Autor Wątek: Spotkania z samym sobą - oczyszczenie i regeneracja psychiki  (Przeczytany 1243 razy)

Reikowiec

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Ekspert z dziedziny psychotroniki i bioterapii
    • Zobacz profil
    • Sensei Piotr
Spotkania z samym sobą - oczyszczenie i regeneracja psychiki
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 01:03:49 pm »
SPOTKANIE Z SAMYM SOBĄ –
OCZYSZCZENIE I REGENERACJA PSYCHIKI

Współczesny świat narzuca naszemu życiu wręcz wariackie tempo, zmusza naszą psychikę do nieustannego wysiłku, powoduje, że mnóstwo osób żyje w permanentnym stresie. Długotrwały stres osłabia układ odpornościowy, wyzwala lub zaostrza objawy wielu chorób z autoagresji, np. Hashimoto, Gravesa-Basedowa, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzycę, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwory, a nasza psychika zaczyna przypominać nie sprzątane pomieszczenie piwniczne, w którym gromadzi się coraz więcej kurzu, brudu i niepotrzebnych nikomu rupieci. Po przekroczeniu punktu krytycznego zaczynają się zaburzenia psychiki (nadmierna nerwowość i agresja, bezsenność czy apatia) lub choroby, np. nerwica depresyjno - lękowa lub depresja.
Psychika każdego człowieka (a szczególnie tych osób, które żyją w ciągłym stresie) wymaga oczyszczenia z kumulujących się skutków stresu i regeneracji, dlatego też opracowałem program, którego celem jest nie tylko oczyszczenie i regeneracja psychiki ale również poznanie praw i zasad, według których działa nasza świadomość i podświadomość, wyposażenie w narzędzia umożliwające kontrolowanie podświadomych reakcji, umiejętność nie dopuszczania do powstawania stresu a jeśli mimo wszystko stres się pojawi - do natychmiastowego usuwania jego skutków.
Ten program to podróż w głąb samego siebie, poznanie potężnych sił i możliwości, jakie w nas drzemią i zdobycie umiejętności posługiwania się nimi.
Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych.
Zapraszam
Piotr Sikorski, psychotronik z blisko 30 - letnim doświadczeniem.PROGRAM

DZIEŃ PIERWSZY
przyjazd (najpóźniej do 21.00)
kolacja

DZIEŃ DRUGI
9.00 – śniadanie
10.00 – 11.00 - Trening progresywny Jacobsona (specjalnie dla ludzi żyjących w stresie, notorycznym napięciu, amerykański uczony, psychiatra, Edmud Jacobson opracował niezwykle prostą i bardzo efektywną metodę relaksacji. Trening progresywny to zbiór ćwiczeń, dzięki któremu poprawisz funkcjonowanie całego swojego organizmu łącznie z umysłem.
11.00 – 12.00 - Kod szczęścia (zbiór technik wizualizacyjnych zmieniających sposób myślenia i postrzegania, dynamiczne zmiany eliminujące ograniczające przekonania, umożliwiający w łatwy i dynamiczny sposób wprowadzić szereg pozytywnych zmian w Twoje życie).
12.00 – 12.30 – przerwa
12.30 – 13.40 – rozwój duchowy człowieka w oparciu o współczesną wiedzę z zakresu psychologii i fizyki (dowiesz się, jak funkcjonuje Twoja podświadomość i instynkty, jakie są relacje między instynktami a rozumem i wolną wolą, jak instynkty i schematy społeczne można świadomie kontrolować, jaki to ma wpływ na Twoje dalsze życie i jak można lepiej i spokojniej żyć).
14.00 – 15.00 - obiad
15.00 – 16.00 - czas wolny
16.00 – 17.00 – rozwój duchowy c.d.
17.00 – 17.30 – wycieczka pod wodospad (wirtualna podróż, której celem jest oczyszczenie psychiki ze skutków stresów i napięć psychicznych)
17.30 – 18.00 – pytania i odpowiedzi
18.00 – kolacja, po kolacji rozmowy o wszystkim i o niczym

DZIEŃ TRZECI
9.00 – śniadanie
10.00 – 11.00 – Trening autogenny wg Schultza (relaks całego ciała i umysłu, o jakim do tej pory mogłeś/aś jedynie pomarzyć. Dotrzesz do najdalszych zakątków swojej podświadomości i uwolnisz się od negatywnych programów i ograniczeń).
11.00 – 12.00 – rozwój duchowy – warsztaty
12.00 – 12.30 - przerwa
12.30 – 13.30 – Przyciągnij wszystko (codziennie podlegasz zmianom, ale czy są one takie, jakich pragniesz? Czy wszystko układa się po twojej myśli? Czy żyjesz w pełnym zdrowiu? Czy Twoje życie jest szczęśliwe? Czy masz wystarczająco dużo pieniędzy, by realizować swoje marzenia i pasje? Czy praca przynosi ci 100% satysfakcji i spełnienia?
              Wyobraź sobie, że zmiana jest możliwa na każdym etapie Twojego życia. Twórz życie 
             piękniejszym każdego dnia.
13.30 – 14.00 pytania i odpowiedzi
14.15 – obiad
po obiedzie (dla chętnych) rozmowy o wszystkim i niczym

Nagrania, które zostaną wykorzystane w trakcie naszego spotkania zostały opracowane przez najlepszych specjalistów od psychiatrii, psychologii, coashingu, NLP i autohipnozy.
Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Ładniaka, właściciela firmy LifeProgress i kompozytora muzyki do nagrań, dzięki uprzejmości którego możemy z tych nagrań korzystać.
Dziękuję, Pawełku, w imieniu słuchaczy i swoim.

Program będzie realizowany od 15.07. do 30.10.2014r. w miejscowości Jaworze (dawne uzdrowisko) 10 km. od Bielska Białej. Ilość miejsc ograniczona.
Koszt uczestnictwa w programie – 350 zł (obejmuje zakwaterowanie, śniadania, obiady i kolacje).
Przy rezerwacji terminu obowiązuje zaliczka w wysokości 150 zł
Rezygnacja z uczestnictwa bądź zmiana terminu do 7 dni przed planowanym terminem – w przeciwnym razie zaliczka ulega przepadkowi.
W programie mogą brać udział osoby od 16 roku życia.
Jeśli chcesz zorganizować sobie zakwaterowanie i posiłki we własnym zakresie koszt uczestnictwa wynosi 200 zł, zaliczka – 100 zł
Zajęcia w małych, maksimum 4-osobowych grupach.

Więcej informacji o mnie na www.senseipiotr.pl
Forum ezoteryczne

Spotkania z samym sobą - oczyszczenie i regeneracja psychiki
« dnia: Czerwiec 21, 2014, 01:03:49 pm »