odp: Brzydota u kobiety
« Ostatnia wiadomość wysłana przez asha dnia Styczeń 09, 2019, 09:39:38 am »
 ja sama obiektywnie jestem " ładna" . W złym nastroju smutku brzydnę. Mam koleżankę obiektywnie " brzydką" . Jest męskiej postury. Łysieje. Ma naprawde okropny głos. Twarz zbyt dużą - dzieci cale życie smialy sie z niej. Kiedy dorosla nabrala pewności siebie ( nie wyladniala) skonczyla jakies szkoly. Przyjaciol ma niewielu ( w tym mnie) bo ludzie wybierają zazwyczaj ładnych ludzi. Jednak te przyjaźni są sprawdzone. Ona skupila sie na innych walorach - ma świetną pamięć. Jest otwarta serdeczna uczciwa pracowita. Zgadnij kto jest w zyciu szczęśliwszy. Ja czy ona 😉  oczywiście ona. Swoim wypracowanym spokojem stabilnością wypracowala dobry dom . Świetnego męża. Fajne dzieci. Ja tez mam fajne dzieci świetnego faceta i duzo dobrego - ale mnie to zaszczycilo chwilkę pozniej . Bo wczesniej hulalam nie wiedząc jak osiągnąć to czgo chce najbardziej 😊  wszystko ma swoje plusy i minusy. Moja przyjaciółka nigdy nie ozwazala operacji plastycznej. Uznala ze jest jaka jest wiec na świecie na pewno sa specjalnie dla niej ludzie rzeczy praca. I świat dal jej to. Ot tak . Pozdrawiam Cie i btw - moja przyjaciółka jest piekna . Taka jaka jest moim zdaniem.
8
Ogólne rozmowy / Odp: Samotna kobieta i kredyt hipoteczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michalinka dnia Styczeń 08, 2019, 12:12:57 pm »
Dokładnie, może to być problematyczne. Rozmawiałam z przyjacielem, który miał wysokie dochody, udokumentowane (około 9000 zł miesięcznie) i co? Nie otrzymał kredytu. A kiedy wpływały mniejsze kwoty, z nieznanych źródeł, to wtedy po wpływach otrzymał, ale niechętnie. Niemniej jednak warto pomyśleć o tym, ponieważ wynajmowanie całe życie, to tragedia. Wcześniej również przyda się Wam czyszczenie BIKU, tu https://spiralazadluzenia.pl/czyszczenie-bik/biuro-informacji-kredytowej-s-a-pigulce.html#more-2207 przeczytacie o nim.
9
Ogólne rozmowy / Odp: Kosmetyczka z Gliwic
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xan dnia Styczeń 04, 2019, 09:17:11 am »
Zdecydowanie Arte Clinic:

Personel jak i lokal na najwyższym poziomie. Można poczuć odrobinę luksusu przy konkurencyjnych cenach. Gabinet posiada innowacyjne Zabiegi na twarz i co najważniejsze pracują tam osoby wykształcone z doświadczeniem.

Jestem bardzo zadowolona z usługi, a wykonywałam tam do tej pory kilka zabiegów i w zasadzie to do żadnego nie mogę sie przyczepić. Rezultaty na mojej twarzy bardzo widoczne na plus :)  Bardzo miły personel i profesjonalna obsługa :)  Polecam, bo ja na pewno skorzystam ponownie !!!
10
Ogólne rozmowy / Kosmetyczka z Gliwic
« Ostatnia wiadomość wysłana przez glimka dnia Styczeń 04, 2019, 08:05:44 am »
Moze ktoś tutaj jest z Gliwic albo z okolicy?
Możecie mi polecić jakiś dobry gabinet kosmetyczny? Chciałabym się trochę rozpieścić i wybrać na jakiś zabieg na twarz....
Strony: [1] 2 3 ... 10