Jak kocha Baran i inne znaki zodiaku: porównanie stylów miłosnych w astrologii

Każdy z nas ma swój unikalny sposób wyrażania uczuć i budowania relacji miłosnych. Wydaje się, że w doborze partnera często kierujemy się intuicją oraz tzw. elektryzującą iskrą przyciągającą nas do drugiej osoby. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak dużą rolę mogą odegrać tutaj wpływy gwiazd? Astrologia twierdzi, że to, jak kocha się osoba, wiąże się z jej indywidualnym horoskopem, a konkretniej z jej znakiem zodiaku. Spróbujmy rozszyfrować, jak kocha Baran i jak poradzić sobie z miłosnymi uwodzeniami innych znaków zodiaku!

A no więc, jak to jest z tym Baranem?

Zacznijmy od Barana, bo to przecież o nim głównie mowa. Wiecie co, według astrologów Baran to taki rozpierdolony ambasador miłości. Jest niesamowicie zdecydowany, inicjatywa to jego drugie imię, a w miłości podąża za mottem “atak jest najlepszą obroną”. Czasami trudno z nim wytrzymać, ale ponoć jak już się z nim związiesz, to masz gwarancję, że życie się nie będzie nudne.

A jak sobie z nim radzić, co?

Jeśli chcesz rozkochać w sobie Barana, musisz się nauczyć jednej rzeczy: sztuki wywoływania wyzwań. Mówią, że Baran lubi zdobywać to, co na pozór nieosiągalne. Jak na ironię, warto się przed nim trochę “bronić”, żeby poczuł, że ma coś do zdobycia. Pokaż mu, jaka jesteś wspaniała i nie daj mu się od razu zdobyć. Gwarantuję, będzie się starał jeszcze bardziej!

No dobra, ale co z innymi znakami? Jak kocha Lew?

Lewy to prawdziwe słoneczne dzieciaki. Kochają uwielbienie, szacunek, i pochwały. Dlatego, żeby zdobyć ich serce, trzeba je fascynować – a to nie jest wcale proste zadanie. Lewy ochoczo podbijają dusze i serca innych ludzi, ale swojego trzymają mocno w szponach. Warto zatem zwrócić uwagę na to, czy można z nim nawiązać głębszą więź emocjonalną, czy będzie to raczej miłość egoistyczna.

No to może spróbujmy z Rakami?

Rak to prawdziwy skarb w świecie uczuć. Mówią, że jak kocha Rak, to bezgranicznie, czule i oddanie. To osoby niezwykle wrażliwe, więc aby zdobyć ich serca, trzeba im się opiekuńczo pokazać. Pomoc w prasowaniu koszuli czy wspólna robota pierogów to gesty, które niezwykle mocno przyciągają Raki. Jeśli jednak potraktujesz taką osobę niedbale, no to nawet nie licz na drugą szansę!

Czy Waga też ma swoje tajemnice miłosne?

Oczywiście! Waga to prawdziwy artysta miłości. Potrafi zawrócić w głowie każdemu, a potem… no cóż, potem czasem nie wie co z tym zrobić. Sztuka uwodzenia to dla nich pasja, dużo większa niż dzienne zmagania związane z życiem w związku. Mówią, że warto się z Wagą związać, ale wcześniej warto sprawdzić, czyają masz ochotę się dzielić – być może Waga przypadkiem uwiodła też kogoś jeszcze.

Podsumowując: jak kochać męża z różnych znaków zodiaku?

To jasne, że to nie jest taka prosta sprawa, a przyczynił się do tego nie tylko Baran. Można jednak ująć to w trzech krokach: pierwsze, dowiedz się, jakimi cechami charakteryzuje się znak zodiaku Twojego partnera oraz jak podrywa Baran, Lew czy inne znaki zodiaku. Drugie, skup się na jego indywidualnych potrzebach, które nie zawsze będą pokrywać się z tym, co mówi astrologia. I trzecie, daj sobie czas na zrozumienie, jaką miłość daje partner i jaką oczekuje. Wszak jak mówi przysłowie, “lepiej późno, niż wcale”, prawda?

Zaraz, zaraz… a gdzie ten NacisclosedSectionysz z Wikipedii? To nie był czasem pseudonim dla piękna i samozachwytu? Cóż, miłość to nie tylko relacja z innymi, ale też relacja z samym sobą, więc warto wziąć tę lekcję pod uwagę.

Przez gąszcz miłosnych zwyczajów znaków zodiaku

W świecie astrologii, każdy znak zodiaku ma swoje unikatowe cechy, które wpływają na sposób, w jaki dają i odbierają miłość. Przyglądając się bliżej Baranowi, odkrywamy, że jest on typem pasjonata, poszukującego wyzwań oraz miłości o silnej temperaturze. W przypadku Lwów natomiast, dobre relacje budujemy, przejawiając fascynację nimi i fascynując ich, gdyż uwielbiają uwielbienie. Rakom zaś należy okazać czułą i opiekuńczą postawę, a zaspokajanie ich wrażliwości się opłaci. Wagi natomiast kusimy sztuką uwodzenia, ale musimy zwrócić uwagę na ich wyjątkowość i nieugiętość w tej dziedzinie. Wszystko to może pomóc w rozwikłaniu tajemnic zarówno podrywu barana, jak i reszty przedstawicieli zodiaku.

Jeśli więc rozważasz, jak kochać swojego męża niezależnie od tego, czy jest Baranem czy kimkolwiek innym, ważne jest zrozumienie trzech podstawowych zasad. Najpierw zbadaj cechy wybranego znaku zodiaku i jego metody podrywu. Następnie staraj się zaspokajać indywidualne potrzeby swojego partnera. Na koniec warto poświęcić czas na zrozumienie miłości, jaką oczekuje partner oraz jakiej oczekujesz Ty. W ten sposób możemy oddać szansę miłości i bycia kochanym – nie tylko przez innych, ale i przez samego siebie.

Total
0
Shares
Prev
Silna i Wysoko Wrażliwa: Poradnik Jak Radzić Sobie z Wrażliwością i Wzmacniać Się Mentalnie

Silna i Wysoko Wrażliwa: Poradnik Jak Radzić Sobie z Wrażliwością i Wzmacniać Się Mentalnie

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się zauważyć, że jesteś bardziej wrażliwy niż inni

Next
Naprawa palanta w 10 prostych krokach: PDF z instrukcją

Naprawa palanta w 10 prostych krokach: PDF z instrukcją

Czasami zdarza się, że nasz ulubiony palant ulega uszkodzeniu, a my stajemy

Inne, polecane artykuły w serwisie