collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Przywitaj się / Odp: hej :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grejpfrut dnia Marzec 22, 2018, 10:16:21 am »
Również witam was! Życzę miłego dnia.
2
Forum medytacja / Odp: W jakiej pozycji medytować najlepiej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez na_styku dnia Marzec 21, 2018, 08:54:13 pm »
Na czym medytujecie ? Siedzicie na kocach/matach/poduszkach, czy może ktoś z was próbował na siedziskach do medytacji - w stylu Alexia Meditation Seat ?
3
Forum medytacja / Odp: Pozycje medytacyjne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez na_styku dnia Marzec 21, 2018, 08:49:20 pm »
Hej :) Zastanawiam się nad przydatnością siedzisk w medytacji, takich zaprojektowanych pod konkretną pozycję siedzącą, czy są pomocne, czy ktoś z Was nich korzysta?
4
Forum synchronizacja półkul mózgowych / Odp: Sesje synchronizujące półkule mózgowe Fruiti - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cekona dnia Marzec 19, 2018, 02:50:48 pm »
Dla mnie można kilka razy dziennie jej słuchać - to na pewno przyspieszy naukę :)
5
Ogłoszenia / Warsztaty "Żyjąc w synchronii serca i umysłu"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Marzec 17, 2018, 10:14:05 pm »
WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO - WROCŁAW, 7 kwietnia 2018r.

Podczas całodniowych zajęć poznacie czym jest świadomość kwantowa i jakie korzyści płyną z niezwykłego doświadczania rezonansu serca i umysłu.

Aby zmieniać swoje życie w pomyślnym kierunku, sami musimy stać się Zmianą. Zaczynamy od Siebie, powracamy do wewnętrznej mądrości i harmonii, która obejmie wszystkie obszary naszego istnienia. Dowiecie się jak uzdrawiać poszczególne sfery życia (od zdrowia po związki i finanse). Nauczycie się samodzielnie ustalać przyczyny danego problemu, oraz usuwać lub neutralizować ich skutki. Dowiecie się w jaki sposób wchodzić w wyższe stany świadomości – stan theta, tak aby świadomie manifestować w stanie beta - czyli w stanie, w którym funkcjonujemy na co dzień. Przedstawione zostaną dobroczynne formy pracy z energią (techniki oddechowe, twórcza wizualizacja, świadomość w inteligentnym polu serca).

Zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwolą aktywizować procesy zdrowienia i przywrócenia sił witalnych organizmu, usunąć toksyny emocjonalne, rozbudzić wewnętrzny potencjał i kreatywność życiową. Warsztaty będą swoistą podróżą ku odkryciu duchowej tożsamości - Wszyscy jesteśmy boską energią Stwórcy, posiadamy nieskończone pokłady miłości i często uśpionej wewnętrznej mądrości. Czas Przebudzenia jest Teraz.


PROGRAM ZAJĘĆ:
- ustalanie i uwalnianie wzorców ograniczających samorealizację w życiu (relacje/ związki/ finanse/ zdrowie) - usuwanie negatywnych myślokształtów oraz podłączeń energetycznych - oczyszczanie czakr, ciał subtelnych i aury - świadome kreowanie rzeczywistości - oddech kwantowy - inteligentna przestrzeń serca - droga do poznania Siebie - moc przebaczenia i wdzięczności, pola torsyjne serca - punkt zerowy – bycie w Tu i Teraz - dostrojenie częstotliwości ciała do częstotliwości Duszy - techniki ochronne (zabezpiecznie przed negatywnymi wpływami).

TERMIN: WROCŁAW, sobota 7 kwietnia 2018r. godz. 10:00 – 18:00. (w tym proponowane przerwy od 11:45 – 12.00, 13.45 – 15.15 obiadowa, 16.40 -16.45).

PROWADZĄCA
: RENATA DUTKIEWICZ. Certyfikowany praktyk jednej najskuteczniejszych metod uzdrawiania energią – ThetaHealing. Absolwentka kursów Dwupunktu - Matrycy Energetycznej I i II stopnia oraz Ho'oponopono Morrnah Simeony. Z wykształcenia magister Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych oraz licencjonowany marketingowiec z zakresu Zarządzania Biznesem, a z zamiłowania osoba, która już od najmłodszych lat interesuje się ezoteryką i rozwojem duchowym Człowieka. Pasją pani Renaty jest również rosyjska medycyna informacyjna, numerologia oraz Księga Wiedzy, z którą pracuje na co dzień. Jej umiejętności postrzegania pozazmysłowego (ESP – extra sensory perception), ezoterycznego rozwijały się od dzieciństwa - wglądy w światy astralne, doświadczenia z OBE, zdolności synestezji (stany, w których doświadczenia jednego zmysłu np. wzroku, wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów). www.gabinet-alion.pl

KOSZT: 300 zł (w cenie materiały szkoleniowe i poczęstunek)

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: zaliczka 100 zł (najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem kursu)

Konto: 54 2130 0004 3001 0298 7980 0001 (Renata Dutkiewicz)

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl tel. 509 354 808

* Zapraszamy serdecznie *

6
Ogłoszenia / WEEKEND KRYSZTAŁOWY Z KATARZYNĄ BARCZYŃSKĄ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inspiracja dnia Marzec 14, 2018, 03:35:53 pm »
Kryształy w życiu człowieka cz. I i II (tematy - dni do wyboru)
Wrocław, 24 marca, 25 marca 2018, godz.10.00 - 17.00.

Warsztaty oparte na ćwiczeniach, medytacjach i praktyce: prowadzi Katarzyna Barczyńska.
Kryształy to kamienne dary natury - istoty bardzo długo żyjące i dobroczynne dla życia człowieka. Obserwują nasze codzienne sprawy i potrafią nauczyć nas jak spokojnie i we właściwym rytmie działać i dostosowywać tempo umysłu w osiągnięciu optymalnych korzyści dla zdrowia i rozwoju osobistego. Warsztaty mają na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych dla uzyskania klarownej informacji i/lub utworzenia potrzebnej, oczekiwanej dla siebie zmiany.
CZĘŚĆ I - 24 marca: Jak porozumieć się z kamieniem, odczuwać jego mowę i przekaz?
Jak wpływa na nasze ciało emanacja kamieni, czy można wyleczyć się kamieniem?
Jak ukoić swoje ciało i emocje targane burzami codzienności? Czy możemy działać i żyć w swoim osobistym rytmie?
Czym jest Pole Kryształowe Człowieka? W jakim celu istnieje? Jak wygląda?
Te tematy poruszymy podczas pierwszego spotkania.
W programie również: - opis i pokazanie struktur kryształowych człowieka na wybranej osobie, - ćwiczenia i medytacje z minerałami, - nabywanie sensytywności i umiejętności odczytu wpływu różnych minerałów na organizmy ludzkie, - ćwiczenia zwiększające wrażliwość odczytu informacji z kamieni, - medytacja Czerni i Jedności. Pole kryształowe to zapis informacji istniejący wokół naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą informacji o tym zapisie - nazywam to czytaniem pola kryształowego - możemy podejmować decyzje o korzystnych zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, negatywnymi czy nieodpowiednimi dla nas. Pod wpływem zdecydowanej, mocnej decyzji - zbędne nici obcego pola wyplatają się z naszego samoistnie. Wystarczy podjąć konkretną, pełną zaufania decyzję i trwać przy niej. Reszta dzieje się sama. PROWADZENIE: Katarzyna Barczyńska - terapeutka holistyczna, specjalizuje się w odczytywaniu informacji z pola kryształowego człowieka i przekazywaniu wiedzy o minerałach/kamieniach - ich właściwościach oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Prowadzi warsztaty, prelekcje i sesje indywidualne w Polsce i za granicą. Wizytówka: http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/
TERMIN: Wrocław, 24 marca 2018r. (godz.10 - 17)
KOSZT: 200 zł. (w cenie poczęstunek, kawa i herbata).
Na miejscu możliwość zakupu unikalnej książki: http://swiatkrysztalow.com.pl/produkt/ksiazka-123/ 
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
INFORMACJE I ZAPISY:
centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.

**************************************************************
CZĘŚĆ II" - 25 marca W programie: - znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym, - mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, - tworzenie mandali grupowej na temat ustalony przez grupę np. "jedność energetyczna wszystkich istot żywych", - ćwiczenia z różnymi kolorami mandali, - odczyty ich znaczenia i działania, - medytacja Czerni i Jedności.
Ważną częścią spotkania będzie zapoznanie uczestników z podstawowymi wibracjami kryształów i kolorów - poszerzenie informacji o ich znaczeniu w naszym życiu. Pod wpływem układania grupowej mandali utworzą się w naszym polu kryształowym nowe części informacyjne i energetyczne, pole każdego nasyci się kształtem mandali i wibracjami minerałów. Obserwowane odczucia po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w tzw. zwolnionym czasie. Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów - zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być - dla przykładu - własne mieszkanie, dom z działką, szkoła dzieci, czy inny wybrany teren. Proponujemy przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy miejsce - podnosi to jego witalność, przepływ energii życia i w spokojnym tempie prowadzi do pozytywnych zmian. PROWADZENIE: Katarzyna Barczyńska - terapeutka holistyczna, specjalizuje się w odczytywaniu informacji z pola kryształowego człowieka i przekazywaniu wiedzy o minerałach/kamieniach - ich właściwościach oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Prowadzi warsztaty, prelekcje i sesje indywidualne w Polsce i za granicą. Wizytówka: http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/
TERMIN: Wrocław, 25 marca 2018r. (godz.10 - 17)
KOSZT: 200 zł. (w cenie poczęstunek, kawa i herbata).
Na miejscu możliwość zakupu unikalnej książki: http://swiatkrysztalow.com.pl/produkt/ksiazka-123/
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.
INFORMACJE I ZAPISY:
centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.
7
Ogólne rozmowy / Którego angielskiego piłkarza lubicie najbardziej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 74menshi dnia Marzec 02, 2018, 12:44:11 pm »
Którego angielskiego piłkarza lubicie najbardziej?
8
Forum Parapsychologia i Psychologia / Odp: Ideał Zdrowia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Heyna dnia Marzec 01, 2018, 09:42:05 am »
doklaadnie tak wlasnie, idealow zdrowia nie ma bo sie slyszy nawet, ze ci ktorzy zdrowo zyli to nagle dostają raki.
9
Ogólne rozmowy / macissrew
« Ostatnia wiadomość wysłana przez macissrew dnia Luty 28, 2018, 03:31:12 pm »
Najlepiej rozmawiając w tym języku który chcesz się nauczyć- sam się tak nauczyłem i już mówię całkiem nieźle po francusku ;]
10
Ogólne rozmowy / macissrew
« Ostatnia wiadomość wysłana przez macissrew dnia Luty 28, 2018, 03:30:32 pm »
Proponuje yerba mate - duża dawka kofeiny ;)
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Użytkownik

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?